Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amber Road 2014


151 odpowiedzi w tym temacie

#21 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 18 marzec 2014 - 18:01

Panowie , kilku z nas doskonale się zna i wie na co kogo stać ale z racji tego , że zaglądają tutaj również ludzie ,którzy chcieliby lub już reprezentują barwy Drużyny Szpiku a nie mają rozeznania co do specyfiki Amber Road pozwolę sobie na małe podsumowanie: 

 

1. Pierwszy Squad : cel : AVS w okolicach 40 km/h na dystansie ok .100 km - jednym słowem trzeba być baaardzo mocnym zawodnikiem aby tam aspirować , wynik z zeszłego roku : Miejsce: 22 DRUŻYNA SZPIKU I POZNAŃ 02:25:49.94 38.26 km/h - jednym słowem bardzo mocna jazda przez cały dystans - zdecydowanie dla wielbicieli stalowych łydek i żelaznych płuc  :-D - wiadomo "kadra" DS

 

2. Drugi Squad : cel na ten rok : AVS w okolicach 38 km/h  :-P  - oczywiście w zależności od warunków meteo - do tego zespołu potrzebnych jest pięciu mniej więcej równych zawodników na średnim poziomie amatorskim- każdy pracuje proporcjonalnie przez cały dystans , nie stosowaliśmy taktyki jazdy polegającej na tym , że 1 czy 2 ciągnie przez powiedzmy połowę a potem ich się urywa i trójka gna do mety , wynik zeszłoroczny : Miejsce: 34 DRUŻYNA SZPIKU II POZNAŃ 02:30:29.28 37.08 km/h - właściwie ekipa skrystalizowana mam nadzieję  :-D

 

3. Trzeci Squad : w zeszłym roku nie skompletowany niestety , ale wszystko przed nami , generalnie : jazda towarzyska ( nie rekreacyjna!!!)  :-P atmosfera podniosła i dostojna  :-D uwielbienie fanek gwarantowane ( viva Wigor ! ) myślę , że doskonała okazja na sprawdzenie " w boju" kandydatów do II ekipy - kandydatki i kandydaci mile widziani



#22 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marzec 2014 - 12:31

Rejestracja drużyn będzie możliwa od 1 kwietnia, wiadomo że zainteresowanie imprezą rośnie z roku na rok, warto by było w miarę wcześnie zaklepać jeden skład. Miesiąc temu zgłaszałem swój akces, jednak zmieniłem pracę i teraz nie mam pojęcia czy po pierwsze dam radę się wybrać a po drugie i ważniejsze czy wypracuję jakąkolwiek formę.




#23 dawidr

dawidr
  • Użytkownik
  • 516 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 kwiecień 2014 - 19:54

Ruszyły zapisy: http://www.amber-roa.../zgloszenie.php :)


Giant TCR Advanced 2016


#24 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 03 kwiecień 2014 - 10:12

to co ? Maciej podejmiesz się tradycyjnie "kapitanowania" drugiemu składowi?



#25 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 kwiecień 2014 - 20:09

Ponieważ niedawno zmieniłem pracę, kiepsko będzie u mnie w tym roku z jakimkolwiek sensownym treningiem, nie mam też pojęcia w które weekendy będę w delegacji, więc muszę zrezygnować ze startu. Jeżeli weekend okaże się wolny mogę pojechać jako kibic ewentualnie kierowca wozu technicznego, ale nie chcę w ostatniej chwili burzyć zaplanowanego składu. Oczywiście możecie mnie dopisać jako rezerwowego. Sądzę, że Kryniu godnie mnie zastąpi w roli kapitana :)




#26 dawidr

dawidr
  • Użytkownik
  • 516 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 kwiecień 2014 - 20:48

Kryniu na kapitana!


Giant TCR Advanced 2016


#27 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 04 kwiecień 2014 - 21:40

Ehhhh, sam nie wiem...organizator ze mnie taki sobie. Może niech definitywnie zdecydowani dadzą info w tym wątku.Być może uda się coś sklecić , zaznaczam ,że mam na myśli poziom drugiego składu , z uwagi na to co sobą prezentuję w kwestii osiągów nie aspiruję do sztandarowej reprezentacji ( jeśli w ogóle takowa się skrystalizuje). RafałK , cyborg ? Będziecie próbować złożyć pierwsza drużynę ?

