Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przelać pieniądze?


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 14 lipiec 2007 - 12:34

Kilka dni temu zamówiłem na bobshop.pl kilka ciuszków, razem wyszło mi 208 euro. Sprzedawca podał mi numer konta, a ja podałem je ojcu. Niestety, on powiedział, że nie umie przelewać w euro. :-/ Coś nie chce mi sie w to wierzyć...
Do przelania pięniedzy w innej walucie trzeba mieć jakieś specjalne konto?

#2 Gosc__MarTiNi__*

Gosc__MarTiNi__*
  • Gość

Napisano 14 lipiec 2007 - 15:38

zadnego specjalnego konta nie trzeba posiadac. Dla bezpieczenstwa najlepiej bedzie jak pojdziesz do banku z gotowka euro i tam dokonasz przelewu bezposrednio w kasie banku.Zaplacisz moze wieksza prowizje niz w przelewach internetowych ale bedziesz mial pewnosc ze kasa dojdzie.

#3 Gosc_Zeratul_*

Gosc_Zeratul_*
  • Gość

Napisano 14 lipiec 2007 - 17:19

a Tata ma konto w jakim banku? multi millenium vw ?? w kazdym z tych bankow inaczej wpisuje sie SWIFT i numer konta dlatego moze miec problem z przelewem

#4 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 14 lipiec 2007 - 18:24

W ING.

#5 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 lipiec 2007 - 19:34

Ja płaciłem w Bobshopie przez BZ WBK. Niby w mailu od sklepu podają wszystkie potrzebne kody, ale trzeba sobie wyszukać bank docelowy w spisie banków.
Zlecenie przelewu bezpośrednio w banku jest dość drogie.
Można również w Bobshopie zapłacić kartą Visa/Master Card co jest najszybsze i najwygodniejsze.

#6 Marcinn

Marcinn
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądBędzin

Napisano 14 lipiec 2007 - 20:25

Ale kredytową a nie zwykłą płatniczą, co nie?

#7 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 lipiec 2007 - 09:55

Są wyjątki kart płatniczych, które przechodzą, np. Inteligo chociaż to Visa Elektron (ale jest przystosowana specjalnie do płatności www). Allekarta to zwykła Visa, którą można płacić wszędzie w necie.
Szkoda, że Bobshop nie przyjmuje płatności PayPal bo to najszybsze, najtańsze i najprostsze.

#8 Marcinn

Marcinn
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądBędzin

Napisano 16 lipiec 2007 - 11:03

Ale powoli ;P. To Visą Electron można normalnie zapłacić na bobshopie? A jeśli tak, to jak to zrobić? Sory, ale jestem dosyć niezorientowany, a potrzebna mi ta wiedza ;P.

#9 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 lipiec 2007 - 12:38

Skoro można Elektronem z Inteligo zapłacić w innych sklepach to powinno się dać w Bobshopie. Należy podać numery karty wydrukowane na niej. Zazwyczaj podaje się datę wydania karty i datę jej ważności.

#10 Gosc__MarTiNi__*

Gosc__MarTiNi__*
  • Gość

Napisano 16 lipiec 2007 - 21:48

wg mnie najprostszym sposobem na zapalcenie kasy jest pojscie do BGZ i zaplacenie w kasie Eliksirem. to jest szybki przelew kasy na konto. W ciagu jednego, gora dwoch dni kasa wplynie. Ewentualnie karta tak jak koledzy sugeruja, ale w tym przypadku nie pomoge bo nie robilem tego jeszcze.

#11 mdn

mdn
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWielki Szczecin

Napisano 20 lipiec 2007 - 16:24

pieniądze, przelewem się przelewa :D



Dodaj odpowiedź