Skocz do zawartości


Jakie klocki/okładziny polecacie do szosówki? Co kupić?


45 odpowiedzi w tym temacie

#41 PsYhOl

PsYhOl
  • Użytkownik
  • 1064 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 19 październik 2012 - 18:07

Kup sobie szufladki osobno w takim razie i do nich wsuwki SwissStopa. Albo pożycz od kogoś inne szufladki(shimanowskie) i zobacz czy jest jakaś niekompatybilność - nie mam pojęcia czym się różnią(poza osadzeniem wsuwki), ale nie sądzę, żeby inne szufladki nie podeszły.

#42 Arni

Arni
  • Użytkownik
  • 3088 postów
  • SkądWLKP

Napisano 19 październik 2012 - 18:12

Też podejżewam, że komplety można montować i do Shimano i do Campy. Nie widzę różnicy w budowie po zdjęciach. Same wsówki podejżewam mają już inny kształt wyżłobienia w zalezności od producenta tych szufladek (Campa/Shimano) i tu kompatybilności by pewnie nie było ale ja potrzebuję komplet.

#43 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 19 październik 2012 - 21:50

Użytkuję te zielone SwissStopy i muszę je pochwalić. CO prawda przez pomyłkę kupiłem dedykowane do szufladek Campy, ale z powodzeniem służą mi w szufladkach SRAM Rival. Trochę musiałem sobie pomóc żabką, żeby je siłowo wcisnąć, ale przynajmniej mam pewność, że mi nie wysuną się, chociaż nie użyłem do ich zamocowania śrubek.
Tak czy siak - polecam!

#44 dawidr

dawidr
  • Użytkownik
  • 516 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 listopad 2012 - 22:35

W końcu kupiłem zielone SwissStopy:) Bardzo dobrze hamują...!

#45 Krawiol

Krawiol
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 16:03

Odgrzewam kotlety.
Kupiłem sobie tribana 500, rower jak dla mnie bajka tylko, że licho hamuje. W MTB mam tarcze i jak pociągnę za klamkę to czuć że hamuje. W tribanie 500 hamulce są jego najsłabszą stroną. Ich skuteczność chce spróbować poprawić lepszymi klockami. Zastosowane tam hamulce to BTWIN SPORT Dual Pivot.
Coś ciekawego możecie polecić?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka



#46 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 22 marzec 2018 - 21:16

...że tak dla odmiany polecę zielone albo niebieskie Swissstopy.


  • Mateunio i piotrkol lubią to

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman




Dodaj odpowiedź