Skocz do zawartości


UCI powiedziała NIE łącznosci radiowej


27 odpowiedzi w tym temacie

#21 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 28 wrzesień 2009 - 15:46

Ja nie używam słuchawek więc nie wiem. Jak zlikwidują słuchawki to w ucieczce znajdzie się na pewno chociaż jeden kolarz z drużyny, gdy dogoni tą grupkę peleton to on przekaże swojemu liderowi czy ktoś uciekł czy nie.


Przecież to nic nie zmieni bo sędziowie na motorach pokazują różnice czasu i numery uciekających zawodników.

#22 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 28 wrzesień 2009 - 17:18

Może jak to zwykle bywa: pożyjemy - zobaczymy. Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.

#23 dawidek102

dawidek102
  • Użytkownik
  • 72 postów
  • SkądChoszczno

Napisano 28 wrzesień 2009 - 18:41

... Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.

Nie ma co czekać aż niedźwiedź podzieli na nas :P a jakieś przypuszczenia trzeba mieć

#24 Pacek

Pacek
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 19:04

Wiecie tak czy siak trzeba było coś wprowadzic w życie bo wyścigi kolarskie zaczeły zionąc okrutna nudą. Może będzie lepiej może nie ale mam nadzieje że będzie choc odrobine ciekawiej.

#25 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 wrzesień 2009 - 20:06

Do słuchawek nie przekonują mnie nawet "względy bezpieczeństwa". Czy oni nie znali trasy dużo wcześniej, że kolarzom trzeba przypominać o zjazdach, wysepkach, złej nawierzchni, czy trzeba im podpowiadać, że może lepiej w górach włożyć pelerynkę - ściemnianie i tyle.


Chleba i igrzysk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#26 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 wrzesień 2009 - 20:17

W sumie to by mogli dla lepszej widowiskowości pinezki na trasie rozsypywać, albo kilometr przed metą lwy wypuszczać :mrgreen: bo gepardom by nie dali rady :mrgreen:.... a za dwadzieścia lat UCI by powiedziała nie dla pinezek i lwów i by były dyskusje.... że z lwami było lepiej...


#27 bikergonia

bikergonia
  • Użytkownik
  • 420 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 wrzesień 2009 - 11:51

A ja uważam że ten zakaz wpłynie pozytywnie. Kolarstwo będzie bardziej widowiskowe i nie będzie podczas wyścigu tej chłodnej kalkulacji czy np. gonic ucieczkę czy nie

#28 Bizon77

Bizon77
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądŻory

Napisano 29 wrzesień 2009 - 12:51

Robo to bardzo dobrze ujął.Nic dodać nic ująć :)



Dodaj odpowiedź