Jump to content


Mistrzostwa Polski- Kielce


85 replies to this topic

#1 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 05 March 2010 - 22:01

A to jeszcze mam pytanku przyjeżdża ktoś z was na mistrzostwa polski do ck w czerwcu

#2 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 posts
  • SkądKT

Posted 06 March 2010 - 09:21

Ja przyjade, ale tylko w roli kibica :-)

#3 kuba259

kuba259
  • Użytkownik
  • 495 posts
  • Skądelbląg

Posted 06 March 2010 - 13:08

A co za MP w ck? Co to za miasto ck, bo nie za bardzo skrót rozumiem, można jakiś link do tych zawodów?

#4 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 posts
  • SkądPabianice

Posted 06 March 2010 - 14:55

kuba259, ck = Kielce

#5 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 06 March 2010 - 15:06

Mateunio to możemy śmignąć tą trasę za kolarzami jak był byś rowerkiem

#6 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2,600 posts
  • SkądKońskie

Posted 06 March 2010 - 20:35

A co za MP w ck? Co to za miasto ck, bo nie za bardzo skrót rozumiem, można jakiś link do tych zawodów?

spójrz na herb Kielc, a wszystko będzie jasne: http://pl.wikipedia....=20060222000217

intel action, ja będę na pewno - niedaleko mam :lol:

Byłeś w zeszłym roku na MP, ale w MTB ?

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#7 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 posts
  • Skądrybnik

Posted 06 March 2010 - 22:31

Ja mam w planie start. Zobaczymy co z tego wyjdzie, chciałbym ukończyć, ale nie będzie łatwo. Dodam że to będzie mój pierwszy sezon w elicie i te 220-250km ścigania troche mnie przeraża, ale nie pękam.

#8 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 posts
  • SkądKT

Posted 08 March 2010 - 10:46

Intel na 100% będę rowerem. Ze mną jeszcze jeden kolega. Ale on ma planach start :-)

Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 


#9 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 08 March 2010 - 13:04

No i gitara no ja często tą trasą jeżdżę na treningi ale jak bym miał zrobić 10 kółek w takim tę pie jak 2 lata temu to bym tam umarł

#10 Mister46

Mister46
  • Użytkownik
  • 91 posts
  • SkądKielce

Posted 15 June 2010 - 17:59

Witam.
To mój pierwszy post na forum więc na początek się przedstawie. Mam na imię Piotrek ostatnio skończyłem 18 lat. Na rowerze jeżdżę dość już dość długo chociaż bardziej rekreacyjnie. Od 2 tygodni jeżdżę na szosie.
Wracając do tematu będę na 100% ponieważ do lotniska w Masłowie mam około 2km. Również będę rowerem więc chętnie przejadę tą trasę. Ostatnio staram się robić po kilka rundek dziennie tą trasą.

Dzisiaj widziałem na tej trasie wiele osób jeśli ktoś jeździ tu często to może dać mi znać, bo chętnie pojeździłbym w jakiejś większej lub mniejszej grupie byle nie sam. Podaje kontakt gg:8809694 tel:691496879

Pozdrawiam Piotrek

#11 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 15 June 2010 - 19:01

Kolego to wrzuć foto swoje to jak będę na mistrzostwach polski to możemy tam pokręcić ;-)

#12 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Posted 15 June 2010 - 21:02

Mam pytanie do kolegów Mister46 i intel action. Czy możecie w miarę szczegółowo opisać trasę MP w Kielcach? Będę startował w kat. orlik i chciałbym wiedzieć coś więcej na temat profilu, jakości dróg, najbardziej częstego kierunku wiatru na rundzie itp. Będę bardzo wdzięczny za takie informacje.

