Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsza Szosa 3000-3500 Zł Nowa Czy Używana?


28 odpowiedzi w tym temacie

#21 cky

cky
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 17:52

Zapytałem o długości poszczególnych elementów tego RT-58 Sram, niestety nie otrzymałem precyzyjnej odpowiedzi. Ale powinny być takie jak w wersji do dostosowania przed dokonaniem zmian. korba 172,5, mostek 100, kierownica 42, waga 8.8 dla M.

A z ceną wysyłki nie mogą nic zrobić bo zależy od kuriera. 



#22 smpl

smpl
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 listopad 2014 - 15:31

W decathlonie udalo mi sie kupic nowy rower na karbonowej ramie z klamkomanetkami, hamulcami i przerzutkami 105 za 3350 PLN. Rower to btwin mach 700. Kaseta to tiagra, kola i korba kompaktowa btwin.

 

Co do planetx to nie raczyli mi nawet odpisac na moje pytanie odnosnie ceny przesylyki i wymiarow mostka kierownicy i korby w rozmiarze XL.



#23 cky

cky
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 15:41

Jaki szczęściarz! przy moim rozmiarze mogę sobie tylko pomarzyć o takiej okazji.



#24 smpl

smpl
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 listopad 2014 - 15:57

Dzieki ale jeszcze wcale nie jest powiedziane, ze tego roweru nie zwroce. Zamierzam sobie porownac pozycje do Alura gdy uda mi sie go znalezc w rozmiarze XL. Przymierzalem sie do alura w rozm. L i niestety jest na mnie za maly. Wielka szkoda, bo pozycja jest mniej ekstremalna niz na Machu (co dla mnie byloby zaleta) i subiektywnie alur jest sztywniejszy. Zbiera sie niesamowicie tzn rama jakby wogole sie nie uginala pod naciskiem na pedaly. Moze to zasluga suportu pressfit ale efekt jest bardzo fajny.



#25 cky

cky
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 16:10

Właśnie porozmawiałem sobie z pewną miłą panią z Decathlonu, te machy700 to już ostatnie sztuki, w całej Polsce zostały tylko w rozmiarze 59,a alur trafi do sklepów tak jak pisałem wcześniej w okolicy nowego roku ze wskazaniem na styczeń i podobno duża część Alurów już jest zarezerwowana. O.o 



#26 smpl

smpl
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 listopad 2014 - 16:57

Kupujac Macha poprosilem o sprowadzenie dla mnie Alura XL do placowki Decathlonu i dostalem informacje ze rower bedzie sprowadzony w ciagu 5-10 dni. Zobaczymy co z tego bedzie



#27 cky

cky
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 00:43

Byłem dziś w "sportowej biedronce" w sprawie ściągnięcia Alura w rozmiarze S do przymiarki i nie mogę uwierzyć w to co usłyszałem.

Nieoficjalnie dowiedziałem się, że pomijając sztuk kilka które trafiły do Polski to Decathlon nie przewidział tego modelu do masowej sprzedaży w naszym kraju. Mogę go sobie zamówić prywatnie do domu z europejskiego magazynu a placówka w której byłem nie ma takiej możliwości !?  

Teraz nie wiem czy zostałem olany czy na prawdę nie mogą. Czy ktoś mógłby zapytać się w decathlonie w swoim mieście czy mają możliwość sprowadzenie rozmiaru S? 

 

Kolejna nieoficjalna informacja to taka, że modele, które trafią do sklepów w roku 2015 będą na shimano 105 5800 i innym widelcem, nie wiadomo jak to wpłynie na cenę i w jakich ilościach będą dostępne w Polskich placówkach.

 

już sam nie wiem czy zamówić w ciemno S do domu, czy poczekać na wersję 2015? czy może rozglądać się za rowerem z innym napisem na ramie.



#28 Szymon89

Szymon89
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 listopad 2014 - 11:20

Zamawiając przez internet zawsze masz czas na zwrot towaru bez podania przyczyny - oczywiście nie używany. Wiec jak będzie zły to odeślesz

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka



#29 smpl

smpl
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 listopad 2014 - 11:24

W decathlonie nawet jak kupujesz w sklepie stacjonarnym, to masz zdaje sie 30 dni. A jak masz karte stalego klienta czy cos takiego (do wyrobienia w 5 minut) to wtedy mozesz to zrobic bezterminowo. Oczywiscie sprzet musi byc nieuzywany. To nie jest reklama decathlonu :)





Dodaj odpowiedź