Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spodenki Rowerowe - Letnie


1283 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 11 styczeń 2013 - 19:05

Otwieram nowy temat, gdyż poprzedni był zbyt długi oraz rozciągnięty w czasie.
Poprzedni temat znajduje się tutaj.

W tym temacie rozmawiamy o spodenkach rowerowych zakładanych w lato i ciepłe dni.
Aby temat utrzymać w porządku proszę o trzymanie się kilku zasad.

1. Przed zadaniem pytania poszukaj, czy ktoś nie zadał już podobnego pytania. Warto też przeczytać ten wątek.
2. Odpowiadając na czyjeś pytania używamy opcji "QUOTE", chyba że odpowiedź będzie zaraz pod postem pytającego.
3. W przypadku poprawienia swojego postu używamy opcji "EDYTUJ".
4. Swoje opinie najlepiej podeprzeć dowodami bądź rzetelnie przygotowanym przykładem.
  • Emilo lubi to

#2 slababateria

slababateria
  • Użytkownik
  • 175 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 04 luty 2013 - 10:10

Ten post też mi wcięło, więc również ponawiam: spodenki letnie, nowe, 200-300 złotych, dostępne w Polsce lub na wiggle.com
Ma ktoś jakieś propozycje?

#3 Gosc_paulsen_*

Gosc_paulsen_*
  • Gość

Napisano 04 luty 2013 - 13:28

Ten post też mi wcięło, więc również ponawiam: spodenki letnie, nowe, 200-300 złotych, dostępne w Polsce lub na wiggle.com
Ma ktoś jakieś propozycje?


niekoniecznie w Wiggle, ale spodnie warte polecenia:
http://www.roseversa...sion/aid:627870
lub takie szyte też przez Giordanę
http://www.roseversa...lect/aid:296978

#4 slababateria

slababateria
  • Użytkownik
  • 175 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 04 luty 2013 - 13:58

Chciałem z wiggle, bym sobie mógł dorzucić do zamówienia, ale to też jest opcja. Wiesz może ile kosztuje wysyłka od nich do Polski?

#5 sebkaaa

sebkaaa
  • Użytkownik
  • 41 postów
  • Skądgdynia

Napisano 04 luty 2013 - 19:58

Oki chciał bym kupić komplet kolarski drużyny world tour np powiedzmy Euskaltel czy Liquigas
w skład kompletu wchodziło by np spodenki na szelkach i koszulka badz nawet cały komplet łącznie ze strojem na zimę i jesień,znacie jakiś tanie sklepy które produkują takie stroje.

#6 Gosc_paulsen_*

Gosc_paulsen_*
  • Gość

Napisano 04 luty 2013 - 21:08

Chciałem z wiggle, bym sobie mógł dorzucić do zamówienia, ale to też jest opcja. Wiesz może ile kosztuje wysyłka od nich do Polski?


8,95 euro, DHLem. Zwykle po 4 dniach max dochodzi.

#7 Gosc_paulsen_*

Gosc_paulsen_*
  • Gość

Napisano 04 luty 2013 - 21:09

Oki chciał bym kupić komplet kolarski drużyny world tour znacie jakiś tanie sklepy które produkują takie stroje.


Chodzi Ci o sklep, który tanio sprzedaje takie ciuchy?

#8 sebkaaa

sebkaaa
  • Użytkownik
  • 41 postów
  • Skądgdynia

Napisano 04 luty 2013 - 23:37

Oki chciał bym kupić komplet kolarski drużyny world tour znacie jakiś tanie sklepy które produkują takie stroje.


Chodzi Ci o sklep, który tanio sprzedaje takie ciuchy?


tak ,głownie chodzi o taki który będzie w stanie mi ciuchy wysłać. Sporo ludzi jeździ w strojach ekip z World touru wiec jestem ciekaw skąd zamawiają ciuchy i czy są w przystępnej cenie, bo chyba nie z allegro z chin, a jak tak czy ów stroje są jakościowo dobre.

