Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki Kurier :) ?


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SebaBDG

SebaBDG
  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 08:44

Cześć

 

Jakim kurierem ( jaka firma ) wysłać najlepiej rower?

By wyszło najkorzystniej - tj. rower cały a do tego nie przepłacać :) ?


Kross Grand Jocker > Unibike Crossfire GTS > Merida Speeder T1 > Scott Speedster 40


#2 Marqs

Marqs
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 10:37

SENDIT - 17zł płacisz za wysyłke roweru i raczej taniej nie znajdziesz......czyżby Meridka została sprzedana? ;)



#3 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 czerwiec 2015 - 13:34

Od dawna korzystam z DPD. Nigdy się nie zawiodłem (poza drobnymi zgrzytami przy doręczeniu, ale wszystko w granicach normy), paczki zawsze docierały w stanie idealnym, a wysyłam ich po kilkaset w miesiącu.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#4 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 30 czerwiec 2015 - 16:51

Jedyne co do kurierów i wysyłania paczek to jest jedna zasada. Nie wysyłać paczek w piątki. 

Na sortowniach w wielu firmach pracują półdebile co za nic mają czyjąś własność. Paczki latają po sortowniach jak worki ziemniaków. 

Widziałem już kilka pokiereszowanych świeżo zrobionych stalówek, kilka pokrzywionych kompletów kół, kilka paczek nawet w ogóle zaginęło. 

Oczywiście nie zawsze coś takiego może spotkać daną paczkę, ale mimo wszystko odradzam wysłanie paczek w piątki. Mam paru kolesi w firmach kurierskich i od nich wiem o takich praktykach. 

 

 


  • KSiedlaczek lubi to

#5 slaweuszek

slaweuszek
  • Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 18:10

Ja do wysyłki używam strony FURGONETKA.PL - podajesz wymiary paczki i wyskakują Ci ceny u różnych kurierów. Wybierasz kuriera, robisz przelew. Kurier oczywiście przyjeżdża po paczkę.

Nabazgrane na Note4 ...
 



#6 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 30 czerwiec 2015 - 20:14

Poza firmami kurierskimi (tymi co jeżdżą) jast cała masa pośredników, u których często wychodzi taniej.

Zobacz jakie firmy działają np. na terenie twojego miasta, możesz nawet dostarczyć paczkę osobiście, albo zamówić z odbiorem w miejscu zamieszkania.

 

U mnie pojawiła się ostatnio  https://www.epaka.pl/

Wcześniej korzystałem z  http://www.tanikurier.com/


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen




Dodaj odpowiedź