Skocz do zawartości


Szosowcy z Bielsko-Białej i okolic poszukiowani :D


152 odpowiedzi w tym temacie

#41 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 01 październik 2011 - 18:47

No to spoko, jak tylko mnie-amatora nie zostawicie :-( to jestem gotowy dołączyć trasę możemy jak co zmodyfikować po drodze.

#42 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 01 październik 2011 - 19:01

No to spoko, jak tylko mnie-amatora nie zostawicie :-( to jestem gotowy dołączyć trasę możemy jak co zmodyfikować po drodze.


Ja już raczej bez formy, poza tym zawodowcem nigdy nie byłem. To może o 10 na rondzie w Buczkowicach?

#43 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 01 październik 2011 - 19:07

OK. To do jutra, jak co to będę na czerwono-czarnej Meridzie. Najwygodniej będzie przystanąć po sklepem spożywczym jak się zjeżdża się z ronda w Buczkowicach na Szczyrk.

#44 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 02 październik 2011 - 19:05

Dziś w dużej mierze dzięki cierpliwości przemonr1 "zaliczona" została pętla przez Salmopol, Kubalonkę i Koniaków :-D Koniec lata wykorzystany.

P.S. Przemek pamiętaj o nr. dla mnie ;-)

#45 emer

emer
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • SkądGalicja

Napisano 02 październik 2011 - 19:44

byłem tez na tym rondzie ... ale o godz 13stej :-D

#46 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 02 październik 2011 - 20:07

Jeśli ktoś planuje za tydzień w sobotę (tj. 8.X) jakąś szosową wycieczkę to chętnie się zabiorę.
Odpowiada mi z Wadowic, Myślenic, Suchej Beskidzkiej, Skawiny itp. mogę dojechać bądź czekać na trasie ; )
Godziny najlepiej od razu po obiednie czyli 14-15 - później już ciemno i zimno.
czasowo to myślę, że około 3h nie wielkim tempem

pozdrawiam ; )

max dst:

412 km Kraków - Warszawa (2020)


#47 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 02 październik 2011 - 20:23

Dziś w dużej mierze dzięki cierpliwości przemonr1 "zaliczona" została pętla przez Salmopol, Kubalonkę i Koniaków :-D Koniec lata wykorzystany.

Salmopol-Kubalonka-Ochodzita - to się dopiero nazywa mocne rozpoczęcie kariery szosowej :mrgreen:

byłem tez na tym rondzie ... ale o godz 13stej :-D

To się nie liczy :-D , Swoja drogą trochę szosowców kręciło się po okolicy.

Jeśli ktoś planuje za tydzień w sobotę (tj. 8.X) jakąś szosową wycieczkę to chętnie się zabiorę.

Będzie pogoda można coś pomyśleć, ja prawdopodobnie dam radę.


hmm, czyżby na jesień coś się ruszyło w tym temacie? - ciekawe :-P

#48 emer

emer
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • SkądGalicja

Napisano 02 październik 2011 - 20:31

no ja praktycznie kręce w tych "okolicach" kazdy dzień, jezeli pogoda pozwala ... może nie każdy dzień salmopol-kubalonka-ochodzita :-P , ale ten salmopol i spowrotem, czy Kocierz czy Żar czy Przegibek ... a więc blizej Kobiernic ;-) , a traski 60-110km, czaaasem dłuższe ;-)
a jezeli pogoda niepewna i mokry asfalt to na trekingu (biały z amorem i błotnikami) ;-)

#49 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 02 październik 2011 - 20:38

no ja praktycznie kręce w tych "okolicach" kazdy dzień, jezeli pogoda pozwala ... może nie każdy dzień salmopol-kubalonka-ochodzita :-P , ale ten salmopol i spowrotem, czy Kocierz czy Żar czy Przegibek ... a więc blizej Kobiernic ;-) , a traski 60-110km, czaaasem dłuższe ;-)
a jezeli pogoda niepewna i mokry asfalt to na trekingu (biały z amorem i błotnikami) ;-)


To musieliśmy się już na 100% mijać - nie ma innego wyjścia. Ja zwykle na szosówce (czarny Red Bull) bez kasku i w niekolarskich spodenkach. Skoro Galicja, to pewnie jesteś z okolic Kęt?