#9 vuki

vuki
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądRawicz

Napisano 05 luty 2013 - 22:26

chcę zaszaleć i kupić letni komplet ale coś na maxa
podoba mi się Pearl Izumi:

http://guardo.pl/pea...a-szelkach.html - spodenki
http://guardo.pl/pea...arno-biala.html - koszulka

kupiłbym w ciemno ale nie ma rozmiarówki ... znalazłem spodenki na allegro ale +100zl
+ 2 razy wysyłka i to boli

mogę kupić PEARL IZUMI QUEST spodenki za 200zł ale czarne i jak to będzie wyglądać?

a może obniżyć loty i kupić komplet Rogelli Milano?

jedna jak i druga Firma i modele są chwalone
zależy mi jedynie na super wkładce bo reszta to już mniej ważna
zapewne jest różnica między:
a/ Rogelli Milano (antybakteryjna, wygodna wkładka ze wstawkami z żelu)
b/ Pearl Izumi (wkładka Elite 3D Chamois)

ale czy warta tych kilka stówek?

#10 krzysio dm

krzysio dm
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • Skądlublin

Napisano 10 luty 2013 - 10:45

Witam.Moje spostrzeżenia odnośnie spodenek jeżeli kogoś interesuje.
Pierwsze http://www.mcsport.p...acing-team.html
Super wygodne świetna wkładka biemme szczerze polecam.
Drugie http://www.rogelli.p...-ponzio-czarne/
Wkładka mniej wygodna.Wykonanie jednych i drugich ok materiały dobrej jakości z tym że pierwsze mają szersze szelki i przez to są wygodniejsze.Rogelli mają za to silikonowe gumki które trzymają nogawki na swoim miejscu.

#11 patryk_60

patryk_60
  • Użytkownik
  • 369 postów
  • SkądLublin

Napisano 10 luty 2013 - 11:23

Krzysiu w tych gaciach z pierwszego linku chyba jest wkładka La Fonte, albo jakaś bardzo zbliżona do niej? Przynajmniej tak wnioskuję po zdjęciu. Czyli w tych pierwszych nie ma sylikonowego ściągacza w udzie ?
Vuki patrzyłem ofertę Pearl Izumi i super rzeczy mają. Jakościowo wyższa półka lepiej wypadają od jakby nie patrzeć przestarzałych nalini. Tam ciągle jest ta sama irchowa wkładka. Przynajmniej w tych modelach ogólnie dostępnych na rynku.
http://www.shimano-k...013/PI_2013.pdf
http://pearlizumi-pl.blogspot.com/
popatrz sobie ofertę jeszcze na tych 2 stronkach.

#12 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1984 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 10 luty 2013 - 15:43

Chce na sezon kupić coś lepszego. Poczytałem starsze wątki i wychodzi na to, że do 100zł najlepsze będą spodenki MIMO Hilo2. Zanim kupię to może ktoś ma swoje spostrzeżenia ?? im więcej opinii tym lepiej ;)

http://www.mikesport...a-qdry-gel.html

Chcę do 100zł się zmiesćić ;)


53608702113_1697d8a0bf_o.png 53120563481_c30890a179_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png

248


#13 krzysio dm

krzysio dm
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • Skądlublin

Napisano 10 luty 2013 - 20:28

Miałem kiedyś podobne spodenki z tego sklepu Liquid czy jakos tak z podobną wkładką szczerze odradzam.Rozciągneły się strasznie a sama wkładka to atrapa.

#14 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 10 luty 2013 - 23:24

z chainreactioncycle jest od iluś tam złotych darmowa wysyłka
tu macie spodenki http://www.chainreac...ryIDs=1525,1528
jak się nie zmieścicie to pisać, bo prawdopodobnie w tym tygodniu będę zamawiał sobie rzeczy i mam gratis wysyłkę

max dst:

412 km Kraków - Warszawa (2020)


#15 jacekjacek

jacekjacek
  • Użytkownik
  • 111 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 11 luty 2013 - 13:16

Mam te spodenki Pearl Izumi, fakt drogie. Ale założysz - przekonasz się od razu dlaczego tyle kosztują. Jedyny dla mnie minus to brak w nogawkach wykończenia z jakiegoś silikonu/gumy. Czasem nogawka przesunie się trochę wyżej - ale ma to i plus - nie uciska nic nogi.
Jeździłem w spodenkach Scotta, northwave, danielo, shimano, mavic - peal izumi naprawdę najlepsze.
Dodam jeszcze że materiały użyte są rewelacyjne - bardzo dobrze oddychają- ostro jeżdżę w nich na spinning-u , więc przetestowane w ekstremalnych warunkach.

