Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sab - Moja Pierwsza Szosa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#41 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 19 sierpień 2015 - 17:47

A może drugi koszyk i Vittoria Zip Bottle? Wygląda lepiej niż torba, ale zabiera miejsce na 2gi bidon.



#42 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 19 sierpień 2015 - 17:51

A może drugi koszyk i Vittoria Zip Bottle? Wygląda lepiej niż torba, ale zabiera miejsce na 2gi bidon.

 

Właśnie widziałem i sam nie wiem. Trochę szkoda miejsca na drugi bidon. A w te upały co były jeden niestety to za mało i jednak docelowo wolę chyba jednak mieć drugi bidon.

 

Swoją drogą jest do tego jakiś specjalny koszyk ?



#43 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 19 sierpień 2015 - 18:05

Swoją drogą jest do tego jakiś specjalny koszyk ?

Nie. Wkładasz w ten sam w którym wozisz bidon. Elite Custom Race na pewno pasuje.


  • jaroMKV lubi to

#44 Gosc_bjkosinsky_*

Gosc_bjkosinsky_*
  • Gość

Napisano 24 wrzesień 2015 - 10:22

Właśnie widziałem i sam nie wiem. Trochę szkoda miejsca na drugi bidon. A w te upały co były jeden niestety to za mało i jednak docelowo wolę chyba jednak mieć drugi bidon.

 

Swoją drogą jest do tego jakiś specjalny koszyk ?

cześć, zastanawiam się nad kupnem takich samych kółek i mam pytanko :)

na wiatrach nie buja za bardzo przez te wysokie profile ?



#45 Stasko

Stasko
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 13:12

Zależy ile ważysz...



#46 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 24 wrzesień 2015 - 13:18

Ja ważę 78 kg i jesli czasem powiieje z boku to lubi bujnąć. Ale ogólnie na codzień tego nie odczuwam. Z tym, że ja nie mam porównania z kołami o niskim profilem

#47 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 05 luty 2016 - 09:49

 

Rower spokojnie czeka na wiosnę :) wymieniłem mostek na krótszy oraz czarny. Zostanie również zmieniona sztyca na czarną. Koszyk na bidon również zmieniony na czarny mat + jeden jeszcze muszę kupić.

Zastanawiam się nad lakierowaniem widełek w kolor biały. Jak by ktoś mógł ogarnąć photoshop byłbym wdzięczny :)

 

 
Jako, że nie mogłem zdzierżyć podsiodłówki nabyłem Vittoria Zip Bootle :)

 


  • dywyn lubi to

#48 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 06 luty 2016 - 16:21

Rower ładny. Torba podsiodłowa w dzisiejszych czasach to nie wstyd. Nakrętki na wentylach nada masakrują oczy :)



#49 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 06 luty 2016 - 17:02

Rower ładny. Torba podsiodłowa w dzisiejszych czasach to nie wstyd. Nakrętki na wentylach nada masakrują oczy :)

 

Tutaj nie o wstyd chodzi, a raczej o aspekt wizualny :) dla mnie rzecz jasna. Jak to się mówi każdy ma inny gust. Ja nakrętek na wentylach nawet nie widzę hehe



#50 kaloo

kaloo
  • Użytkownik
  • 614 postów

Napisano 06 luty 2016 - 17:26

Mala torba Podsiadłowa jest wystarczającą na dętkę i łyżki. Lepiej mieć torebkę niż wszystko po kieszonkach pochowane
Rower fajny, szczególnie podoba mi się kolor widelca l, genialny :)

#51 canon

canon
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądKielce

Napisano 09 luty 2016 - 21:42

Chciałeś z białym widelcem, tak na szybko proszę:  

sab.jpg


  • jaroMKV lubi to

#52 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 09 luty 2016 - 22:08

Dzięki canon :) kurczę chyba zostanę przy tym co jest...



#53 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 luty 2016 - 22:15

Lepiej zostań :)


  • jaroMKV lubi to

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#54 canon

canon
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądKielce

Napisano 09 luty 2016 - 22:26

Z białym wygląda stonowanie, klasycznie, nie wyróżnia się, a ten niebieski sprawia, że zwraca się na niego uwagę. A co mi się bardziej podoba, to w twoim przypadku sam nie wiem.



#55 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1366 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 09 luty 2016 - 22:46

 

 

 

... Zostanie również zmieniona sztyca na czarną. ...

 

A w jakim celu? Nie można dawać sobą wodzić za nos tylko dlatego że na forum ktoś zasugerował... 

Tak, widelec niebieski, żadnych głupich zmian malowania ;) 


  • jaroMKV lubi to

www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."


#56 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 09 luty 2016 - 22:53

A w jakim celu? Nie można dawać sobą wodzić za nos tylko dlatego że na forum ktoś zasugerował... 

 

Nie no rower robię pod siebie :) nie ulegam sugestią.  Chcę ją wymienić tylko i wyłącznie ze względów wizualnych, sporo białych rowerków wdziałem i jednak czarna sztyca i mostek, który już wymieniłem bardziej mnie przekonuję.  Natomiast widełki zostaną takie jak są, ten błękit mi się podoba :) photoshop to czysta ciekawość.



#57 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 15 luty 2016 - 16:06

Vittoria Zip Bootle na swoim miejscu...mnie się podoba. Wpadł też bidon Camelbak Podium (zobaczymy jak się będzie sprawował )

 

 



#58 ArturJa

ArturJa
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 09:39

Cześć jaroMKV. Możesz napisać jak się sprawują koła Veltec Speed AL ? Czy przed zakupem dowiadywałeś się o to jaką maksymalną całkowitą masę rower + kolarz są one w stanie ponieść ? pozdr



#59 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 31 sierpień 2016 - 10:31

Artur oprócz tego, że w tylnym kole wyciera się powierzchnia w miejscu hamowania to jak dla mnie koła super. Nie oszczędzam ich i nic się nie dzieje. Przednie koło raz przyjęło bardzo mocne uderzenie, aż się zatrzymałem czy czasem koło albo rama nie pękła. Co do maksymalnej wagi to nie wiem, przyjąłem, że moje ok. 90 kg łącznie z rowerem wytrzymają spokojnie.

#60 ArturJa

ArturJa
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 10:37

Artur oprócz tego, że w tylnym kole wyciera się powierzchnia w miejscu hamowania to jak dla mnie koła super. Nie oszczędzam ich i nic się nie dzieje. Przednie koło raz przyjęło bardzo mocne uderzenie, aż się zatrzymałem czy czasem koło albo rama nie pękła. Co do maksymalnej wagi to nie wiem, przyjąłem, że moje ok. 90 kg łącznie z rowerem wytrzymają spokojnie.

 

jaro dzęki za odpowiedź. Ja z rowerem ważę ok 98 kg. W między czasie napisałem do producenta pytanie o max obciążenie i w odpowiedzi dostałem informację, że koła powinny wytrzymać ok 100 kg.

 

Cyt. "Fahrergewicht bis max. 100 kg"

 

PS jaki rozmiar oponki używasz z tymi obręczami ?

 

pozdr