Z wstępnych deklaracji wynikałoby , że do II squadu są następujący chętni :

 

- dawidR

- piotrfala

- walery1974

- no i ja 

 

Marras ? żyjesz? jedziesz?



#28 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 kwiecień 2014 - 21:49

kryniu słyszałem jakie dystanse masz zamiar przejechać to i noga się poprawi :)


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#29 Gosc_Cyborg_*

Gosc_Cyborg_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2014 - 12:53

 RafałK , cyborg ? Będziecie próbować złożyć pierwsza drużynę ?

Ja deklaruję start w pierwszym składzie. Z tego co wiem, RafalK również. Borys póki co nastawiony raczej niechętnie.

Mam jeszcze Roberta, który był w zeszłym roku rezerwowym w II squadzie. Ma w tej chwili nogę na I squad :)

 

Co do kapitanowania to nie wiem czy godzien jestem :)

Jeśli taka będzie wola pozostałych to deklaruję zajęcie się tematem organizacyjnie.

 

Jeśli ktoś chętny do I squadu to zapraszam. Chciałbym, żeby to były poważne deklaracje tzn. takie, które na 2 tygodnie nie spowodują konieczności poszukiwania kogoś na zastępstwo.



#30 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 kwiecień 2014 - 15:49

Co do kapitanowania to nie wiem czy godzien jestem :)

Jeśli taka będzie wola pozostałych to deklaruję zajęcie się tematem organizacyjnie.

 

 

 

Cyborg jesteś godzien :-D



#31 Gosc_Cyborg_*

Gosc_Cyborg_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2014 - 20:01

Cyborg jesteś godzien :-D

 

No to skoro godzien jestem, to niniejszym ogłaszam nabór chętnych :)

Założenia:

  1. Deklaracje zdecydowanych (mam tu na myśli takich, którzy na tydzień lub dwa przed startem nie zrezygnują).
  2. Startuje drużyna 5-osobowa, więc budujemy drużynę min. 6-osobową. Rezerwowy na wszelki wypadek (choroba, kontuzja, zdarzenia losowe, tfu, tfu.....). Regulamin dopuszcza 2 rezerwowych, którzy mogą zastąpić kogoś z piątki na 3 dni przed startem.
  3. Limit drużyn wynosi 50. Do tej pory zapisane 2, jednak należałoby się zdecydować na start w miarę szybko, żeby nie było potem zbierania chętnych z łapanki. Jak będzie grupa zdecydowanych sześciu natychmiast zapisuję.
  4. Składamy ekipę, która spróbuje powalczyć, o skuteczne mam nadzieję przekroczenie średniej 40 km/h (do tej pory z różnych powodów się nie udawało). Proszę wziąć to pod uwagę przy zgłaszaniu swojej kandydatury :)
  5. Opłata startowa wynosi 250 zł, więc po 50 zł na każdego. Należy ją wpłacić do 31 lipca na konto organizatora. Proponuję, żeby zgłoszenia i wpłaty dokonać natychmiast po zebraniu odpowiedniego składu.

Jeśli ktoś ma coś do dodania to zapraszam.

W tej chwili zadeklarowali chęć startu:

  1. Cyborg - godny samozwańczy kapitan :)
  2. RafalK - proszę o potwierdzenie
  3.  
  4.  
  5.  
  6. BorysCh - proszę o potwierdzenie (Borys może dasz się przekonać do przesunięcia do piątki?)
  7.  

Jednego chętnego pewnie mam spoza drużyny, to Robert, Rafał i Borys wiedzą o kogo chodzi. Można włączyć do squadu jeśli nie będzie wystarczającej liczby chętnych.