#50 Wiljer

Wiljer
  • Użytkownik
  • 620 postów

Napisano 02 październik 2011 - 20:43

JA jutro jadę na 3 dniowe zgrupowanie do Zakopanego, a tak właściwie to na klasową wycieczkę 8-)
Zgadamy się jakoś w czwartek/ piątek na sobotę. :mrgreen:

#51 emer

emer
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • SkądGalicja

Napisano 02 październik 2011 - 20:46

@przemonr1
z Kęt dokładnie ... "niekolarskie spodenki" ? nie kojarzę ...
no ja tez bez kasku, czaaasem bandama, a jak bez to ... siiiiiiwy łeb :-D
Czarno-pomarańczowy Viner ... ciuchy podobnie lub ... nie :-D - niebiesko/czarno po nieuzywanym aktualnie niebieskim Treku ...

a dzisiaj to chyba gdzies w okolicy (Żar?) było cos dla downhilowców ... mijałem duuuużo zmierzających gdzieś "rycerzy" ... ;-)

#52 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 02 październik 2011 - 21:01

Może dogrywka po wczorajszym Road Rage... :-D

#53 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 02 październik 2011 - 21:49

No proszę jaka mobilizacja ;-) ... to może tym razem po płaskim :lol:

#54 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 26 październik 2011 - 17:55

Cześć. Ktoś chętny w najbliższą niedzielę na spokojną wycieczkę ? Zapowiadają pogodę bez deszczu, więc można wykorzystać ostatnie dni aby coś pokręcić ;-)

#55 Gosc_piotrek777_*

Gosc_piotrek777_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2012 - 09:14

Witam
Jak tam koledzy sezon już rozpoczęty?
Jakie warunki są teraz w okolicach Bielska (Przełęcz Kocierska,Salmopolska).Planuję pokręcić z tydzień po górach i nie wiem czy nie za wcześnie (zwłaszcza chodzi o śnieg).
Na pewno będę na Święta z rowerem ale myśę jeszcze przed parę dni pośmigać.

#56 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 26 marzec 2012 - 09:37

A czemu nie przyjeżdzasz do Pruszkowa?

#57 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 26 marzec 2012 - 09:39

Kocierz, Żar, Przegibek, Ochodzita i podjazd pod zameczek suche w 99%, miejscami napotkasz mokre miejsce, ale to nic wielkiego. Na Salmopolu jest jeszcze trochę wody, podobnie zjazd z Kubalonki do Istebnej (ten główny bo na trasie z PB widziałem jeszcze śnieg). Jeżeli nie będzie żadnych niespodzianek pogodowych, to do świat powinno być idealnie.

#58 Gosc_piotrek777_*

Gosc_piotrek777_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2012 - 09:49

Kocierz, Żar, Przegibek, Ochodzita i podjazd pod zameczek suche w 99%, miejscami napotkasz mokre miejsce, ale to nic wielkiego. Na Salmopolu jest jeszcze trochę wody, podobnie zjazd z Kubalonki do Istebnej (ten główny bo na trasie z PB widziałem jeszcze śnieg). Jeżeli nie będzie żadnych niespodzianek pogodowych, to do świat powinno być idealnie.


Super wiadomości :mrgreen: Bardzo dziękuję za informację

#59 Gosc_piotrek777_*

Gosc_piotrek777_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2012 - 09:51

A czemu nie przyjeżdzasz do Pruszkowa?


Witaj
Jakoś ostatnio w różnych godzinach jeździłem ale jak będzie okazja to na pewno wpadnę. :-D

#60 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1060 postów
  • SkądPruszków

Napisano 26 marzec 2012 - 10:16

Piotrek okazja jest zawsze w sobotę o 10:00 i pewnie od najbliższego weekendu w niedzielę :-P



Dodaj odpowiedź