Skocz do zawartości


Zdjęcie

Solidne servisy rowerowe we Wrocku bądź okolicach...


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 EASY

EASY
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 wrzesień 2009 - 14:39

Witam wszystkich Kolegów Szosowców :->
Jestem na forum zupełnie nowy ,jeżdżę PINARELLO FP1 ,na codzień zaś kręce się crossem AUTORA.Zapewne już gdzieś na tym forum poruszany był temat o którym mowa ,zanim jednak znajdę dłuzsza chwilę czasu by zgłębić wszystkie liczne tematy ,chciałbym zapytać o jakiś zaufany servis we Wrocławiu bądź okolicach,taki w którym solidnie zaplotą koło ,w miarę szybko pomogą przy wymianie suportu lub innych podobnych naprawach wymagających specjalistycznych narzędzi lub fachowych umiejętności.
Z góry dziękuję za ew.pomoc ,-pozdrawiam wszystkich.

#2 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 wrzesień 2009 - 14:42

http://forumszosowe....

;-) ;-)

#3 pythonpunk

pythonpunk
  • Użytkownik
  • 129 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 wrzesień 2009 - 15:59

temat z linku nie jest specjalnie obszernie omówiony, a również jest mi bliski więc pozwolę sobie kontynuować. Jeśli chodzi o Matuszewskiego to z serwisu jeszcze korzystałem ale jeśli chodzi o części to udało mi sie tam kupić parę rzeczy z campagnolo z baardzo dobrych cenach. poza tym jeśli chodzi i znajomość tematu szosowych rowerów to zdecydowanie polecam. Jeśli chodzi o Harfe to tamtejszy warsztat jest jak fabryka, osobiście wolę kameralne sklepy/warsztaty. Rower crossowy kupiłem i serwisowałem u Barego (ul.Długa) nie wiem jak z szosą, ale pracuje tam fajna ekipa więc jak najbardziej polecam (zresztą Bartek z serwisu też jeździ na szosówce więc na pewno czai bazę)

#4 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 wrzesień 2009 - 16:05

pythonpunk, Bary to ma tylko górale zero szosy nawet części tam nie ma a Bartek to na ostrym śmiga ;-) ;-) serwis ok
Jaworski robi dość fajnie ale drogo albo mnie tak wyjątkowo drogo skasował....

#5 EASY

EASY
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 wrzesień 2009 - 18:24

Dzięki za info ,może troche bardziej ściśle ,jakiś nr.lokalu bądź tel.
"Roman na Dąbrowskiego"-co dalej???
"Jaworski na Pułwskiego"-???

#6 pythonpunk

pythonpunk
  • Użytkownik
  • 129 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 wrzesień 2009 - 21:28

Wiem, że u Barego nie ma szosy, ale tak jak napisałem kupiłem i serwisowałem tam swojego crossa. no tak Bartek jeździ na ostrym - no ale to też jakby szosa;)) W każdym razie do serwisu Barego można przyjść z każdym rowerkiem, także z szosowym. Bary - ul.Długa (koło tesco)

#7 EASY

EASY
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 wrzesień 2009 - 17:06

Koledzy czy macie jakieś doświadczenia z servisem-sklepem "Pm Rider" przy powstańców śl.5 na przeciwko galerii ? ,może wiecie gdzie przeniósł się niegdysiejszy sklep z ulicy Krynickiej?

#8 biczek

biczek
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • SkądKępno

Napisano 21 wrzesień 2009 - 09:34

nie chce zakładać nowego tematu, po pytanie mam krótkie:
Czy orientujecie się może,gdzie we Wrocławiu znajdę części pod pedały z systemem look??... kupiłem używane i niestety środek prawego jest zdewastowany;/
Pozdrawiam i dzękuję za odpowiedzi:)

#9 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 wrzesień 2009 - 11:44

Koledzy czy macie jakieś doświadczenia z servisem-sklepem "Pm Rider" przy powstańców śl.5 na przeciwko galerii ? ,może wiecie gdzie przeniósł się niegdysiejszy sklep z ulicy Krynickiej?


Serwis jest bardzo OK a jeśli chodzi o sklep to na szose nie masz co liczyć tylko na zamówienie...

biczek, spróbuj u Jaworskiego,SSC,harfa albo u Matuszewskiego



Dodaj odpowiedź