Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzienniczek Treningowy+ system iCoach (virtualtrener.com)


11 odpowiedzi w tym temacie

#1 virtualtrener

virtualtrener
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 14 sierpień 2009 - 18:03

Chciałem zaprosić wszystkich do obejrzenia oraz wypróbowania ZA DARMO:

dzienniczka treningowego na którym pracuję sporo bardzo mocnych zawodników

iCoach TRAINING SYSTEM

Polecam i pozdrawiam.

#2 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 14 sierpień 2009 - 19:20

Chciałem zaprosić wszystkich do obejrzenia oraz wypróbowania ZA DARMO:

dzienniczka treningowego na którym pracuję sporo bardzo mocnych zawodników

iCoach TRAINING SYSTEM

Polecam i pozdrawiam.


Sorki, że pytam bo to reklama więc wszystko pięknie i niepowinienem, ale w czym to mi pomoże oprócz tego że ktoś bedzie zgadywał co powinienem robić... w czym będzie to lepsze od darmowego dziennika \map\my\fitness?

#3 Adson_:D

Adson_:D
  • Użytkownik
  • 241 postów
  • SkądTłuszcz

Napisano 14 sierpień 2009 - 19:37

kobrys, nie znasz się :-P na tym trenują zawodowi amatorzy :mrgreen:

#4 virtualtrener

virtualtrener
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 14 sierpień 2009 - 20:20

Pomóc może przede wszystkim w analizie swoich dokonań. To jest na razie wersja demo; po to by zobaczyć tak mniej więcej. W przyszłości będzie tu wersja darmowa a o opcjach jakie tam będą na razie nie mówię, ale nie będziemy się mieli czego wstydzić.

Dla profi będzie za to możliwość analizowania danych np.: z POWER TAPA, przesyłanie danych z Polara oraz Garmina. Więcej na razie powiedzieć nie mogę.

Poza tym może to nie fajnie że się reklamujemy na forum, ale z tego forum ciągle ktoś wchodzi na nasz blog: virtualtrener.wordpress.com więc napisałem tu.

Pozdrawiam i zachęcam do zobaczenia wersji demo.

#5 TomekG

TomekG
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądJózefów

Napisano 14 sierpień 2009 - 20:24

kobrys, nie znasz się :-P na tym trenują zawodowi amatorzy :mrgreen:

Ja trenuje, ale zawodowym się raczej bym nie określił.... A daje to tyle właśnie ile piszesz... Że ktoś ustala co masz robić taki gość nazywa sie trener :) Z założenia jest odemnie mądrzejszy bo skończył studia i nie jednego gościa do podium doprowadził... Poza tym to działa.... Wystarczy na wyniki popatrzeć trenujących...

#6 Platon

Platon
  • Użytkownik
  • 558 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 sierpień 2009 - 20:34

Ja proponuje zrobić sobie dzienniczek treningowy na bikestats.pl ;P

#7 Adson_:D

Adson_:D
  • Użytkownik
  • 241 postów
  • SkądTłuszcz

Napisano 14 sierpień 2009 - 21:21

a ja tak poważnie mówiąc proponuję wypisać sobie wszystkie swoje trasy, ponazywać je, wszystkie info z treningu tam zapisywać, i przyglądać się swoim postępom... a przede wszystkim słuchać swojego ciała... i nawiasem mówiąc to wątpię, żeby wirtualny trener pomógł w czymkolwiek... ewentualnie większa motywacja jak się na to kasę wywali... ale skoro za free... to czemu by nie spróbować... tylko kiedy to będzie za free...
PS
TomekG,
a skąd wiesz jakie on studia skończył??
mam nadzieję, że ta wypowiedź to nie element reklamy, bo widzę, że to Twój pierwszy post...
PS2
virtualtrener,
wypróbować za darmo?? czy pooglądać za darmo?? bo to różnica... jakie są tam funkcje, które POMOGĄ w treningu??

#8 TomekG

TomekG
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądJózefów

Napisano 15 sierpień 2009 - 14:50

TomekG,
a skąd wiesz jakie on studia skończył??
mam nadzieję, że ta wypowiedź to nie element reklamy, bo widzę, że to Twój pierwszy post...

Wiem bo jak napisałam z nim trenuję, tak wiec obiektywny nie jestem.... A czy nic nie daje.... Przypomina mi sie dyskusja na pl.rec.rowery, jak kiedyś entyzjastycznie napisalem że na moich kołach Campagnolo Zonda szybciej jade i jak połowa grupy mnie przekonywała że to niemożłiwe.... A ja patrze na srednie i qrcze o 1km/h wyzsze i kumple mi zostają jak przyspieszam... Heh ...patrze w wyniki teraz i sprzed 2 lat i qrde coś daje...

#9 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 15 sierpień 2009 - 15:37

Prosiłbym jednak o opinię kogoś kto kto ma konto i bierze aktywny udział w dyskusjach na tym forum, a nie tylko w tym temacie bo to nie wydaje mi sie fair...

Pozatym virtualtrener bójcie sie bo kiedyś jak mnie natchnie zabyt duża ilośc wolnego czasu to swój własnoręcznie napisany dziennik treningowy shostuje za free ;) w kazdym razie na razie nie martwcie się za bardzo bo zajęty jestem projektem dla armii...

#10 Adson_:D

Adson_:D
  • Użytkownik
  • 241 postów
  • SkądTłuszcz

Napisano 15 sierpień 2009 - 21:21

tak wiec obiektywny nie jestem


otóż to...

kobrys, kończ swój projekt i pisz dzienniczek treningowy :mrgreen: będzie konkurencja dla virtual...

#11 virtualtrener

virtualtrener
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 17 sierpień 2009 - 09:45

:) wersja demo jest tylko po to by pokazać jak działa dzienniczek iCoach wersja 1.0, na którym trenuje sporo osób z czołówki mtb.... mamy powód by go pokazać, ale na razie o tym mówił nie będę - Co do darmowego dzienniczka to będzie ale jaszcze za jakiś czas. Nie mylić z darmowym planem ;)

Pozdrawiam wszystkich piszących dzienniczki - im więcej tym lepiej :)

Jedynymi funkcjami jakie mogą pomóc w treningu są charakter, systematyczność, mocny organizm oraz prawidłowa dieta. Wykresy wiele nie pomogą - komuś kto nie wie co na nich widać. Dzienniczek to tylko platforma do zapisu danych i pokazania trenerowi ( sobie też ) jak realizowane są zadania treningowe.

#12 Marco665

Marco665
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądWarszawa / Koszalin

Napisano 17 sierpień 2009 - 11:01

Demo wygląda atrakcyjnie, sama usługa jest kierowana raczej do ludzi zajmujących się tym zawodowo/jeżdżących w teamie. Dla mnie, zatwardziałego amatora z opracowaną w najmniejszych detalach dietą grillowo-schabową oraz ściśle przestrzegającego terminów treningów, które ustalam kiedy najdzie mnie ochota, produkt zdecydowanie zbyt rozbudowany. Cena nawet w najniższej opcji skutecznie odstrasza amatorów ;-)



Dodaj odpowiedź