Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alu Gorsze Niż Karbon?

kolarzówka aluminium Ultegra 6800 rower szosowy najlepsza rama rama aluminiowa karbon

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 11 listopad 2014 - 14:20

CHyba trochę odeszliście od tematu :D


ROSE XEON CRS 5000 Campagnolo Chorus :D http://szosa.org/top...00/#entry261183

 

 


#42 Gosc_Voltek_*

Gosc_Voltek_*
  • Gość

Napisano 11 listopad 2014 - 14:21

Troszeczkę



#43 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 11 listopad 2014 - 16:19

W niemcowni też się targują. Nie w tanich sieciówkach, ale w porządnych sklepach rowerowych kulturalne zagajenie o rabat to nic nadzwyczajnego. I często dostaniesz. Mam przynajmniej takie doświadczenia z Monachium i okolicznych miasteczek. pozdr

#44 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 11 listopad 2014 - 18:39

Voltek, zyje i widzi.

Nie twierdze ze inni sie nie targuja, odnoslem sie jedynie do tego ze Treka nikt nie kupuje za cene sugerowana.

 

B25CX, o kulture bardziej chodzi niz o konstruktywnosc.

Wychodze z zalozenia ze jak sie pisze to nie to samo gdy sie mowi, ma sie czas pomyslec co sie pisze i uniknac pewnych slow. Poza tym odbiegajac od moich kanonow - jest jeszcze regulamin a w nim chyba sugestia zachowania poziomu wypowiedzi?

 

I co ma rower Treka do amerykanskiej demokracji? Poczules sie kiedykolwiek w jakikolwiek sposob zmuszony do zakupu Treka?

 

 



#45 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 11 listopad 2014 - 19:11

Panowie 

dziękuję za uwagi. Myślę jednak, że dyskusje o handlu rowerami innymi niż ROSE to chyba trochę inny wątek, nieprawdaż? 

Ja też jestem za demokracją - gwoli jasności  ;-)



#46 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 18 czerwiec 2015 - 08:05

Portal BIKEWORLD.PL porównał dwa, prawie identyczne modele naszych rowerów: jeden z aluminium, drugi z karbonu.

Oto jak wypadły:

http://portal.bikewo...um_czy_karbon_1



#47 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 08 lipiec 2015 - 17:12

No, mnie się zdarzyło na aluminiowym PRO SL 2000 wygrywać górskie wyścigi. Może to co napisał astronom brzmi banalnie, ale  dokładnie tak jest.

Dokładnie. Mnie się zdarzyło na 10kg alumie z 2 kg kołami, zrobić  średnią 42 km/h na 11 km sprincie . 5.5 km było  z  wiatrem i 5.5 pod wiatr. Ujrzeć minę  karbonowców -  bezcenne





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kolarzówka, aluminium, Ultegra 6800, rower szosowy, najlepsza rama, rama aluminiowa, karbon