Witam,
Jakiś czas temu złożyłem sobie nowe kółeczka. Niestety notorycznie, mniej więcej raz na 3 tys. km strzela mi szprycha w tylnym kole. Koło zbudowane na obręczy Dt R460 i 32 szprychach Cn spoke std14. Od strony kasety są 3 krzyże, z drugiej słoneczko. Wszystko ładnie poskładane przy użyciu tensometru przez dobrego fachowca. Ważę 84 kg i katuję siebie i rower w górach. Gdzie szukać przyczyny problemu?
Pozdrawiam



