Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spodenki Rowerowe - Letnie


1283 odpowiedzi w tym temacie

#21 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 12 luty 2013 - 11:09

Z tymi 10 klientami na całą Polskę to trochę przesada, taki przykład, znany Wam SzymonBike robił zamówienie z któregoś ze sklepów bodaj sigmasport, i całość wyszła na 2000zł. Rynek nie jest znów taki mały.

Nalini kiedyś próbowałem mieć i co ?? okazuje sie ze polscy rowerzyśći nie wchodzą w ciuchy :lol: , kóre są szyte na obcisłą miare , wziałem parer koszulek i spodenek całe szczęscie tylko .

Nalini ma super rozmiarówkę :) jak i Castelli zresztą, bez obaw mogę L koszulkę brać. Mocno obcisłe, tak ma być. Poza tym nie przesadzajmy. Nalini w cale drogie nie jest, 150zł za koszulkę to dużo ?
Nie sądzę,

SPIKE, słaby był odbiór najwyraźniej, bo pamiętam, że kiedyś pokazywałeś mi tą koszulkę, a ja 2 tygodnie wcześniej kupiłem tą samą (co prawda w innym kolorze.) Szukałem jej bardzo długo w dziesiątkach sklepów ale na Twój nie trafiłem: ) Tak więc problem nie leży tylko po stroje kupujących.

I jeszcze jedno: ). Znów tacy biedni nie jesteśmy, idzie to zauważyć na maratonach MTB gdzie niedługo to wstyd się będzie pokazać bez Radarów i Sidi.
Mikesport w swojej ofercie ma sporo rzeczy Craft'a równie bardzo drogie co Castelli czy Mavic, a raczej nie narzeka na sprzedaż.

max dst:

412 km Kraków - Warszawa (2020)


#22 migdal

migdal
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 luty 2013 - 11:51

Właśnie dowiedziałem się, że w Harfie nie mają jeszcze dostawy ciuchów Mavica. Ceny na pewno będą wyższe niż w ubiegłym sezonie ale przynajmniej sklep jest na miejscu. Po wczorajszym przymierzeniu Spodenek Mavica od Karbona przynajmniej wiem jakiego rozmiaru szukać i od biedy można kupić je w UK.

Co do Oakley Radar- Wczoraj je przymierzałem, szału nie robią, trzeszczą i zupelnie do pasowały do mojego typu głowy.

#23 Skladak

Skladak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądToruń/Włocławek

Napisano 12 luty 2013 - 14:34

Panowie,
Potrzebuje spodni na jazdę powyżej 4 godzin. Zależy mi na wygodnej wkładce. Obecnie mam Rogelli Lugo i 4 godzinki w nich to max. Sugerowana cena do 250zł.

#24 Gosc_paulsen_*

Gosc_paulsen_*
  • Gość

Napisano 12 luty 2013 - 22:29

Wiesz co ?? nikt nie bedzie inwestował w bety drogie na które znajdzie sie .....10 klientów na całą Polske i to jeszcze wybrzydzając w kolorach , rozmiarach itd , niestety trzeba zamawiać..


Ujmę to tak: kiedyś trzeba zaryzykować jeśli jest się sprzedawcą. Niestety na to trzeba mieć kasę rozruchową i poszukać szerokiego zbytu. Mnie do polskich dystrybutorów zraziło jedno - wciskanie chały. Kupowali zagranicą na posezonowych wyprzedażach, które sprzedawali w normalnej cenie po dwóch, trzech sezonach (np Mavic, Bontrager itd). To nie jest łatwy rynek, ale traktowanie klienta, który uzbierał sobie kasę jak frajera, którego trzeba ogolić nie jest fair. To nie chodzi nawet o ceny, ale o wybór: brak pełnej rozmiarówki, słaba znajomość tematu przez sprzedawcę i wciskanie tego co udało się szefowi sklepu ustrzelić.
Ludzie chcą jeździć na lepszych rowerach i powoli stać ich na to by się fajnie ubierać.
Kwestia droższych ciuchów to indywidualny wybór - nie każdego stać, ale wielu z nas przekonało się, że czasem warto zainwestować w coś, co lepiej leży i się nie pruje.
Trzeba tylko wreszcie wyjść z propozycją - wyborem, ceną, wyprzedażą. Ja miałem dość tej amatorki i dlatego zacząłem kupować zagranicą. Teść jeździ w fajnym komplecie Crafta kupionym na Słowacji za ok 200 zł z okładem (koszulka + spodnie). U nas by go nie znalazł.

