Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strategia Mistrza - Lance Armstrong W Pigułce.


28 odpowiedzi w tym temacie

#21 blazej

blazej
  • Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 20:29

Nawet miłośnik kolarstwa odpuści po tych ocenach z forum
  • Lukasoo lubi to

#22 parmenides

parmenides
  • Użytkownik
  • 630 postów
  • SkądZgorzała

Napisano 10 listopad 2015 - 20:36

Miłośnik kolarstwa weźmie pod uwagę, że koledzy czytali już Hamiltona, Micur i oczywiście Walsha. I pewnie widzieli wywiad eLeja dla Ofry. I kumają o co kaman. I wiedzą, źe festina, że Pantani, że Simpson, że omerta, że wszystko inne.
Nie widziałem jeszcze filmu, ale mimo ocen pójdę - choćby dla widoków:)

#23 Jacek Anioł

Jacek Anioł
  • Użytkownik
  • 186 postów
  • SkądKatowice, Międzylesie

Napisano 11 listopad 2015 - 08:21

Skoro na przestrzeni prawie stu lat udowodniono tyle razy doping i nadal się udowadnia to bardzo naiwnym jest myślenie, że obecnie nie biorą.

 

Natomiast co w organizmie Contadora robił clenbuterol nawet w niskim stężeniu? Jak przygotowując się do imprezy pomagał sobie spalać tłuszcz clenbuterolem celem redukcji masy ciała i odstawił za późno (ponieważ nadal wykryto pewne stężenie) to jest koksiarz czy nie jest?

Dla mnie oczywiście jest.

 

A skoro próbował clenbuterol to co miałoby go powstrzymać przed stosowaniem innych koksów.

Innym tematem jest sprawa jeszcze dozwolonych środków dopingujących jak choćby synefryna czy kofeina.

Pewnie ich nie biorą, prawda?

 

W danej chwili grupy badawcze zawsze są w tyle za koksiarzami.

Badają to co znają, jeżeli ktoś opracuje nowy koks to tak, aby nie dało się go wykryć obecnymi metodami.

Po czasie z archiwalnych próbek owszem, ale jak pokazuje aktualny temat Rosji nie zawsze jest to możliwe.

Pewnie Rusajce opracowali niewykrywalny koks i wszyscy jedli na śniadanie.

Teraz są metody badawcze tego koksu i okazuje się, że nie ma co badać.


  • bicicleta lubi to

#24 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 listopad 2015 - 10:14

 

Natomiast co w organizmie Contadora robił clenbuterol nawet w niskim stężeniu? Jak przygotowując się do imprezy pomagał sobie spalać tłuszcz clenbuterolem celem redukcji masy ciała i odstawił za późno (ponieważ nadal wykryto pewne stężenie) to jest koksiarz czy nie jest?

Dla mnie oczywiście jest.

A wiesz kiedy pobrano próbkę w której był clen? Jak już sprawdziłeś, to zastanów się czemu nie wykryto go wcześniej.

Dlaczego Rogersowi i Breyne mamy wierzyć, a Księgowemu nie? Sytuacja ta sama.

Stwierdzanie, że ktoś jest koksiarzem, mimo braku dowodów na to (niewystarczające stężenie) jest oczernianiem.

 

Żeby była jasność - nie stwierdzam czystości kogokolwiek, ale zaznaczam, że taki wynik nie daje podstaw do bana i uznania za dopera.


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#25 Jacek Anioł

Jacek Anioł
  • Użytkownik
  • 186 postów
  • SkądKatowice, Międzylesie

Napisano 11 listopad 2015 - 10:47

Nie muszę się zastanawiać, chyba, że clenbuterol był wtedy dodatkiem do żywności, w takiej sytuacji nie podejrzewam go o clenbuterol, w innym przypadku sorry. Natomiast moje wypowiedzi proszę traktować jako luźne przemyślenia, o nic nikogo nie oskarżam, zresztą nie mamy szans zweryfikować koksiarzy więc możemy sobie tylko podyskutować.

Faktem jest, że ktoś kto 10 lat temu poddawał wątpliwości czystość Armstronga czytał to samo co Ty teraz do mnie piszesz, a czas pokazał jaka była prawda. Więc tak samo jak tutaj na forum coś może być oczernianiem tak samo Twoje teksty są wybielaniem opartym o takie same podstawy czyli brak dowodów. Więc nie szedłbym tutaj w zaparte ze swoimi tezami podając je za prawdę czy to w sprawie czystości czy dopingu.

Faktem jest, że z roku na rok wychodzą nowe fakty na temat dopingu, które nie wybielają nikogo, a raczej pogrążają.

 

P.S. Prawnokarna konieczność udowodnienia komuś winy nie jest tożsama z rzeczywistym brakiem winy w tym sensie, że istnieje możliwość uznania za niewinną osoby, która dopuściła się badanego czynu i nie jest to wcale rzadkie zjawisko.

Nasze dywagacje natomiast nie nakładają na nikogo konieczności odbycia kary i bardziej dotyczą rzeczywistości.

 

Dla mnie fakt, że Ruscy usunęli próbki jest OCZYWISTYM DOWODEM na stosowanie dopingu, ale oczywiście nikt tych próbek nie zbada i nie udowodni im niczego. Tyle w temacie dopingu.

 



#26 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 11 listopad 2015 - 12:04

Jeśli na tak wyrównanym poziomie WorldTouru jakiś kolarz u którego(jeszcze) nie wykryto dopingu, wygrywa z innym ,który za chwilę zostaje zdyskwalifikowany za stosowanie koksu, to wnioski nasuwają się same, bez oskarżania kogokolwiek.



#27 blazej

blazej
  • Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 11 listopad 2015 - 12:29

Clenbuterol poza spalaniem ma jeszcze wpływ na gęstość mięśnia przy jego budowie i odbudowie więc od lat jest zabroniony ale tak dobry, że i tak ryzykują i stosują do dzisiaj

#28 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 listopad 2015 - 09:38

Wydawało mi się, że temat jest o filmie o LA.
  • Greek lubi to

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#29 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 12 listopad 2015 - 15:20

Usunąłem offtop od offtopa, a ostatni post ROZMIARa delikatnie wyedytowałem (mam nadzieję, że się nie gniewasz ;) ), żeby pokazywał całą prawdę o prowadzonej tu rozmowie.

Mam ten temat na radarze.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman




Dodaj odpowiedź