Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pulsometr - jak, po co?


29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2008 - 12:10

No właśnie sęk w tym, że nie bardzo. Z zewnątrz to wyglądało jak zwykły kawałek plastiku, gdybym się przypadkiem nie dowiedział w życiu nie wpadł bym na pomysł, że tam może być bateria :mrgreen: :lol: Pozdro!

#22 dawidek102

dawidek102
  • Użytkownik
  • 72 postów
  • SkądChoszczno

Napisano 13 styczeń 2008 - 13:11

A nie dało sie tego jakos rozebrac ? Chociazby siłą ? :D

napewno by sie dało ale trzeba pamietac o tym: nic na sile wszystko młotkiem :)

#23 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2008 - 14:28

Da się to zrobić, kiedyś w necie opisany był dokładnie ten patent. Należy wiedzieć w którym dokładnie miejscu jest bateria, wyciąć w plastiku kółko, wymienić ją i ponownie stopić plastik w tym miejscu. Ja nie wiedziałem, próbowałem na własną rękę i niestety potem był nieszczelny, po jakimś czasie doszedł pot i wszystko diabli wzięli. Niemniej jednak znam takich, którym ten patent służy po dziś dzień

#24 Gosc_Rafalek_*

Gosc_Rafalek_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2008 - 20:56

Wycinalem baterie, tu poszlo jak z platka, niestety calosc po wymiane zalalem silikonem na bazie wody :/

#25 Gosc_noerror_*

Gosc_noerror_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2008 - 15:40

A co powiecie o tym:
http://www.swimshop....0,rid,6375.html
kupiłem jednak ten zamiast Sigmy i w sumie jestem zadowolony. Nie mogę tylko dojść do tego jak włączyć dźwięk

I podczas przeglądania przeczytałem coś o spoczynkowym rytmie serca. Nie wiecie ile może on wynosić dla średniego człowieka? Bo mi wskazuje 47ud/min :-/ i wydaje mi się że jest to dość mało. Zastanawiam czy pulsometr dobrze mi pokazuje :?:

#26 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 14 styczeń 2008 - 16:12

Nie wiecie ile może on wynosić dla średniego człowieka? Bo mi wskazuje 47ud/min :-/ i wydaje mi się że jest to dość mało.


Wierz mi, że niektórzy zawodowi kolarze i pewno inni sportowcy również mają jeszcze niższe tętno spoczynkowe :mrgreen: . 47 ud/min to wcale nie mało 8-) . Pozdro!

#27 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 14 styczeń 2008 - 21:48

. Nie wiecie ile może on wynosić dla średniego człowieka? Bo mi wskazuje 47ud/min :-/ i wydaje mi się że jest to dość mało. Zastanawiam czy pulsometr dobrze mi pokazuje :?:


Jak na przeciętnego człowieka to jest to owszem dość mało, ale dla osoby trenującej to normalne. A średni puls przeciętnego człowieka mieści się między 60-70 ud/min ;-)

#28 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 17 styczeń 2008 - 15:11

ja mialam 40 i czuje sie calkiem normalnie ;p

#29 jesion

jesion
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKruszwica

Napisano 17 styczeń 2008 - 16:45

Bo 40ud/min to mało jak na puls. Taki puls można zwykle zauważyć rano zaraz po obudzeniu się lub po drzemce. Średnie tętno może być nawet trochę większe do ok. 80

#30 Mika

Mika
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • SkądGliwice

Napisano 18 styczeń 2008 - 08:10

no średnie to chyba 44 najniżej mialam



Dodaj odpowiedź