Cel - Składamy najdroższy rower szosowy na świecie !.
Podajemy producentów części z jakich składamy rower i ceny !
Czym drożej tym lepiej !!!
Napisano 13 grudzień 2014 - 18:40
Napisano 14 grudzień 2014 - 22:38
A o czymś taki nie pomyślałeś ? - ale mi się trafiło
http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html
Później można pójść dalej - np. osprzęt ozdobiony diamentami, grawerowane zębatki kasety, inkrustowane tarcze
"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen
Napisano 15 grudzień 2014 - 15:20
A o czymś taki nie pomyślałeś ? - ale mi się trafiło
http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html
Później można pójść dalej - np. osprzęt ozdobiony diamentami, grawerowane zębatki kasety, inkrustowane tarcze
Mieszkam niedaleko Cyganów , a wiadomo jak oni reagują na złoto .
Założyłem temat z ciekawości ile będe musiał przeznaczyć pieniedzy , z kumulacji szóstki . Jak w nią trafię !
Napisano 15 grudzień 2014 - 16:11
A o czymś taki nie pomyślałeś ? - ale mi się trafiło
http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html
Później można pójść dalej - np. osprzęt ozdobiony diamentami, grawerowane zębatki kasety, inkrustowane tarcze
Z oponami Gianta kogoś poniosło
(00:10 sek.)