Skocz do zawartości


Zdjęcie

maraton �obez


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 karrol

karrol
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • SkądStargard

Napisano 23 maj 2007 - 14:57

Cześć szosowcy!
Czy ktoś z was planuje udział w maratonie w Łobzie? Ja na 99% tak więc do zobaczenia na starcie!
pozdrawiam

aha, tu jest adres stronki maratonu

#2 wunderfaust

wunderfaust
  • Użytkownik
  • 455 postów
  • Skądz neta

Napisano 29 maj 2007 - 09:33

Właśnie zadzwonił do mnie znajomy z wieścią ze zmarł jeden z organizatorów. Smutno pewnie bedzie.

#3 karrol

karrol
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • SkądStargard

Napisano 29 maj 2007 - 20:21

no faktycznie to niewesoła wiadomość. Zapewne będzie to głównym tematem maratonu. Zobaczymy w sobotę;-)
pozdrawiam

#4 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 09 lipiec 2008 - 19:27

Ja się też wybieram :D Tylko problem będzie z noclegiem. Obdzwoniłem wszystkie pobliskie hotele, motele i pokoje i żadnego wolnego miejsca :( Pozostaje tylko wyruszyć w ten sam dzień co wyścig. Pozdrawiam!

#5 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 lipiec 2008 - 09:16

Ja sie wybieram :)
Nocleg załatwiłem sobie w gospodarstwie agroturystycznym 19 kilometrów od Łobza, bo w samym miescie po prostu nie da sie niczego znaleźć...
pozdrawiam

#6 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 11 lipiec 2008 - 12:37

Pod tym względem to właśnie podobał mi się Kołobrzeg. Wszystkiego było pełno i wolnego miejsca też.
Miałem gdzieś numer do jakiegoś internatu w Łobzie, ale numer jest już nieaktualny, szkoda. Bedę musiał wstać o 5 i na 6 rano na pociąg, by dojechać do tego Łobza. Deczko lipa, ale jakoś damy radę :D Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrego występu w maratonie.

UWAGA!

Aha, jescze jedno. Nie wiem czy panowie od renowacji dróg zdążą zrobić pewien 10km odcinek drogi. Zalali drogę jakimś asfaltem i posypali małymi kamyczkami. Jest bardzo ślisko i łatwo można złapać gumę. "Przeszkoda" zaczyna się od wioseczki Rzęsna.

#7 wunderfaust

wunderfaust
  • Użytkownik
  • 455 postów
  • Skądz neta

Napisano 11 lipiec 2008 - 15:01

No właśnie mnie zagnało w te strony dzis przejazdem i masakra. Koło Drawska to można się zakopać w szutrze. Nie idzie normalnie jechac bo ciągle to to się lepi do kół. Nie mówię juz o poobtłukiwanym sprzęcie i zdewastowanym lakierze. Trochę zal mi się zrobiło pewnego pana pomstującego na to wszysko w nowiutkim Mercedesie. Nie wiem jaka jest trasa ale termin jest mało szczęśliwy bo pełno ludzi jedzie nad morze i jest lipa generalnie. W łobzie nie ma juz ponoc internatu - jest hotel ale nie wiem czy żyw jeszcze. W swidwinie są hotele i w drawsku pewnie też coś się znajdzie. Aha... w Łobzie był kiedyś hotel w siedzibie dawnego OHP - całkiem fajny ale nie mam pojęcia czy tam jeszcze mozna nocowac. Dużo miejsc było. Nie pamietam jaka to ulica ale jak ktoś chce to jakos dam rade sprawdzić.

aha... ten odcinek szutrowy zacyna sie w miejscowości zajezierze i kończy po jakichś 4 km żwiru rozsypanego na całej szerokości drogi. Jeśli kolega wyżej pisze że gdzieś jeszcze wysypali to znaczy że prace remontowe w pełni i drogowców nijak nie mozna nauczyć że w lato to się jeździ tamtędy nad morze a oni notorycznie albo pasy sobie w sobotnie przedpołudnie malują albo wywalą kilka ton żwiru dla rozrywki bo droga akurat w tum miejscu nie była najgorsza

