Skocz do zawartości


Zdjęcie

Radon Spire Warto?

rowery

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kristof_71

kristof_71
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 17:29

Czesc, zastanawiam sie nad kupnem roweru Radon Spire:

http://www.bike-disc...65435/wg_id-111

 

cena wyglada dosyc atrakcyjnie za rower z takim wyposazeniem.

 

Czy ktos z was zna ta marke? Nie bardzo moge znalezc jakiekolwiek informacje o tej marce,

 

Jakie sa wasz opinie na temat zakupu takiej szosy?



#2 Stasko

Stasko
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 17:36

Bierz tego:

 

 

 

http://www.bike-disc...9629/wg_id-1293

 

 

 

 

 

 

 



#3 kristof_71

kristof_71
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 17:39

myslalem tez o tym, ale niestety zostala tylko rama 56 a ja potzrebuje 58:(

 

a generalnie to czy warto kupowac ta marke? bo szczerze mowiac za wiele informacji o tej firmie nie udalo mi sie znalezc w sieci.



#4 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 05 styczeń 2016 - 18:04

Radon to zdaje się marka niemiecka. Od dobrych 15 lat na rynku jak nie dłużej. Startowała z poziomu takich marek jak
Cube czy Focus, tyle że nie zdołała się u nas przebić tak jak one. W swoim czasie ludzie kupowali
aluminiowe modele tej firmy - Boa, Cobra, R1. Kojarzę, że i tytanowe ramki ta firma tez robiła.

#5 RiverZG

RiverZG
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 20:46

Radon to marka należąca do H&S Bike Discount GmbH zaczynali jako zwykły dystrybutor rowerów i akcesoriów i w sumie nadal tak działają tylko w tej chwili wyłącznie online. To też tłumaczy dlaczego nie ma ich w sieci sprzedaży w Polsce, nie mają w tym interesu ani oni ani potencjalne sklepy. Z tego co się orientuję mają własne biura projektowe i kooperanckie. Są bardziej znani z dyscyplin grawitacyjnych w rowerach szosowych nie mają jakiś specjalnych tradycji. Kuzyn mojej żony śmiga na rowerze Enduro tej marki od 2 lat i póki co bezproblemowo, to jedyne co mogę powiedzieć namacalnie o tych rowerach. 





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rowery