Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień Demo Na Żądle Szerszenia

żądło szerszenia trzebnica rose przetestuj rower rower szosowy rower na maraton karbonowa rama

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 18 kwiecień 2014 - 13:56

Zapraszamy wszystkich szosowców na Żądło Szerszenia!

 

Nie tylko dlatego, że to początek sezonu Supermaratonów i okazja do sprawdzenia sił swoich oraz znajomych na dwóch kółkach.

Przywieziemy bowiem kilka rowerów szosowych z kolekcji ROSE 2014, które będzie można zobaczyć, dotknąć i przetestować. Stoisko będzie funkcjonowało w dniu zawodów, a niektóre modele będzie można także przetestować po zawodach czyli w niedzielę w okolicach Wrocławia. 

Warunek wzięcia udziału w testach to posiadanie dwóch dokumentów potwierdzających tożsamość ze zdjęciem oraz podpisanie umowy użyczenia i wpisanie się do naszej bazy danych.

Będziemy mieli kilka par pedałów SPD-SL oraz SPD zatem jeśli ktoś używa innego systemu bardzo prosimy o przywiezienie własnych pedałów ewentualnie podjechanie swoim rowerem, a my na czas testów po prostu jest przełożymy.

 

Oto wstępna lista rowerów testowych:

 

Przełajówka ROSE PRO DX CROSS                             Sram Force rozmiar 58 cm

Rower Aero XEON CW 4000                            Shimano Dura Ace   rozmiar L

ROSE XEON CRS 5000                               Campagnolo Chorus     rozmiar 57 cm

ROSE XEON CRS 4400                                             Sram Force     rozmiar 51 cm

ROSE XEON TEAM GF 3000                                Shimano Ultegra  rozmiary  53 i 61 cm

ROSE PRO SL  2000                                            Shimano 105,      rozmiar 55 cm

ROSE XEON TEAM GF 300 – model dla Pań,    Shimano Ultegra,   rozmiar 51 cm

ROSE XEON TEAM CGF 3100                     Shimano Ultegra Di2,   rozmiar 57 cm 

 

 



#2 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 18 kwiecień 2014 - 17:00

Na maraton można pożyczyć :D ??


ROSE XEON CRS 5000 Campagnolo Chorus :D http://szosa.org/top...00/#entry261183

 

 


#3 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 12:47

Zapraszamy wszystkich szosowców na Żądło Szerszenia!

 

Nie tylko dlatego, że to początek sezonu Supermaratonów i okazja do sprawdzenia sił swoich oraz znajomych na dwóch kółkach.

Przywieziemy bowiem kilka rowerów szosowych z kolekcji ROSE 2014, które będzie można zobaczyć, dotknąć i przetestować. Stoisko będzie funkcjonowało w dniu zawodów, a niektóre modele będzie można także przetestować po zawodach czyli w niedzielę w okolicach Wrocławia. 

Warunek wzięcia udziału w testach to posiadanie dwóch dokumentów potwierdzających tożsamość ze zdjęciem oraz podpisanie umowy użyczenia i wpisanie się do naszej bazy danych.

Będziemy mieli kilka par pedałów SPD-SL oraz SPD zatem jeśli ktoś używa innego systemu bardzo prosimy o przywiezienie własnych pedałów ewentualnie podjechanie swoim rowerem, a my na czas testów po prostu jest przełożymy.

 

Oto wstępna lista rowerów testowych:

 

Przełajówka ROSE PRO DX CROSS                             Sram Force rozmiar 58 cm

Rower Aero XEON CW 4000                            Shimano Dura Ace   rozmiar L

ROSE XEON CRS 5000                               Campagnolo Chorus     rozmiar 57 cm

ROSE XEON CRS 4400                                             Sram Force     rozmiar 51 cm

ROSE XEON TEAM GF 3000                                Shimano Ultegra  rozmiary  53 i 61 cm

ROSE PRO SL  2000                                            Shimano 105,      rozmiar 55 cm

ROSE XEON TEAM GF 300 – model dla Pań,    Shimano Ultegra,   rozmiar 51 cm

ROSE XEON TEAM CGF 3100                     Shimano Ultegra Di2,   rozmiar 57 cm 

 

Do kolekcji rowerów demo dołączył właśnie model XEON RS 3000 na Ultegrze 6800, kołach Mavic Cosmic Carbone, rama 60 cm. Rower oparty jest o naszą znakomitą, aluminiową ramę, stawianą przez znawców na równi z niektórymi ramami karbonowymi. 



