Skocz do zawartości


Zdjęcie

Asssaver Diy


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiktor24

wiktor24
  • Użytkownik
  • 1727 postów
  • SkądDolnośląskie

Napisano 30 kwiecień 2015 - 10:21

Polecam wątek, jest instrukcja i nawet szablon do zrobienia szosowego blotnika

http://triban3owners...ss-saver-thread

Załączony plik  Ass-saver-800x552.jpg   38,26 KB   29 Ilość pobrańZałączony plik  Ass-saver-800x552.jpg   38,26 KB   29 Ilość pobrań



#2 Gosc_gocu_*

Gosc_gocu_*
  • Gość

Napisano 30 kwiecień 2015 - 11:09

Dlaczego akurat tylko "szosowego"? To raz.

 

Dwa - podobne ustrojstwo w Decathlonie kosztuje 12zł. Za taką oszczędność to by mi się nie chciało nożyczek wyciągać.

 

Trzy - skuteczność wątpliwa. Będziesz miał suchy rowek, a wszystko wokoło mokre.

 

Cztery - wolę w kieszonce nosić woreczek foliowy z supermarketu, w razie czego siadam na jednym jego końcu, a drugi pakuję pod koszulkę/bluzę.



#3 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 30 kwiecień 2015 - 12:53

gocu, o skuteczności wypowiadasz się z własnego doświadczenia, czy tylko przewidujesz?



#4 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1081 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 13:12

W końcu to jest, jak sama nazwa wskazuje, asssaver. Ma chronić tylko plecy i ich mniej szlachetną część. Reszta wg założeń może być mokra.

Ja kupiłem za 12 zł w Decathlonie, nie miałem jeszcze okazji używać, bo jeśli już jest mokro wtedy nawet nie myślę o jeździe. A awaryjnie jeszcze się nie zdarzyło, dzięki prognozie na yr.no ;)


Trzepak 

"MAMIL"


#5 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 kwiecień 2015 - 13:15

Skuteczność jest taka: suchy tyłek mokre plecy, ale wiadomo tam już mniej dolatuje.


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#6 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 30 kwiecień 2015 - 14:31

Testowałem ass saver (wersja Ass Saver Original) podczas TdW, gdzie przez dobre kilka godzin jechaliśmy po mokrych drogach. Rower cały mokry i pokryty warstwą syfu z jezdni, dupa i plecy czyste i względnie suche (na tyle ile byłem w stanie ocenić).

Na MTB się nie sprawdził - błoto i tak było wszędzie.

 

Oczywiście nie jest to tradycyjny błotnik tylko rozwiązanie na sytuacje awaryjne (gdy nie spodziewamy apokalipsy), więc nie ma co oczekiwać by sprawował się równie dobrze.



#7 ŁukaszM

ŁukaszM
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 15:07

Też testowałem na TdW i kilka razy na mieście. Sprawadza się super. Nic tak nie deprymuje jak mokra dupa.



#8 kaido2

kaido2
  • Użytkownik
  • 837 postów

Napisano 07 maj 2015 - 11:57

I 5-cio litrowe wiadra w miejsce butów,  co jest faktem niezprzeczalnym że wystarczy wilgotny lekko zad, by to co nam daje tyle radości zeszło na drugi plan. Testowałem taki w najostrzejszych możliwych warunkach:

 

kogapulpit1.jpg

 

Efekt: Dupa zawsze sucha, chroni też plecy pod warunkiem że nie pada ;)


  • wiktor24 lubi to

CykloOpole !!! :)




Dodaj odpowiedź