Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coca Cola...


120 odpowiedzi w tym temacie

#121 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 sierpień 2015 - 21:02

do źródlanej to jeszcze daleko.Przynajmniej u mnie, bo to zależy od gminy. Przykładowo Kielce, faktycznie kranówe mają dobrą,ale w śląskim, a zwłaszcza w Zagłębiu, kranówa to jakieś nieporozumienie. Choc wodociągi twierdzą że jest lepsza od źrodlanej to jednak po wypiciu ok 3.5 l litra dziennie wody marki oaza z biedronki nic mi nie jest a po wypiciu takiej ilości kranówy,(dodam przegotowanej) bierze mnie na wymioty.

Co najwyżej ze względu na smak - ale równie dobrze mogłoby Ci być niedobrze po Muszyniance, o mineralnych wodach leczniczych nie wspominając - wiele z nich daje niezapomniane wrażenia. Gwarantuję Ci, że pod względem sanitarnym jest w porządku.
 

Tak jak ktoś wcześniej wspomniał wszystko zależy od rur,coż z tego ze woda wodociągowa może byc dobra jak zapewne większośc przyłączy to lata 70 te

I znów: jeżeli chodzi o smak, możesz jej nie lubić. Natomiast jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, jest rzeczą fizycznie niemożliwą, żeby szczelna rura mogła doprowadzić do zakażenia lub skażenia wody (chyba, że wierzymy w kreacjonizm do tego stopnia, że wierzymy w stworzenie bakterii wewnątrz rury). A tak naprawdę nawet w razie nieszczelności ryzyko jest skrajnie niskie, wszak w rurze masz nadciśnienie, więc tendencja jest taka, że większość szeroko rozumianego brudu jest wypychana z rury (z tego samego powodu większość "stref czystych" w laboratoriach czy fabrykach jest w stanie ciągłego nadciśnienia względem otoczenia).

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?




Dodaj odpowiedź