#13 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 15 June 2010 - 21:25

Kolego jakość drogi bardzo dobra bo położono nowy asfalt tam gdzie były bardzo duże dziury może jest jedynie odcinek 3 km gdzie jest troszkę nie równości. A trasa jest moim zdaniem bardzo wymagająca podjazd już jest po 1km od startu z lotniska, może z 200m takie sztywnego później jest lekkie wypłaszczenie i kolejny gdzieś 100 metrów bardzo sztywnego podjazdu a później z górki kilka kilometrów spokojnego kręcenia.I znowu lekko trzymający podjazd jak go pokonacie to znowu będziecie mogli odpocząć jadąc z 4 kilometry lasem :) .i ostatni będzie czekał was podjazd znowu jakieś z 200 do 300 metrów również sztywnego podjazdu na którym można atakować bo po tym podjeździe już z górki ,wypłaszczenie, znowu lekko z górki i na lotnisko po kolejną pętle albo wygraną :)
A co do wiatru to zazwyczaj wieje od połowy pętli w plecy wiec jest lżej już do mety :)

#14 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 15 June 2010 - 21:28

Tylko nie wygłupiajcie się tam jak zeszłego roku jeden kolarz właśnie z orlików uciekł już po 1 pętli i podajże po kilku pętlach zrezygnował ;-)
A sam słyszałem jak miedzy sobą rozmawiali jeden do drugiego i co jedziesz jeszcze dalej bo ja to już rezygnuje :-P .Ale naprawdę wielki szacun że tyle pętli chłopaki wytrzymują .

#15 Mister46

Mister46
  • Użytkownik
  • 91 posts
  • SkądKielce

Posted 15 June 2010 - 21:38

Szczerze mówiąc nie wiem od której strony jest wjazd z Kielc do Masłowa, ale prawie od samego początku rundy patrząc od lotniska przez 1-2km jest podjazd cały czas jest pod górę w niektórych miejscach się trochę wypłaszcza, ale w niektórych są naprawdę spore nachylenia. Potem jest długi zjazd, na którym droga jest według mnie nie najlepsza(ale lepiej samemu sprawdzić chociaż 1 runde przejechać) potem jest długi płaski odcinek po Brzezinkach i Ciekotach po drodze trochę połatana droga i most, ale nie ma tragedii. Dalej jest ostry zakręt w stronę Mąchocic, gdzie też jest płasko, ale na tym zakręcie jest zła droga, ale to tylko na zakręcie. Potem znowu długa prosta z minimalnymi podjazdami i zjazdami po dobrej drodze. No i potem na Mąchocicach jest podjazd niecały 1km, ale o sporym nachyleniu miejcami(dokładnie jeszcze nie zmierzyłem procentowo, a na necie nie mogłem znaleźć profilu). Potem chwile wypłaszczenie potem zjazd i znowu prosta droga do samego Masłowa z niedużymi różnicami wysokości. Na tym odcinku często wieje wiatr przeciwny do jazdy, bo teren jest odsłonięty.
To by było chyba na tyle dane z podjazdów nie są bardzo dokładne jeśli ktoś ma jakieś inne spostrzeżenia proszę mnie poprawić.

#16 wojtekmtb

wojtekmtb
  • Użytkownik
  • 367 posts
  • Skądmazury

Posted 15 June 2010 - 21:55

intel action, a nie wiesz czy MP mastersów też są na tej samej trasie ?
Są w tą sobotę w Piekoszowie - to gdzieś niedaleko Kielc.

#17 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 15 June 2010 - 21:56

Kolego ale przed cmentarzem kolarze będą skręcać w prawo więc mostek i tam te dziury omijają ;-)

#18 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 15 June 2010 - 21:58

Nie nie całkiem jest z drugiej strony Kielc. Ale jest tylko jeden taki większy podjazd a tak to trasa moim zdaniem nie zbyt wymagająca ;-)
I mało odsłoniętych miejsc więc wiatr nie będzie dokuczał a asfalt nowo położony.

#19 wojtekmtb

wojtekmtb
  • Użytkownik
  • 367 posts
  • Skądmazury

Posted 15 June 2010 - 22:13

A no to elegancko :mrgreen: można jechać , to mastersy mają łatwiej od młodzieży :lol:
Dzięki za info.

#20 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 15 June 2010 - 22:48

http://maslow.info.p...sk=view&id=1030 ;-)



Reply to this topic