Skocz do zawartości


Zdjęcie

Traski W Beskidzie Żywieckim Bądź Na Podhalu


25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 08 lipiec 2017 - 14:42

Niestety:-(  Nieustannie trzeba odradzać odcinek Koniaków-Laliki, obojętnie w tę, czy z powrotem. Czy naprawdę nikkomu nie zależy na tym, żeby  raz kiedyś doprowadzić tych parę kilometrów do stanu - przynajmniej - gwarantującego bezpieczeństwo. Znów tam będę w sierpniu i spodziewam się tego samego, co zastałem w czerwcu... Regionalni z Bielska/Istebnej/Katowic. Piszcie do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Ja, chociaż z daleka, na pewno Was poprę



#22 uzurpator

uzurpator
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • SkądKatowice

Napisano 08 lipiec 2017 - 19:17

Niestety:-(  Nieustannie trzeba odradzać odcinek Koniaków-Laliki, obojętnie w tę, czy z powrotem. Czy naprawdę nikkomu nie zależy na tym, żeby  raz kiedyś doprowadzić tych parę kilometrów do stanu - przynajmniej - gwarantującego bezpieczeństwo. Znów tam będę w sierpniu i spodziewam się tego samego, co zastałem w czerwcu... Regionalni z Bielska/Istebnej/Katowic. Piszcie do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Ja, chociaż z daleka, na pewno Was poprę

 

Używasz złego sprzętu -> scott1.jpg



#23 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 08 lipiec 2017 - 20:14

Używasz złego sprzętu -> scott1.jpg

 



#24 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 08 lipiec 2017 - 20:16

Akurat nie o ten odcinek drogi Koniaków-Laliki mi chodziło. Pozostaje mi przyznać Ci rację ;-)



#25 mucher

mucher
  • Użytkownik
  • 283 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 12:29

Dwie trasy na szybko wg wytycznych, czyli 100-150 km, oczywiście na ich podstawie można modyfikować i układać wiele innych. Dla kogoś z północy, to wszędzie w okolicy będzie fajnie i "górsko"  :)

https://www.strava.com/routes/9521349

https://www.strava.com/routes/9521136

 

Tamten odcinek Hucisko - Stryszawa też jest nieprzyjemny - choć w sumie w twojej wersji jest pod górę, to do przeżycia. 

 

A w stronę Krakowa też można się zdziwić, że nie jest płasko, zwłaszcza jak ktoś wpakuje się na serpentyny pod Makowem :)



#26 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 lipiec 2017 - 22:01

Tamten odcinek Hucisko - Stryszawa też jest nieprzyjemny - choć w sumie w twojej wersji jest pod górę, to do przeżycia.


Zły jest asfalt na krótkim odcinku jadąc przez Koszarawę, dlatego tamtędy nie wytyczyłem trasy ;)



Dodaj odpowiedź