Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obrażliwa Opinia O Użytkownikach Forum


11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 09:20

W temacie „Nasze zakupy”, post nr 2223, kolega BraWo zacytował wypowiedź osobnika Gocu, z innego portalu, dla biegaczy. Może nasz kolega o identycznym niku, odniósłby się do tego, czy jest to przypadkowa zbieżność nazw użytkownika, czy to jego własna opinia o osobach z naszego Forum?

Przytoczone zdanie to przejaw wyjątkowego chamstwa, z którym należałoby coś zrobić.



#2 puchaty

puchaty
  • Użytkownik
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 23 grudzień 2015 - 09:34

E tam, opinia o innych świadczy jedynie o tym, który ją tworzy. Ja w każdym razie w najmniejszy sposób nie czuję się dotknięty. Może nawet ma, co do mojej osoby, rację :)



#3 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 grudzień 2015 - 10:05

Życie jest zbyt krótkie by przejmować się głupimi czynami innych.

Życzę Gocu by się trochę ogarnął to zaraz poziom forum pójdzie w górę.

 

Wesołych Świąt :)


  • puchaty i Szolantic lubią to

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#4 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 23 grudzień 2015 - 10:08

de788a3a4802843afaf5ed82903b1305.gif
  • puchaty lubi to

Trzepak 

"MAMIL"


#5 Grzesiekkry

Grzesiekkry
  • Użytkownik
  • 200 postów
  • SkądSułkowice/Chynów

Napisano 23 grudzień 2015 - 12:43

Poczytałem, faktycznie ciekawe. Nie szukałbym tu antagonizmów między szosowcami a biegaczami. To raczej typowa "słoma z butów" bardzo prostego człowieczka.  Żal... Zacytuję wieszcza z pewnego, niezbyt szczytnego dzieła (zastosowałem małą cenzurę ):

..... też stworzenie boże, 
Że inaczej żyć nie może 
I że czasem w jajo utnie - 
Nie gubże jej tak okrutnie!

Dajmy szansę :)



#6 Gosc_rowerowyninja_*

Gosc_rowerowyninja_*
  • Gość

Napisano 23 grudzień 2015 - 13:08

Toście się obudzili, przecież to samo trollował tutaj.

Pozdrawiam



#7 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 23 grudzień 2015 - 15:01

W temacie „Nasze zakupy”, post nr 2223, kolega BraWo zacytował wypowiedź osobnika Gocu, z innego portalu, dla biegaczy. Może nasz kolega o identycznym niku, odniósłby się do tego, czy jest to przypadkowa zbieżność nazw użytkownika, czy to jego własna opinia o osobach z naszego Forum?

Przytoczone zdanie to przejaw wyjątkowego chamstwa, z którym należałoby coś zrobić.

Poczules sie dotkniety? Bo dopoki mnie ktos nie wymienia wskazujac dokladnie na moja osobe to kompletnie mam w zyci takie pierdy.



#8 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 grudzień 2015 - 16:44

Akurat gocu już jako bans pokazywał tu swoje prawdziwe oblicze i myślę, że zarówno te wybryki jak i multikonto są podstawą do:

 

 

należałoby coś zrobić.

 

 

Nie będę tutaj wprost podawał tożsamości Pana Narcyza, jednak jeżeli ktoś jest tym zainteresowany, wystarczy kliknąć tutaj: http://www.beskidmal.../topic887.html ... i zerknąć na wrzucone tam linki. Internet nie jest anonimowy ;)
 


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#9 Gosc_gocu_*

Gosc_gocu_*
  • Gość

Napisano 23 grudzień 2015 - 17:46

Pobudkaaa - przecież na tym forum  pisałem wielokrotnie to samo.

A znasz takie przysłowie "uderz w stół a nożyce się odezwą"? :))

 

Przyznaję, trochę dumny jestem - chyba pierwszy raz trafiłem do czyjejś stopki :)

 

"Należałoby coś zrobić"? Coś ostatnio często słychać ten tekst w mediach... ale to raczej u polityków rządzącej partii. Nic tylko czekać aż ktoś w nocy w drzwi załomocze...

 

Ale błagam, nie blokujcie mi konta - tak bardzo chce należeć do Kolarskiej Elity! :)

 

Dobre i to że kilku rozsądnych jednak się znalazło...

 

Mała uwaga - tak, kiedyś byłem "bansem", ale nie ma mowy o "multikoncie" - po prostu od pewnego czasu ni z tego ni z owego straciłem możliwość pisania z tamtego konta - podejrzewałem zablokowanie, ale na cywilizowanych forach dostaje się o tym jakąś informację od admina/moderatora.

 

BTW - pisanie o mnie "Pan Narcyz" to przedszkolna reakcja na zarzut "jesteś głupi" ripostą "to ty jesteś głupi!" :)


  • Holden Caulfield lubi to

#10 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 19:10

Jeśli jesteś bans, to wiele wyjaśnia. Natknąłem się na kilka twoich, wyjątkowo błyskotliwych uwag i spostrzeżeń na forum i to wystarczyło, by wyrobić sobie zdanie o tobie. Nawet żałuje teraz, że zacząłem temat. Twoje pretensje o poziom intelektualny użytkowników portalu, to jakiś żart i dalsze drążenie sprawy nie ma sensu.



#11 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 23 grudzień 2015 - 21:23

Panowie, szkoda życia na takie problemy. Nie wy macie problem, no chyba że w to wdepniecie.

logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#12 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1366 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:48

Ludzie, dajcie spokój. Każdy popełnia błędy i ma prawo do zapomnienia. Ludzie się zmieniają. Amen.


www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."




Dodaj odpowiedź