#25 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 luty 2013 - 23:09

Willier, a no własnie jest tak jak jest , jesli chodzi o Nalini to miałem taniej o ....prawie 10-20 % niż tzw. importer w detalu, koszulka kosztował 120 zł o ile nie mniej z serii Basic , materiła ..bajka, spodenki, wkłądka ..supera cena jak za Accenta :lol:

a propo, maratony, swoją drogą a inni ludzie swoją , najwększa ilość klientów to ...turyści, a oni nie ubierają ciuchów drogich.

co do Mikesporta to też polceam , znam chłopaka od początku jak handluje i towar ma dobry, nawet włoskie oryginały jakieś posprowadzał i uwierzcie że oryginalny produkt jest kosmicznie lepszy niż chińska podróbka, to nawet nie tyle czuć, ale i widać .

Harfa sie dopiero towaruje, zresztą jak kazda hurtownia dopiero ma marzec i nie ma co panikować , czasu troche jest .

Składak - proponuje ci Nalini, ewentualnie Santini , ale to drugie to za granicą szukaj.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#26 BUBUs

BUBUs
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • SkądPabianice

Napisano 13 luty 2013 - 17:49

migdal, a u Sujki na Politechniki patrzyłeś? On sprzedaje rzeczy Mavica.

#27 migdal

migdal
  • Użytkownik
  • 90 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 luty 2013 - 20:23

BUBUs, Sujka już, że tak powiem nie istnieje. Zamknął się pod koniec zeszłego roku.

#28 BUBUs

BUBUs
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • SkądPabianice

Napisano 13 luty 2013 - 23:08

Nie wiedziałem o tym :shock: Szkoda, bo miał sporo ciekawych rzeczy w sklepie.

#29 szpiler

szpiler
  • Użytkownik
  • 229 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 19 luty 2013 - 19:58

Używał ktoś spodenek Nalini Corniola?

#30 roolez

roolez
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądBrodnica

Napisano 25 luty 2013 - 17:27

Nie wiecie kto - poza Wertykalem - handluje spodenkami Campagnolo? Szukam jakiś czas, ale jest zadziwiająco mało ofert. Miałem do niedawna świetne Raytech-y z wkładką airProPad, ale już dogorywają. W Wertykalu zostały małe rozmiary i na dodatek w ogóle przestają nimi handlować.
Trochę dziwne, że tak renomowana firma a prawie nikt tego nie sprzedaje.

#31 marpol

marpol
  • Użytkownik
  • 93 postów
  • SkądKołobrzeg

Napisano 25 luty 2013 - 21:09

Chcąc przyspieszyć nadejście wiosny począłem intensywnie poszukiwać spodenek, bo moje czteroletnie Vitesse już do jazdy si,ę mia nadadzą. Przeczytałem posty poświęcone gaciom kilkukrotnie, ale mętlik pozostał, a nawet nieco się pomnożył:)
Znalazłem ciekawą ofertę Shimanowskich:

http://www.centrumro...mano,49566.html

Czy może ktoś z Was miał z nimi jakąś styczność?
Kolejni moi faworyci to:

Nalinii Corniola,

Rogelli Uscio (troszkę przekraczające zakładany budżet)
http://allegro.pl/sp...3031826124.html

Rogelli Milano
http://www.mikesport...i-rowerowe.html

I coś zupełnie dla mnie tajemniczego:
http://www.mikesport...i-rowerowe.html

Nie chciałbym przeznaczyć na spodenki sumy około 250 złotych, ale czy uda mi się z nią zakupić spodenki o dobrej wkładce?
Będę wdzięczny za wszelkie sugestię. Jestem oczywiście otwarty na Wasze inne propozycje, wszak kilometrów dużo więcej już przepedałowaliście:)

#32 marpol

marpol
  • Użytkownik
  • 93 postów
  • SkądKołobrzeg

Napisano 27 luty 2013 - 17:39

W obawie o niedostępność tych spodenek Shimano postanowiłem zaryzykować i je zamówiłem. Mam tylko nadzieję, że teraz nie pojawią się o nich głosy krytyczne. Wierzę, że rychło je przetestuję:)

#33 szosowaszosa

szosowaszosa
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • Skąddolnośląskie stepy

Napisano 01 marzec 2013 - 11:12

Do mnie właśnie doatrły spodenki na szelkach z BCM Nowatex - czarne Vezuvio. Są mega świetnie zrobione, nie wytrzymałem i wsiadłem na trenażer. To już nie jest kwestia, że jak na 180 zł z przesyłką są świetne, ale są o niebo lepsze jakościowo, niż nietanie ciuchy z trzema paskami, jakie też mam na rower. Świetne. Tylko ostro podają zapach tekstylny, ale to się wywietrzy :) Zobaczymy jak będzie przy +30 stopniach.