 

Wszyscy mile widziani, ale byłoby super gdyby udało się przed startem choć ze dwa treningi przeprowadzić w zespole. W związku z tym bardzo dobrze widziane kandydatury z okolic Poznania. Będzie łatwiej się spotkać.

 

Czekam na odzew



#32 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 07 kwiecień 2014 - 08:23

Wobec powyższego , podejmuję się roli "kapitanowania" drugiej drużynie i ogłaszam oficjalnie nabór do squadu No. 2 , wzorem Sławka również pozwolę sobie wypunktować najważniejsze sprawy:

 

1. Proszę aby chęć startu wyrazili tylko faktycznie zainteresowani po gruntownym przestudiowaniu swojego kalendarza;

2. Celem nadrzędnym udziału w Amber Road jest godne reprezentowanie barw i idei przyświecających Drużynie Szpiku , co absolutnie nie wyklucza walki o wynik sportowy , a wręcz powinno to apetyt na trofeum zaostrzyć  :-D

3. Jako cel sportowy rozumiem próbę wyrównania lub pobicia zeszłorocznego wyniku zespołu nr 2 - łatwo nie będzie;)

4. Sprawy finansowe (opłata wpisowego) załatwiamy bezpośrednio po ustaleniu squadu

5. W przypadku zgłoszenia chęci startu przez osobę bliżej nieznaną zastrzegam sobie prawo do konsultacji ( weryfikacji poziomu sportowego zawodnika ) z pozostałymi członkami zespołu 

6. Nie będę oryginalny i również przewiduję kilka zorganizowanych spotkań (treningów) w celu wspólnego "ułożenia" się

7. Żeby uniknąć niedomówień : strój obowiązujący w dniu startu to minimum kolarska koszulka Drużyny Szpiku na grzbiecie, co do spodenek to wiadomo - jeżeli ktoś nie posiada drużynowych to stonowane ,bez pstrokacizny

8. Absolutne pierwszeństwo do zgłoszenia mają aktualni członkowie Drużyny Szpiku 

 

Zapraszam -czyścimy listę i proszę o odzew.

Niniejszym zapisy do reprezentowania barw Drużyny Szpiku Team II w czasie V edycji Amber Road uważam za otwarte !



#33 dawidr

dawidr
  • Użytkownik
  • 516 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 kwiecień 2014 - 11:28

Jak już pisałem zgłaszam się do drugiego składu!  :-)


Giant TCR Advanced 2016


#34 RafalK

RafalK
  • Użytkownik
  • 457 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 kwiecień 2014 - 14:41

Potwierdzam swój start.



#35 Gosc_Cyborg_*

Gosc_Cyborg_*
  • Gość

Napisano 08 kwiecień 2014 - 18:49

Potwierdzam swój start.

 

No to w tej chwili mamy w pierwszym squad-zie:

  1. Cyborg - potwierdzony
  2. RafalK - potwierdzony
  3.  
  4.  
  5.  
  6. BorysCh - czekamy na potwierdzenie, ewentualnie przesunięcie wyżej
  7.  

Czekam i zapraszam kolejnych chętnych :) 40km/h to wcale nie tak dużo ;)



#36 walery1974

walery1974
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:46

Potwiedzam startuję:)



#37 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 13 kwiecień 2014 - 10:51

Potwiedzam startuję :)

 

To jest nas już całych trzech...osiągneliśmy właśnie ukompletowanie ekipy na poziomie 50% - na razie mizernie to wygląda szczerze mówiąc...



#38 dawidr

dawidr
  • Użytkownik
  • 516 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 kwiecień 2014 - 19:54

No dalej, zgłaszać się....!  :-)


Giant TCR Advanced 2016


#39 piotrfala

piotrfala
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 kwiecień 2014 - 14:28

Jeśli trzeba to potwierdzam po raz drugi mój start :)


www.facebook.com/strato.bike

 

gallery_2798_164_47484.jpg


#40 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 14 kwiecień 2014 - 15:17

To miło ,w takim razie jeszcze jeden i możemy myśleć o starcie , Maciej rozumiem ,że podtrzymujesz deklarację na rezerwę?





Dodaj odpowiedź