Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbicie Wagi


206 odpowiedzi w tym temacie

#201 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:12

@Anka34 z odchudzaniem jest tak, że coś, co pomoże osobie A, może nie zadziałać u osoby B. Nie raz spotkałem się z taką opinią zawodowego dietetyka.

 

Wiadomo, że chętnie będą reklamowali badania, jednak bez tego czasami może być kulą w płot, bo okaże się, że winna jest np marchewka :D

 

Faktem jest, że większość otyłości wynika z tego, że ludzie kompletnie o siebie nie dbają i warto od czegoś zacząć.
 
Nie mogę się tylko zgodzić z "Jeśli wyeliminujesz cukier, pszenna mąkę i konserwanty schudniesz w mgnieniu oka:)"
 
Tu nie ma złotych rad. Zresztą jak prawie w każdej dziedzinie, którą lepiej się poznało.

logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#202 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:23

Co Wy tu na tym forum macie w głowie, że atakujecie na każdym kroku?? To po prostu przykre.

 

Pewnie przyszła nowa i się wymądrza to w takim razie ją sprawdźmy ;)

Posiedzisz z nami trochę, to Cię może nawet polubią.


logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#203 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:24


@Anka34 z odchudzaniem jest tak, że coś, co pomoże osobie A, może nie zadziałać u osoby B. Nie raz spotkałem się z taką opinią zawodowego dietetyka.

Wiadomo, że chętnie będą reklamowali badania, jednak bez tego czasami może być kulą w płot, bo okaże się, że winna jest np marchewka :D

Faktem jest, że większość otyłości wynika z tego, że ludzie kompletnie o siebie nie dbają i warto od czegoś zacząć.

Nie mogę się tylko zgodzić z "Jeśli wyeliminujesz cukier, pszenna mąkę i konserwanty schudniesz w mgnieniu oka:)"

Tu nie ma złotych rad. Zresztą jak prawie w każdej dziedzinie, którą lepiej się poznało.

Generalnie racja, ale nie wierzę żeby nie było efektu jak ktoś przestaje jeść cukier. Chyba, że jadł go wcześniej malutko.. Ale ja się nie znam bo jestem gruba.

#204 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:33

Biała mąka to śmierć odkąd pszenica przestała przypominać pszenicę. Wiarygodnych danych statystycznych nie ma i nigdy nie będzie, podobnie jak w przypadku cukru, który wpierdala się już w potężnych ilościach do słodkich dziecięcych buteleczek! W każdej kaszce, każdym mleku modyfikowanym jest cukier!Wszędzie jest cukier i wszędzie jest pszenica. Potężny wzrost zachorowań na raka, choroby psychiczne, cukrzyca to myślisz, że z czego to się bierze? Nie przytoczę badań, artykułów choć z palca tego wszystkiego nie wyssalam. To moje teorie, nie każe Ci w nie wierzyć i stosować moich metod.


To pisz o konkretach a nie uogólnieniach.
Badań nie przytoczysz. A są to twoje teorie.
To jak to jest z wiarygodnością twoich informacji?

#205 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:49

Generalnie racja, ale nie wierzę żeby nie było efektu jak ktoś przestaje jeść cukier. Chyba, że jadł go wcześniej malutko.. Ale ja się nie znam bo jestem gruba.

Taa...a myślisz że wszyscy co tu piszą, czy nawet krytykują Twoją wagę, to mają sylwetkę kolarza z telewizji? :P

Wystarczy zajrzeć do tematów o diecie, jak dużo ludzi walczy z nadwagą. Żeby nie było...sam "szczypiorem" nie jestem, z czego w sumie się cieszę, bo jak widzę takiego Frooma, to aż mnie odrzuca :P



#206 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2019 - 17:11

To pisz o konkretach a nie uogólnieniach.
Badań nie przytoczysz. A są to twoje teorie.
To jak to jest z wiarygodnością twoich informacji?


Dobrze, przepraszam.

#207 Gosc_BikeBang_*

Gosc_BikeBang_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2019 - 17:22

Pewnie przyszła nowa i się wymądrza to w takim razie ją sprawdźmy ;)
Posiedzisz z nami trochę, to Cię może nawet polubią.

No to ja się właśnie dziwię, że to jeszcze nie nastąpiło bo ja przecież fajna jestem... ;P..no..tak że tego...



Dodaj odpowiedź