Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie i kiedy odbywają się jakieś wyścigi amatorskie...


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 krystianess

krystianess
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądRumia

Napisano 25 listopad 2006 - 15:00

Nie jestem zrzeszony, nie jeżdżę w żadnej grupie kolarskiej, uprawiam tą dyscyplinę w formie amatorskiej, ale jestem ciekaw czy w okolicach trójmiasta odbywają się jakieś wyścigi w których można brać udział? Nie wiem jednak czy maraton można uznać za wyścig, raczej chyba jako sprawdzenie własnej formy i kondycji, dlatego 'Kaszebe runda' raczej odpada.
byłbym wdzięczny za info...

#2 Gosc_szudri_*

Gosc_szudri_*
  • Gość

Napisano 07 styczeń 2007 - 19:51

witaj z tego co widze ze masz 28 a morze 29 lat to mój kolega ściga się w mastersach. Nie chce Cię w prowadzać w błąd ale jest przedział od 30-35 i tak co grupa 35-40 itp. Radze wejść na gogle i wpisać masters kolarstwo i szukać. A jak będe się widzał z kolegą to za pytam od kiedy jest start i gdzie.

#3 ramzi

ramzi
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 07 styczeń 2007 - 20:16

Na razie jest za wczesnie chyba żeby rozmawiać już o wyścigach.
Na pewno co roku pod koniec sierpnia jest wyścig w Sopocie w leśniczówce, dość cięzki , jest jedna ale za to dość sztywna górka, o ile dobrze pamietma jest ok 6 okrażeń i 40 km.

A jak chcesz się pościgac teraz to co tydzień w niedziele w osowej ścigaja się amatorzy między sobą. Choć czasami zjawiaja sie i profi np. Piotr Wadecki , Bogdan Bondariev. Nie pamiętam o której ani dokładnie gdzie oni się spotykaja , ale jak chcesz moge się dowiedzieć. Tylko tam to ogień idzie od razu i z dużej grupy na ogół zostaje tylko kilka osób.

#4 jarek

jarek
  • Użytkownik
  • 201 postów
  • SkądKOLBERG

Napisano 07 styczeń 2007 - 20:46

KRYSTIANESS--przyjedz na jakikolwiek maraton ,,,a zobaczysz czy w czole jest tak łatwo,,,SZUDRI -- mastersi zaczynają się od 30 -lat i tak co dziesięc 30-39,,40-49,,50-59,,,tylko czasówki są dzielone co 5-lat ,,od 40-wzwyż,,,,POZDR,,JAREK.. :lol: :roll: :shock:

#5 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 08 styczeń 2007 - 09:46

... Nie wiem jednak czy maraton można uznać za wyścig, raczej chyba jako sprawdzenie własnej formy i kondycji...

A wyścig, to nie sprawdzenie własnej formy i kondycji?
Różnica miedzy wyścigem a maratonem jest pewnie w punktacji (np lotne premie), wyścig zazwyczaj odbywa się przy zamknietm ruchu drogowym. Nawet finisz, który jest charakterystycznym elementem wyścigu, nie jest przecież zabroniny w maratonie :lol:
Poza tym, w wyścigu jeżdżą dróżyny, których członkowie mają wyznaczone zadania. Indywidualnie trudno jest konkurować z zespołem, który ciągnie swojego lidera na kole, aby ten na koniec mógł 100% swoich możliwości wykorzystać na finiszu.

pozdro horny

#6 krystianess

krystianess
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądRumia

Napisano 12 styczeń 2007 - 08:42

witaj z tego co widze ze masz 28 a morze 29 lat to mój kolega ściga się w mastersach. Nie chce Cię w prowadzać w błąd ale jest przedział od 30-35 i tak co grupa 35-40 itp. Radze wejść na gogle i wpisać masters kolarstwo i szukać. A jak będe się widzał z kolegą to za pytam od kiedy jest start i gdzie.


wielkie dzięki byłbym niezmiernie wdzięczny :-D

#7 Gosc_MaciekR_*

Gosc_MaciekR_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2007 - 09:16

W 2006 korzystałem z terminarza
http://cyklomaniak.p...ption=terminarz
są w nim i wyścigi szosowe; pewnie będzie wersja na 2007



Dodaj odpowiedź