Uważajcie na tanie podróby na Allegro. Te spodenki muszą swoje kosztować.

#16 szpiler

szpiler
  • Użytkownik
  • 229 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 11 luty 2013 - 18:31

Jakiej jakości są spodenki BCM Nowatex Vezuvio? Wkładka jest wygodna?

#17 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 11 luty 2013 - 20:25

Ja mam dokładnie te.
Wkładka jak za te pieniądze może być. Z bardzo zadowalającej koszulce tej samej serii kupiłem je do kompletu.
Moje odczucia są mieszane. Wkładka jak najbardziej wygodna, jednak moje krzywe biodro i styl kręcenia wymusza zwiększoną pracę wkładki. Po roku zdaje egzamin, choć z samego druku na materiale jestem średnio zadowolony. Sądziłem, że będzie przynajmniej tak samo precyzyjny jak na koszulce. Ale trzeba zwrócić uwagę, że to są nogawki, gdzie materiał jest podatny na znaczne rozciąganie.
Natomiast szelki jak i pas jest bardzo dobry. Szelki lekko szerokie, co zapobiega "wrzynaniu" się materiału w okolice barków.
Spodenki posiadają również "tajną" kieszonkę :) Przydaje się na drobnostki, jednak polecam załadować pakunek w torebkę strunową.

Suma summarum jestem zadowolony ze spodenek. Dobrze znoszą pranie a ze mną nie mają lekko;)

#18 migdal

migdal
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 luty 2013 - 09:25

Panowie, wiecie gdzie w PL dostanę spodenki Mavica? Interesują mnie modele Stelvio lub Helium, są to wysokie modele i niestety moje poszukiwania kończą się fiaskiem :-/

#19 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 12 luty 2013 - 09:36

Ja już nawet nie szukam w Polsce, jak nie ma na allegro to ciężko, a nawet jeśli coś znajdziesz to będą mieć 1-2 rozmiary. Strasznie to wygląda w Polsce, rynek firm lepszych jak Mavic, Sidi, Nalini praktycznie nie istnieje. Spodenki Craft'a musiałem z UK ściągać , bo u nas były w 1 sklepie w dwóch rozmiarach i z kosmiczną ceną. Spodenki + wysyłka z UK i bardziej mi się opłaciło.
Moja rada, nie marnuj czasu na poszukiwania w naszych sklepach. Rozmiar spodenek raczej łatwo dobrać.

max dst:

412 km Kraków - Warszawa (2020)


#20 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 luty 2013 - 09:54

Wiesz co ?? nikt nie bedzie inwestował w bety drogie na które znajdzie sie .....10 klientów na całą Polske i to jeszcze wybrzydzając w kolorach , rozmiarach itd , niestety trzeba zamawiać.

Nalini kiedyś próbowałem mieć i co ?? okazuje sie ze polscy rowerzyśći nie wchodzą w ciuchy :lol: , kóre są szyte na obcisłą miare , wziałem parer koszulek i spodenek całe szczęscie tylko .

Niestety za granicą rynek rowerowy jest wiekszy, wiecej użytkowników , którzy kupują markowe ciuchy a nie jeżdzą 3 lata w starych gaciach , bo po prostu ich na to stać .
Dlatego to sie wszystko kręci szybciej i napędza niższe ceny , proste i logiczne, aczkolwiek jak wszyscy zamawiają za granicą to w naszych sklepach dalej nic nie będzie bo po co to to tak kółko sie zamyka.
Narzekacie na ceny...ale to nie sklep jest winny że importer winduje cene, sklep musi sie utrzymać cały rok, a sezon zakupowy trwa ......4 miesiace może w Polsce i dlatego sprzedaje to co schodzi naczęściej.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo




Dodaj odpowiedź