Skocz do zawartości


Zdjęcie

Energetyk przedtreningowy, prosze o porade.


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 xanavi

xanavi
  • Użytkownik
  • 136 postów
  • SkądStarachowice

Napisano 15 lipiec 2009 - 14:44

Witam wszystkich.

Ostatnio postanowiłem wypróbować jakiś suplement który dodałby mi "kopa" w czasie cieżkiego treningu lub wyścigu. Wyczytałe że 'Man Body Octane" i "NO-Xplode" to dobry supel który dostarcza duzo siły i wytrzymałości. Czy ktoś z wask może kiedyś uzywał podobnych specyfików i czy naprawde one tak działają. Jeżeli nie to, to co innego możecie polecić na wzocnienie i poprawienie wyników na trasach 150km-trowych i dłuższych.

#2 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 lipiec 2009 - 19:01

Suple które wymieniłeś, to w dużym uproszczeniu "stacki kreatynowe z dopałem". Pomocne na siłce, gdzie potrzebna jest siła dynamiczna i "pompa", na rowerze bez większych efektów. Jeżeli już chcesz bawić się w suple to polecam stack składający się z glutaminy+bcaa+arginia+coffeina (lub guarana) - 20-30 minut przed treningiem do tego dobre węgle w płynie - w trakcie (vitargo lub vextargo) i szybkie węgle+białko zaraz po treningu. Ww stack zabezpieczy cię przed katabolizmem, przyspieszy regenerację i zmiejszy obolałość mięśniową. Glutaminę warto również włączyć rano na czczo i przed snem z ZMA (cynk+wit c+magnez)

Pozdrawiam

#3 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 14 sierpień 2009 - 21:24

Trochę się zkolega Kazikiem nie zgodzę osobiście stosowałem Mana Body Octane i Clouta........ umiejętnie by nie było za duzej pompy i wpływało to bardzo dobrze na np. wytryzmalośc siłową........... tylko trzeba n asobie wybróbować dawkę i sposób zarzywania. Ja brałem pół dawki na 20 minut przed treningiem a resztę wypijałem z bidonu w trakcie i polecam na mnie działało pozytywnie

Tompoz

#4 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 sierpień 2009 - 12:02

Wycofuje sie troche ze swijej opinii. Wrzucilem przed 4 godzinna jazdą Universal Schocka z Glutamina a w trakcie elektrolity+Universal Storma...efekty lepiej niż zadowalające...



Dodaj odpowiedź