Jump to content


Mistrzostwa Polski- Kielce


85 replies to this topic

#41 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 22 June 2010 - 16:28

Nom ja też już widziałem kolarzy z MROZ ACTIVE JET ;-)
Trzeba się pokręcić to może się na Bodnara trafi i zdjęcie cyknie

#42 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 22 June 2010 - 21:33

Na razie tylko znalazłem skład jednej z grup http://www.naszosie....ski-w-kielcach/

#43 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 23 June 2010 - 18:00

Czy ktoś z forowiczów będzie może trenował w piątek trenował albo wybiera się na zapoznanie z trasą ,takie mam pytanko ;-) http://www.eurosport...319/story.shtml

#44 Mister46

Mister46
  • Użytkownik
  • 91 posts
  • SkądKielce

Posted 23 June 2010 - 18:42

Jak doprowadzę rower do pełnej sprawności to na pewno będę na trasie. Jakbyś mógł to napisz do mnie dziś na gg masz chyba numer, bo pisaliśmy wcześniej to byśmy się dogadali może co i jak.

#45 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 posts
  • Skądrybnik

Posted 23 June 2010 - 19:12

Czy ktoś z forowiczów będzie może trenował w piątek trenował albo wybiera się na zapoznanie z trasą ,takie mam pytanko ;-)


Jak przyjadę na czas to w piątek po południu zapoznam się z trasą. No i w sobotę będe pewnie kibicował.

#46 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 23 June 2010 - 19:22

Nom to już by były 3 osoby do zapoznania się z trasą ;-) . A może mariusz jak byś miał rowerek i Mister by miał czas to moglibyśmy razem pokręcić nawet jedno kółko, tak dla przyjemności. Ale nic nikomu nie na rzucam :-P .

#47 Mister46

Mister46
  • Użytkownik
  • 91 posts
  • SkądKielce

Posted 23 June 2010 - 19:37

A gdzie proponujesz w Kielcach zrobić serwis roweru? Najlepiej żeby było tak od ręki.

#48 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 23 June 2010 - 20:21

Od ręki to najprędzej teraz u Wsóła zrobisz nom chyba że poprosisz Karola Wojciechowskiego w sklepie u Januszka to też od ręki ci zrobi .

#49 Mister46

Mister46
  • Użytkownik
  • 91 posts
  • SkądKielce

Posted 23 June 2010 - 20:41

Ok dzięki więc jutro z rana jade dopóki tłoku nie będzie i jak zrobię to dam Ci znać to coś pokręcimy po trasie. Wieczorkiem zauważyłem, że na przeciwko mnie mieszka jakaś ekipa, ale same dziewczyny i po koszulkach nie bardzo zorientowałem się co to za drużyna.

#50 Mister46

Mister46
  • Użytkownik
  • 91 posts
  • SkądKielce

Posted 24 June 2010 - 20:14

Dzisiaj zakończyły się już czasówki jeśli kogoś interesują dokładniejsze wyniki podaje link.

http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html

A wygrali Jarosław Marycz i Maja Włoszczowska jeśli się komuś nie chce czytać.

A jeszcze jak będziecie na mistrzostwach ze startu wspólnego to w sobote też czy tylko niedziela?

#51 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 24 June 2010 - 21:40

ja oczywiście w sobotę od Kielc z kolarzami , no i w niedziele też cały dzień w masłowie :)

#52 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 25 June 2010 - 12:35

Zna ktoś tego kolarza z 16 zdjęcia :) .A tu filmik z dekoracji żeby nie było że pusty temat ;-) http://www.echodnia....PORT06/76283723

#53 Mister46

Mister46
  • Użytkownik
  • 91 posts
  • SkądKielce

Posted 26 June 2010 - 07:34

No więc ja staram się kręcić od rana i do zobaczenia na trasie.

Tu jest link do zdjęć mojego roweru, żeby mnie było łatwo poznać.

http://www.motoalleg...item=1039866587

#54 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 27 June 2010 - 19:52

właśnie wróciłem, walka o utrzymanie od pierwszego kilometra, pierwsza runda ciężka, druga na luzie, z przyśpieszeniem na końcu no i trzecia... co tu dużo mówić, jeżeli kolarz-amator ma skłonności masochistyczne to w sam raz :-)

#55 eRMD

eRMD
  • Użytkownik
  • 6 posts
  • SkądWłodawa

Posted 27 June 2010 - 20:23

Witam :) kolegę Mister46 dziś widziałem gdzieś na trasie. :) sporo fotek udało sie zrobić i w miarę czasu postaram sie je wrzucić na neta i podam linka.

Fajne te mistrzostwa, fajnie od samego początku sie wszystko tasowało a zaskoczeniem było zakończenie. :) na następnej imprezie jestem znów kibicować:) pozdrawiam

PS. przy okazji witam wszystkich :)

#56 Mister46

Mister46
  • Użytkownik
  • 91 posts
  • SkądKielce

Posted 27 June 2010 - 21:39

No ja kursowałem dużo między górkami w Masłowie a Mąchocicach Kapitulnych, ale było warto. Zacięta walka w każdej kategorii dużo akcji naprawdę bardzo fajne zawody oby więcej na tej trasie, bo wszyscy sobie ją chwalą.

eRMD, a Ty jakim rowerem jeździsz lub w jakim stroju może skojarzę?

#57 eRMD

eRMD
  • Użytkownik
  • 6 posts
  • SkądWłodawa

Posted 28 June 2010 - 07:20

Maskowałem sie po cywilnemu. Rower tez zabrałem crossowego Gianta i latałem z camelbak i z aparatem na szyji. Teraz załuje ze szosy nie zabrałem.

#58 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 28 June 2010 - 09:30

Ja również uważam że mistrzostwa były pod względem walki naprawdę super. Nawet fajnie podpiąć się w peleton nie wzbudzając zainteresowania ze strony sędziów ;-) . A ja mam dużo filmików wrzucę je też na jakieś stronki .

#59 Mister46

Mister46
  • Użytkownik
  • 91 posts
  • SkądKielce

Posted 28 June 2010 - 09:41

A Ty intel w jakim stroju jeździłeś i jakim rowerem? Ja pojeździłem w sobote troche z Maćkiem Paterskim i w ogóle za kim udało mi się złapać koło to jeździłem. Nawet udało mi się wytypować najlepszego zawodnika z Polskiego klubu. Mróz ładnie wjechał na metę. Morajowi i Witkowi naprawdę pasuje ta trasa.

#60 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Posted 28 June 2010 - 09:55

Ja w stroju Cyclo Korony a rower biało niebieski ;-) Ale dobrze że w niedziele wziąłem siostrę. To któryś z kolarzy ccc dał jej bidon nowiutki pełen jakiegoś izotoniku, i jak robili drugie kółko to dostała jeszcze jeden , na pamiątkę będzie .



Reply to this topic