#8 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 12 lipiec 2008 - 12:57

Nie ma co przesadzać. Faktycznie jest trochę przeszkód, ale to nie to co w Kołobrzegu. Tam było strasznie, jechaliśmy po maleńkich wioskach a co za tym idzie niezadbane drogi. Łobez w porównaniu z Kołobrzegiem, albo Choszcznem to jest bajka. Nie ma co narzekać na asfalcik z Łobza aż do Zarańska, no chyba że tydzień temu coś się zmieniło. Najważniejsze, aby się nie zgubić w Mistach, szczególnie w Świdwinie. Mam nadzieję, że organizatorzy poprawią zeszłoroczne strzałki i wskażą właściwą drogę ;)

#9 dracorp

dracorp
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 15 lipiec 2008 - 15:36

No tymi noclegami to mnie nie ucieszyliście.
A co do trasy to jak wygląda droga Bierzwnica->Połczyn Zdrój?
Ja chyba jadę pociągiem, rozmawiałem dzisiaj ze znajomym i chyba nie za ciekawie. Myślałem żeby z ekipą z Białogardu porozmawiać ale chyba nie ma sensu. Po 6 jest pociąg z Koszalina, a z powrotem też są jakieś.

[ Dodano: 2008-07-19, 19:23 ]
Poproszono mnie aby umieścił ślad z gpsu maratonu Łobeskiego
oto on.
Dane są z jednej pętli ale coś się nie zgadzają. Ale to nieistotne.
Myślę że wystarczy, żałuję że nie mogłem zostać, wieczorem na pewno świetna zabawa.
Sam maraton super, pogoda bardzo dobra nawet za mocno nie wiało, trochę dziwnie wyszło z grupami ale nie narzekam. Trasa mocno malownicza i muszę dodać że to jak na razie to mój najlepszy maraton. Po 2 pętli chciałem jechać jeszcze na 3 ale nie było w pobliżu nikogo chętnego a samemu to tak nie za bardzo. Bo i tak 2 pętlę w połowie sam zrobiłem.
Niesamowity był dla mnie Roman Szczepaniak z rowerem inny. Inny tzn. góral na kołach chyba 2.25", razem z Tomkiem Palusem przejechaliśmy razem całą pętlę.

#10 emer

emer
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • SkądGalicja

Napisano 20 lipiec 2008 - 21:47

Byłem, zaliczyłem ... tzn tylko 2-pętle, na trzecią nie pojechałem, stopy od ok 150km mnie paliły, uczucie jakby mieso od kości mi odchodziło (w miejscu gdzie są progi) ... to juz nie pierwszy raz tak mam ... pewnie buty trzeba zmienic czy jakies inne wkładki.

BTW - sie jakos zdarzyło ze udalo mi sie wygrać i kategorie i OPEN na 200km ... ;-)
a z tego co pobieżnie widziałem to czas i na jedna pętle był lepszy od zwycięzcy OPEN na 100km :-P

#11 Mioku

Mioku
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 21 lipiec 2008 - 06:21

1 miejsce w open! 8-), gratuluje wyniku i świetnej formy:)

#12 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 21 lipiec 2008 - 10:03

No ładnie Panowie poszliście :D Brawo. Ja też nie narzekam i fajnie się jechało. Chciałem podziękować ekipie z Kołobrzegu, bo naprawdę jechali profesjonalnie i udzielili mi dużo przydatnych wskazówek. Jak dotarłem na metę ( z kolegą zrobiliśmy finish sprinterski, ale szkoda, że był tam zaraz zakręt... ;) ) to pytali się mnie czy jadę 200. Krótko się zawachałem, ale zostałem... Co się pkazało, że na 200 nikogo nie było w M2 więc byłbym na pudle i pucharek też by był :D

Ruch na drogach znikomy, ładne trasy, fajnie ludzie, tylko brakowało chipów, żurku i noclegów :D

Poproszono mnie aby umieścił ślad z gpsu maratonu Łobeskiego


Dzięki za wykresik! Na pewno spykniemy się na jakiś trening :D
POZDRO!

#13 dracorp

dracorp
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 30 lipiec 2008 - 20:23

Ja się załapałem na 2 miejsce na 200km w M2 ale już na 12 w open. Nie jest źle ale mogło być lepiej. Albo jest się mocnym albo zależy z kim się jedzie. Zobaczymy jak będzie w Kłodzku.
Organizator walnął gafę i na pucharze mam w kategorii M1, życie.



Dodaj odpowiedź