Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opona Schwalbe Lugano Hs 384 Active Line - Opinie


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemek2378

Przemek2378
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • SkądŁomża

Napisano 01 sierpień 2015 - 11:50

Witam.

Potrzebuje pomocy przeszukałem całe forum, google i nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej oponie Schwalbe Lugano 700x23C Opona szosowa zwijana żółta - Internetowy Sklep Rowerowy, rowery sklep - rowertour z Bydgoszczy, sakwy crosso może ktoś z Was miał styczność z nią i mógłby powiedzieć czy jest godna polecenia czy raczej lepij dać sobie spokój.



#2 qusiu7

qusiu7
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • SkądBochnia

Napisano 01 sierpień 2015 - 13:33

Cześć, mam te oponki tylko, że z drutem w środku i szczerze mówiąc nie jestem z nich zadowolony, Mieszanka gumy jest bardzo marnej jakości, łapie wszystkie drobne kamyczki, już po 1000 km pojawiają się pęknięcia, bardzo szybko się ściera. Pewnego razu musiałem awaryjnie gwałtownie zahamować, efekt tego był taki, że w miejscu styku opony z podłożem zeszła cała guma i po niedługim czasie dętka wypchała dziurę w oponie. Dodatkowo niedawno zauważyłem że w tylnej opinie na wysokości ok 0,5 cm od rawki po obu stronach opony jest wyrwana nitka stanowiąca oplot opony. Domyślam się, że w którym miejscu musiał wystawać niewielki kawałek nitki, która dostała się pod klocki hamulcowe i w taki sposób poszła już po całym okręgu. Jedyny plus tych opon według mnie to cena. Pozdrawiam



#3 wilku

wilku
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 01 sierpień 2015 - 17:38

Jak dla mnie to doskonałe opony treningowe. Przód nie do zajechania (17 tys. km i dalej jeżdżę), a tył to ok. 7-8 tys. Tylko dwa razy kapcia miałem. Ja mogę tylko polecić oczywiście jeśli niskie opory toczenia i niepowalającą przyczepność ci nie przeszkadzają. Do nabijania km doskonałe.



Dodaj odpowiedź