Jump to content


Photo

Najdroższe Rowery - Ramy Na Świecie, Jakie ?


7 replies to this topic

#1 Red Bull

Red Bull
  • Użytkownik
  • 134 posts

Posted 13 December 2014 - 18:15

 Cel - Składamy  najdroższy rower szosowy  na świecie !. 

 

Podajemy producentów części z jakich składamy rower  i ceny !

 

Czym drożej tym lepiej !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#2 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4,485 posts
  • SkądSurrey

Posted 13 December 2014 - 18:40

Red Bull jak pogoda nie dopisuje, to wskocz na trenazer albo cus w tym stylu, bo produkujesz coraz "ciekawsze" tematy.

#3 clavdivs

clavdivs
  • Użytkownik
  • 392 posts
  • SkądGarwolin

Posted 13 December 2014 - 20:09

Jestem zdania że, ciekawszym tematem był by "składamy najtańszy rower "

#4 gibber

gibber
  • Użytkownik
  • 1,204 posts
  • SkądN. Tomyśl

Posted 13 December 2014 - 20:21

Rama od R. Sachsa, za 6000$, grupa Super Record EPS za 15k PLN, Koła Lightweight Fernweg za 5400 Euro, jakiś kokpit AX Ligthness - ok 2000 Euro.

 

 

Temat można zamknąć.


  • kaloo and paulsen like this

#5 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2,600 posts
  • SkądKońskie

Posted 14 December 2014 - 22:38

A o czymś taki nie pomyślałeś ? - ale mi się trafiło

 

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

 

Później można pójść dalej - np. osprzęt ozdobiony diamentami, grawerowane zębatki kasety, inkrustowane tarcze 


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#6 Red Bull

Red Bull
  • Użytkownik
  • 134 posts

Posted 15 December 2014 - 15:20

A o czymś taki nie pomyślałeś ? - ale mi się trafiło

 

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

 

Później można pójść dalej - np. osprzęt ozdobiony diamentami, grawerowane zębatki kasety, inkrustowane tarcze 

 

Mieszkam niedaleko Cyganów  , a wiadomo jak oni reagują na złoto .

 

Założyłem temat z ciekawości ile będe musiał przeznaczyć pieniedzy ,  z kumulacji szóstki . Jak w nią trafię !



#7 Mikip

Mikip
  • Użytkownik
  • 323 posts
  • SkądSzczecin

Posted 15 December 2014 - 16:11

Jeżeli kupujesz sprzęt bo najdroższy to słabo trochę.

#8 willy

willy
  • Użytkownik
  • 87 posts
  • SkądWrocław

Posted 15 December 2014 - 16:11

A o czymś taki nie pomyślałeś ? - ale mi się trafiło

 

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

 

Później można pójść dalej - np. osprzęt ozdobiony diamentami, grawerowane zębatki kasety, inkrustowane tarcze 

 

Z oponami Gianta kogoś poniosło :D (00:10 sek.)
 





Reply to this topic