Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świetny Projekt - Jeszcze Tylko Kilka Dni !

crowdfunding łodzie sport

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mag...

mag...
  • Użytkownik
  • 590 postów
  • Skądpomorskie

Napisano 29 sierpień 2014 - 13:37

Słuchajcie, 

wiem że to forum szosowe, ale to też jedyne miejsce w internecie gdzie jakkolwiek jestem obecny.

Sprawa wygląda tak, znam dwie osoby z ekipy Smoczej Łodzi, o której niżej.

Wiem, wiem, to nie ten sport - ale ja jestem fanem aktywności we wszelkiej postaci, szczególnie jeśli wkłada się w to dużo serca i pasji. 

Dodatkowo wyścigi Smoczych Łodzi to w moim odbiorze fantastyczny sport, bardzo fajny, widowiskowy, radosny i po prostu fajny nie tylko do uprawiania ale również do oglądania. Związana jest z nim również bardzo przyjacielska, wręcz rodzinna atmosfera. 

Sam nie uprawiam tego sportu ze względu choćby na brak czasu, ale kilka razy miałem przyjemność oglądać takie zawody i świetnie się przy tym bawić.

 

Nie jestem z tą ekipą ani spokrewniony ani nie pozostaję z nimi w żadnym innym układzie i mimo że znam tylko niewielką część tej ekipy, to mogę też zaręczyć, że Ci ludzie, akurat ta ekipa wkładają w to naprawdę mnóóóóstwo serca i pasji i jestem ich szczerym kibicem oraz ich projektu. Po prostu mi się podoba to co robią i co chcą zrobić.

 

Wiem jak bardzo im zależy aby zrealizować ich wymarzony projekt, wiem że na to zasługują i wiem że są bardzo blisko, lecz jednocześnie wszystko może spełznąć na niczym jeśli w kilka dni nie zbiorą wystarczających pieniędzy.

 

Czasem życie podcina ludziom skrzydła, czasem szczęście się do człowieka uśmiechnie i tych skrzydeł można dostać i realizować marzenia. Z tym że szczęście samo z siebie się raczej nie uśmiecha :-) - mówi się że szczęściu trzeba pomóc. Ja wierzę że mogę im pomóc i wierzę że Wy również możecie im pomóc.

 

Ja spełniłem jedno ze swoich marzeń  i właśnie wróciłem z kolarskiego (a jakże) urlopu jeżdżąc po najfajniejszych i największych przełęczach Europy. 

Chciałbym aby Ci ludzie również mogli spełnić swoje marzenie bo jest bardzo fajne. Bezinteresownie dołożyłem się do ich projektu i trzymam za nich kciuki.

 

Mam nadzieję również, że i Wy na tyle ile chcecie i możecie dołożycie swoje parę złotych i wspólnie stworzymy coś fajnego. Kto wie, może następnym razem ktoś z Was będzie w podobnej sytuacji i będzie mógł z pomocą innych zrealizować  swoje marzenie, czego wszystkim życzę.

 

Poniżej link do informacji o projekcie, o którym napisałem (ale się rozpisałem  :-D )

 

https://www.wspolnyp...y/smocze_lodzie

 

https://www.facebook...ojektPL?fref=ts

 

Liczę, że z Waszą pomocą im się uda.

 

 

 





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: crowdfunding, łodzie, sport