#4 FOBOS

FOBOS
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądReykjavík

Napisano 27 kwiecień 2014 - 13:30

A w Warszawie nie bedzie

                                            ?



#5 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 17:49

Warszawa to ważny rynek, ale byłbym wdzięczny za sugestie na jakiej imprezie warto się tam pojawić?



#6 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 19:09

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Żądła Szerszenia. Pogoda była znakomita, frekwencja jak zwykle dopisała. Postaramy się dotrzeć z naszymi rowerami demo także na inne imprezy szosowe, być może jeszcze w tym sezonie. 

 

30hprhu.jpg

bhd0tc.jpg

o56emp.jpg

 

Tym, którzy nie skorzystali z okazji przypominam, że modele Xeon CRS 5000 (karbon, Chorus, Cosmic Carbone, rozmiar 57)

Xeon CGF 3100 (karbon, DT Swiss 23 Spline, Ultegra Di2, 57 cm) oraz PRO SL 2000 (alu, Shimano 105, koła ROSE Aero, rozmiar 55) 

można przetestować w okolicach Wrocławia.

 

 



#7 czach

czach
  • Użytkownik
  • 521 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 kwiecień 2014 - 19:50

ehlo,

A gdzie można je przetestować w okolicach Wrocławia? Wczoraj się nie zdecydowałem a żona tak bardzo namawiała. ;-)


-- 

Marcin Trzaska


#8 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 20:13

Proszę o kontakt na priva - rowery mam w domu, możemy się umówić, najlepiej w godzinach popołudniowych. 



#9 Macko

Macko
  • Użytkownik
  • 71 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 kwiecień 2014 - 09:02

Szybka relacja z testów rowerów Rose:

 -PRO SL 2000-  świetnie wyglądający i wyśmienicie jeżdżący rower w rozsądnej cenie;

 -Xeon CGF 3100-  niespotykany komfort zarówno w górnym jak i dolnym chwycie, komfortowe pochłanianie nierówności, idealny do bardzo długich dystansów i na maratony;

 -Xeon CRS 5000- to jest mój faworyt spośród tej trójki, sztywny, szybki o agresywnej geometrii ramy, dla ludzi lubiących szybkość i rywalizację. Treningi to czysta przyjemność z jazdy i prędkości z jaką pokonuje się każdy kilometr na tym sprzęcie. 

 

Wszystkie rowery są wykonane z niezwykłą starannością, której mogą pozazdrościć nawet sklepy stacjonarne (spasowanie elementów, dobór osprzętu b.niska waga, cena). Po przeczytaniu regulaminów i rozmowach z Panem Piotrem, widać, że firma dba o klienta. Na koniec dodam, że wszystkie rowery robią niesamowite wrażenie i wyglądają bardzo PRO, także stylówa na Rose- jak najbardziej! 


  • B25CX lubi to

#10 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 30 kwiecień 2014 - 12:36

druga szybka relacja z testów:

 

Dostałem na cały maraton dystans MEGA rowerek Xeon CRS 5000 :D ponoć bardzo sztywny, waga 7,4kg :D prawdę mówiąc  przyjechałem bardzo wypoczęty :D całość dopełniona wygodnym siodełkiem Selle Italia SLS. Koła Mavic Cosmic Carbon jak i genialny rower genialnie wybierały gorsze odcinki. Pierwszy raz miałem do czynienia z Campą Chorusem Carbon(rower był na pełnej grupie) i dosyć intuicyjnie wszystko można było ogarnąć. Korba 52/36 kaseta 11rzedow 11-25. Średnią 34,3 km./h na dystansie uważam za całkiem udaną i wiem, że był jeszcze zapas, który tkwił we mnie i w rowerze, ale ze względu, że z tyłu głowy miałem to, że to nie mój rower troszkę jednak go oszczędzałem.

