Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę O Pomoc W Zidentyfikowaniu Roweru

suntour weinmann campione del mondo

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 krissimp

krissimp
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 01 czerwiec 2014 - 20:59

Witam serdecznie, 
Na wstępie zaznaczę, że żaden ze mnie kolarz :roll: , postanowiłem jedynie zapytać mądrzejszych od siebie co za cudo wpadło mi w ręce. Rowerek przyjechał do mnie z Holandii, z tego co wyczytałem w necie, głównie po oznaczeniach na kierownicy, może pochodzić z lat 60-tych ? W każdym razie wygląda profi, trochę zapuszczony, opony śmietnik, ale poza tym stan całkiem  całkiem. Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie ?
 
Poniżej w linku galeria zdjęc :
 
 
Pozdrawiam serdecznie
 
Krzysiek
 


#2 krissimp

krissimp
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 03 czerwiec 2014 - 09:28

100 wyświetleń i nic ? Nikt nie ma pomysłu ? Czy nikomu się nie chce odpowiadać świeżakowi  :roll:



#3 Romarek

Romarek
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • SkądLublin

Napisano 07 czerwiec 2014 - 21:57

Ja wpisałbym w wyszukiwarkę frazę "cinelli". Powinna coś znaleźć na temat rowerów wyścigowych marki Cinelli.


Tu warto zawieźć rower i pojeździć po pustych szosach https://picasaweb.go...gCPidlO-hiqLEPA


#4 bartglod

bartglod
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 czerwiec 2014 - 08:24

Po kierownicy to niewiele można powiedzieć. Większość osprzętu to suntour. Czy na osłonie supportu od spodu są jakieś oznaczenia. Potrzebne byłyby dodatkowe dokładne zdjęcia muf i haków z tyłu.



#5 krissimp

krissimp
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 16 czerwiec 2014 - 12:27

Dziekuję za podpowiedzi, sprawdzę support od dołu i w razie potrzeby podeślę dodatkowe foto. Pozdrawiam





Dodaj odpowiedź