#34 severall

severall
  • Użytkownik
  • 690 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 01 marzec 2013 - 12:25

Czy kupiłeś te ? http://sklep.bcmnowa...ne_lafonte.html
Z tą wkładką jak na zdjęciu ? Też o nich myślę, czekam na odpowiedź.

#35 szosowaszosa

szosowaszosa
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • Skąddolnośląskie stepy

Napisano 03 marzec 2013 - 07:39

Tak, wlaśnie te.

#36 roolez

roolez
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądBrodnica

Napisano 03 marzec 2013 - 09:00

Najlepsze gacie na rower jakie miałem to te szyte przez Campagnolo! Ostatnie jakie zdarłem to te z serii Raytech, niestety, juz nie do dostania; w Wertykalu zostały jakieś resztki.
Te Vezuvio z wkładką la fonte to radzę sobie odpuścić! Nie dość, że kiepsko uszyte - szwy sie lekko prują - ale to w sumie niczemu nie przeszkadza, lecz wkładka to totalna porażka! Wygląda jak schabowy kotlet i raczej kiepsko pasuje do zadka - przynajmniej do mojego.
Kupiłem je pod koniec zeszłego sezonu i więcej jak 100 km nie idzie w nich przejechać! Miałem je na dupie ze trzy razy - teraz gniją w szafie. Jak ktoś chce opchnę po taniości.

Wszelkie gacie-wynalazki z logo Mikesport też radzę sobie odpuścić - mam jakieś 3/4: źle wszyta wkładka, samo szycie też raczej kiepskie.
Miałem też kiedyś Nalini z podstawową irchową wkładką - zadziwiająco dobrze uszyte i wygodne! Zastanawiam czy nie kupić ich do codziennego orania, bo widze, że są dalej dostępne.
Teraz rozważam zakup jakichś Pearl Izumi, ale nie wiem na jakie się zdecydować....

A może macie jakieś inne typy? Szczególnie pożądane opinie tych, którzy w proponowanych spodenkach przepedałowali "na raz" przynajmniej ze 300 km a nie stówke w koło komina z trzema postojami.
hej

#37 jurek17nk

jurek17nk
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 03 marzec 2013 - 11:13

roolez tą wkładkę w Nalini smarowałeś czymkolwiek? Jestem kolejnym zainteresowanym Nalini Corniola, a tam jest właśnie wkładka z irchy. Po sieci krążą różne opinie, że albo trzeba smarować, albo nie suszyć do końca po praniu.

#38 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 03 marzec 2013 - 15:15

Co do Nalini Corniola, to wytarły się po dwóch sezonach i wyszły dziury przy szwie wkładki. Ta sama sytuacja w Castelli Velocissimo nie wystąpiła-to co do trwałości. W sumie wizyta u krawcowej i 10 zł pozwoliło odżyć Nalini, ale drugi raz bym w to nie wchodził, chyba że cena byłaby atrakcyjna-ja kupiłem wtedy rzeczywiście tanio-około 150 zł.Co do irchowej wkładki to ja smarowałem siebie. tzn taką maścią przeciwko obtarciom (którą zresztą polecam) i to osadzało się na wkładce. Symptomatyczne jest to że na wkładce formuje się smuga imitująca delikatnie ujmując brak zachowania higieny w tych okolicach -obserwacje w grupie statystycznej dwóch użytkowników.
Proponuje się rozejrzeć za Castelli np w SkyTeamie. Sa jeszcze większe rozmiary tzn XL w cenach około 300 zł. W Castelli rozmiarówka jest zaniżona. Wykonanie i materiały świetne.
Udanych zakupów.Pozdrawiam Bartek

#39 roolez

roolez
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądBrodnica

Napisano 03 marzec 2013 - 16:03

roolez tą wkładkę w Nalini smarowałeś czymkolwiek?


Bardzo rzadko! Chyba że czekała mnie dłuuuga trasa!

#40 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Napisano 03 marzec 2013 - 17:35

Campa wcale nie jest wygodna , przereklamowane gacie . Zjeżdziłem dwie pary / normalne i 3/4 towe/ DDużą różnice poczułem kiedy nałożyłem santini i pearl izumi .To inna bajka ,świetne galoty . campa wypada blado tzn krzaki. Twoje jajka powiedzą yes :mrgreen:



Dodaj odpowiedź