 

Jadąc na maraton zaryzykowałem pójście w ciemno, bo to jednak obcy rower, ale się nie zawiodłem: począwszy od tego że dostałem do testów nie tylko rower, ale zamontowano licznik i komplet koszyków i wyregulowano rower do moich potrzeb. Maratony to też zabawa i tak traktowałem jazdę tym rowerem i się nie zawiodłem. Testy w warunkach bojowych są dużo fajniejsze niż drętwa przejażdżka chwilę po mieście. Panu Piotrowi dziękuję za poważne i profesjonalne podejście, takie rzeczy bardzo sobie cenię. Moim zdaniem rowery ROSE świetny stosunek jakości do ceny do tego nietuzinkowy wygląd wśród konkurencji. W tej konfiguracji rower kosztował 3150 euro.

10246797_691179614271620_577435879522241

 


  • B25CX lubi to

ROSE XEON CRS 5000 Campagnolo Chorus :D http://szosa.org/top...00/#entry261183

 

 


#11 FOBOS

FOBOS
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądReykjavík

Napisano 30 kwiecień 2014 - 20:15

Nie chcę krakać, ale w wawie pod ''pajacem" to by była potrzebna porządna ochrona.

 

                                                          :-?



#12 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 30 kwiecień 2014 - 21:29

ale że co? :D

 


ROSE XEON CRS 5000 Campagnolo Chorus :D http://szosa.org/top...00/#entry261183

 

 


#13 izadorka

izadorka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 maj 2014 - 21:16

Po testach.

Wreszcie namówiłam ślubnego i umówił się na jazdę próbną. 1,5h czekania, a potem ze 3h opowieści, jaki cudny rower :)

Generalnie - okiem i uchem laika - wszystko wytłumaczone, pokazane, można potestować, jak i jest z kim pogadać, Pan Piotr odpowiada na wszystkie  pytania. Wreszcie znalazłam "worek Św. Mikołaja" - przynajmniej nie będę musiała się kłopotać z prezentami dla ślubnego :)

 

Pozdrawiam :)


  • paulsen lubi to

#14 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 11:23

Żądło Szerszenia już za niecałe dwa tygodnie. Ponownie pojawimy się tam z rowerami testowymi:

 

ROSE PRO SL 2000 (Shimano 105) rozmiar ramy 55 cm

ROSE XEON TEAM CGF 3000 (Ultegra) rozmiar ramy 59 cm 

ROSE X-LITE TEAM 3100 (Ultegra Di2 + koła DT SWISS RC 46 H Spline) rozmiar ramy 57 cm 

ROSE XEON CW 3000       (Ultegra + Mavic Cosmic Carbone)                    rozmiar ramy M

ROSE XEON TEAM GF 2000 (Ultegra)                                                         rozmiar ramy 55 cm

ROSE XEON TEAM GF 2000  (Ultegra)                                                        rozmiar ramy 51 cm

ROSE XEON RS 3000             (Ultegra + Mavic Cosmic Carbone)               rozmiar ramy  57 cm

ROSE PRO DX CROSS 3000  (Ultegra z hydraulicznymi tarczówkami, przełaj)  rozmiar ramy 58 cm

 

Na wszystkich rowerach będzie można się przejechać, trzeba tylko wypełnić umowę użyczenia i przedstawić dwa dowody tożsamości ze zdjęciem.

Każdy kto odwiedzi nasze stoisko będzie mógł wypełnić prośbę o przesłanie za darmo naszego katalogu z rowerami oraz dostanie ulotkę z voucherem na 10 euro na zakupy w naszym sklepie.

 

 

 



#15 flp

flp
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 kwiecień 2015 - 18:25

Przegapiłem chyba wydarzenie, istnieje możliwość potestowania dx cross'a we wrocławiu?



#16 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 20:20

Można, zapraszam do kontaktu na priva, rower jest we Wrocławiu do 18 maja. 





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: żądło szerszenia, trzebnica, rose, przetestuj rower, rower szosowy, rower na maraton, karbonowa rama