Skocz do zawartości


Zdjęcie

15 sierpnia - Kowary-Przełęcz Okraj 2007 :)


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 sp0097jg

sp0097jg
  • Użytkownik
  • 124 postów
  • SkądKamienna Góra

Napisano 04 sierpień 2007 - 10:47

:mrgreen: Witam, 15 sierpnia odbędzie się czasówka na dystansie od Kowar na szczyt przełęczy Okraj. Praktycznie cały czas jest podjazd(wymagający), a więc będzie się można solidnie przetestować :) Mam nadzieję, że pogoda dopisze, i że będzie równie dużo uczestników co w zeszłych latach... Zapraszam wszystkich forowiczów, i z góry życzę powodzenia :) :-)

http://szosowcy.vel....i-okraj2006.txt - tutaj są podane wyniki z zeszłego roku :) Jak widać, rozpiętość zawodników jest dość duża :)



pzdr 8-)

#2 Tigris

Tigris
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądW/SL

Napisano 07 sierpień 2007 - 12:46

Dobrze, dobrze, ale podaj jakieś szczegóły.
Wyniki z tamtego roku, to fajne porównanie, ale konkrety - gdzie, kiedy, ile, o której.
Jednym słowem podaj adres strony z regulaminem, czy bliższymi informacjami.
Chętnie bym się wybrał, gdyby mi spasowało.


#3 sp0097jg

sp0097jg
  • Użytkownik
  • 124 postów
  • SkądKamienna Góra

Napisano 10 sierpień 2007 - 14:37

niestety nie natknąłem się na żadną konkretną stronę w sieci, ale napiszę co wiem. Zapisy już się odbywają, trzeba pojechać do Kowar do klubu kolarskiego(bodajże klub ameryka :lol: ) , i tam się zapisać. Start jest 15 sierpnia o 10:30 z Kowar. Meta znajduje się na przełęczy Okraj(na szczycie minąć domki dla turystów, i skręcić w prawo - po 10m jest linia mety)... Dokładne miejsce startu- po zjeździe z przełęczy Kowarskiej skręcić w prawo z głównej drogi (jechać jakby do Kowar, ale tylko przez jakieś 20m. Po prawej stronie, przy znaku ze ślepą uliczką jest napis na szosie "Kowary-Okraj 2005" :)

#4 Tigris

Tigris
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądW/SL

Napisano 10 sierpień 2007 - 18:38

Szkoda, ze nie ma gdzies dokladnej informacji.
Start jest po jednej osobie, po parę osób, czy wspólny ?
Wiesz, na ile są możliwe zapisy przed startem, i do której godziny ?


#5 sp0097jg

sp0097jg
  • Użytkownik
  • 124 postów
  • SkądKamienna Góra

Napisano 10 sierpień 2007 - 18:41

Start jest pojedynczy - co 1 min chyba.. Zapisy są możliwe w Klubie PSP "Ameryka" w Kowarach. Jest to klub nocny, a więc nie kończą pracy o 18 00 :-P dzisiaj bylem wlasnie sie zapisać i po nr startowy, i dowiedziałem się że pracują do 22 00 :-) Jutro powinno być podobnie, najlepiej wstąpić tam około 18 00 ;-)

#6 tomacias

tomacias
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Skądopolskie

Napisano 10 sierpień 2007 - 21:12

Regulamin jest dostępny na:
http://www.kolarstwo...ex/bisinde.html

Powodzenia bo niestety nie będę mógł tam wystartować... :cry:



Dodaj odpowiedź