Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komplet suplementacji jaki?


151 odpowiedzi w tym temacie

#141 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 wrzesień 2009 - 20:30

...jak byś się dobrze zakręcił to i rekombinowaną erytropoetyne załatwisz w polskiej aptece :)

#142 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 08 wrzesień 2009 - 21:15

pójdę do lekarza pierwszego kontaktu i poproszę o receptę :mrgreen:

#143 Gosc_Łukasz W._*

Gosc_Łukasz W._*
  • Gość

Napisano 08 wrzesień 2009 - 22:33

A ja dzisiaj zakupiłem ANIMAL PAK. Przy mojej ubogiej diecie czuję, że tego mi było trzeba...

#144 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Napisano 09 wrzesień 2009 - 06:22

Tompoz, jak używasz BCAA z Nutrabolicsu? Osobiście stosuję je od początku tego sezonu, w dawkach 5g przed i po treningu oraz 5g przed śniadaniem w dni nietreningowe. Efekty są zadowalające, przede wszystkim przyspieszona regeneracja potreningowa oraz możliwość powtarzania wysiłku o podobnej intensywności w kolejnych dniach treningu.

#145 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 09 wrzesień 2009 - 08:50

Ja pół dawki pije przed treningiem a pół dawkibiorę w bidon wymiesane z połowa dawki Clouta i poło adawki body Octane


Tompoz

#146 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Napisano 09 wrzesień 2009 - 13:13

A jakie efekty przynosi stosowanie tej mieszanki GF+Clout+BO na treningu?

#147 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 wrzesień 2009 - 22:32

Czy ktoś stosuje lub miał styczność z witaminą B15???

Witamina B15


#148 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 listopad 2009 - 22:03

Zanabyłem i spożywam BSN NO-Xplode i polecam fajnie kopie i co najważniejsze ma w składzie "Glycerol Hydrating Polymers" - Glicerofosforan Potasu - Glicerofosforan Magnezu - Stearynian glicerolu. Zjadam około 15 minut przed kręceniem.

#149 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 listopad 2009 - 22:36

Może też spróbuję :lol: Ja mogę polecić ze swojej strony no muscle pump activlabu, świetnie pobudza do treningu.

#150 lucjan

lucjan
  • Użytkownik
  • 79 postów
  • Skądnieopodal

Napisano 11 listopad 2009 - 07:09

pójdę do lekarza pierwszego kontaktu i poproszę o receptę :mrgreen:


:roll: Na pewno Ci przepisze, aż się zdziwisz. Wygoni Cię za drzwi, to jest lek specjalistyczny i może go przepisać tylko specjalistyczna poradnia,po uprzednim przeprowadzeniu badań stwierdzających problemy zdrowotne wymagające leczenia EPO.

Ponadto Narodowy Fundusz Zdrowia refundujący ten lek, trzyma łapę nad każdą receptą na EPO, każdy gram tego specyfiku wprowadzany do obrotu jest rozliczany (bo jest drogi)

#151 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 11 listopad 2009 - 07:11

A jakie efekty przynosi stosowanie tej mieszanki GF+Clout+BO na treningu?

pompa miesniowa nie jest za silna nie przeszkadza w treningu, jest pobudzenie,czułem wzrost wytrzymałości siłowej takie sa moje odczucia.

Tompoz

P.s. tylko w ostatnim roku produkty MANa nawet na www.suple.us zdrożały jak cholera

#152 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 listopad 2009 - 13:28

gdzie można kupić EPO?




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Na czarnym :)

EPO+niewłaściwa kontrola krwi+brak opieki medycznej=śmierć lub kalectwo vide prawdopodobnie Halupczok



Dodaj odpowiedź