Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rowerowe Zdjęcia Łukasza80


762 odpowiedzi w tym temacie

#21 łukasz80

łukasz80
  • Użytkownik
  • 1006 postów

Napisano 15 maj 2016 - 12:17

w każdą  niedziele o 10 na Placu wolności we Włocławku na ustawkę szosowa zaprasza LUMAC WTR WŁOCŁAWEK

 

 

https://picasaweb.go...872321336057746

 

 

https://picasaweb.go...822570959579602



#22 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 maj 2016 - 13:30

w każdą  niedziele o 10 na Placu wolności we Włocławku na ustawkę szosowa zaprasza LUMAC WTR WŁOCŁAWEK

 

Wrzuć jakiegoś linka do Stravy :)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#23 łukasz80

łukasz80
  • Użytkownik
  • 1006 postów

Napisano 19 maj 2016 - 18:34

nie mam Stravy, jest mi ona do niczego niepotrzebna , moje aplikacje na rower to mp3 i Gopro  :)

 

 

https://plus.google....635447504824337

 



#24 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 maj 2016 - 23:44

Ale ktoś tę ustawkę pewnie ze stravą przejechał ;)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#25 łukasz80

łukasz80
  • Użytkownik
  • 1006 postów

Napisano 20 maj 2016 - 18:41

https://picasaweb.go...826415493463890



#26 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 24 maj 2016 - 12:26

Zdjęcia Łukasza więcej mówią (przynajmniej IMHO) o jego treningach, niż te niektóre wpisy w temacie Mój Dzisiejszy Trening - zgodnie z przysłowiem "Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów".

 

Gdy oglądam fotki Łukasza, to wiem: że trenuje, gdzie trenuje (tzn. w jakim terenie), w jakich warunkach, po jakich nawierzchniach, a z wyrazu twarzy, niejednokrotnie także można się domyśleć, jakie są to treningi. Czasem także widać, że jeździ nie sam.

Całkowicie się z Tobą zgadzam! Do tego Łukasz nigdzie nie naruszył regulaminu. A tak go potraktowano... - wyrzucono go z tamtego tematu, choć każdy powinien pokazywać swój trening tak, jak JEMU się to podoba.

 

Między innymi dlatego ja też już przestałem pisać o swoich treningach. Ale cały czas je wykonuję!

 

Łukaszu! Siły i samozaparcia! Niech wszyscy wiedzą, że każdy może przekazywać informacje PO SWOJEMU. A przecież nikt nikomu nie karze tego czytać/oglądać. Choć widzę, że Twój kask robi tu furorę. A ja też mam taki sam, tyle, że w innym malowaniu.

Jak kiedyś miałbyś ochotę przyjechać do Wrocławia z rowerem i kamerką ;) - daj znać na priv.

 

 

Ortografy! Edytowany przez; Haligówka


  • Jastrzi lubi to

#27 berski

berski
  • Użytkownik
  • 574 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 24 maj 2016 - 18:58

A tak go potraktowano... - wyrzucono go z tamtego tematu, choć każdy powinien pokazywać swój trening tak, jak JEMU się to podoba.

Gwoli ścisłości - to nie był temat "mój dzisiejszy trening" a "nasze zdjęcia nasze twarze"



#28 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 24 maj 2016 - 19:13

Gwoli ścisłości - to nie był temat "mój dzisiejszy trening" a "nasze zdjęcia nasze twarze"

 

jak coś się chce napisać to wypadało by mieć wiedzę na ten temat kolego ...

najpierw wywalili go z dzisiejszego treningu do tematu nasze zdjęcia a potem stamtąd też ... :-P


  • Greek lubi to

#29 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 24 maj 2016 - 22:04

Łukasz jakoś szczególnie nie protestował i raczej z zadowoleniem przyjął powstanie tematu specjalnie dla jego zdjęć. W tym momencie zakończyła się jakakolwiek dyskusja, a nasza obrona stała się bezprzedmiotowa.

A co miał zrobić, jak mu wszystko po prostu, bez jakiegokolwiek uprzedzenia, pokasowano? Miał szukać zemsty na haligówce? A o wolność słowa, możliwość wyrażania swoich poglądów - nawet tych niesłusznych - trzeba ZAWSZE walczyć! I zawsze być czujnym! Szczególnie w dzisiejszych czasach, które są przez niektórych już w tej chwili porównywane do czasów komunizmu, gdzie słuszna była tylko jedna idea. Pamiętajmy, że właśnie dzięki temu, że wszyscy jesteśmy różni i mamy różne poglądy na różne sprawy, jest nasze bogactwo i siła jako społeczeństwa.

 

Powiem szczerze, nie byłem fanem zdjęć Łukasza, ale komu (oprócz haligówki oczywiście) przeszkadzała jedna linijka z linkiem do strony ze zdjęciami? Kto chciał - oglądał, kto nie chciał - nikt go nie zmuszał - szedł dalej. Ale może tak już jest w tym naszym chorym kraju - jak widać, że ktoś jest szczęśliwy, realizuje się w swojej pasji, to przecież tak nie może być - po prostu trzeba go upuuuupić i wypiiiiitolić... No bo jak można być szczęśliwym??? Lepiej udawać, że się nic nie udaje, i zamartwiać się dniem jutrzejszym...

 

Nie wiem jak Wy, ale ja właśnie wsiadam na szosę, by zapomnieć o wszystkim, i skoncentrować się na czymś, co jest po prostu piękne i pasjonujące. A jak wracam, biorę prysznic, i jestem zresetowany. A do tego sprawniejszy, i co najważniejsze - nie ma po tym kaca! :P

 

Nie jest Wam wszystkim wstyd (inaczej: jakoś tak nieprzyjemnie) - bo mi tak, że kolega kolarz z autentyczną pasją, która motywuje go do tego naszego szarego życia, został przekierowany na ubocze - do niszy przygotowanej specjalnie dla niego? A co to on nienormalny? Coś z nim nie tak? Dlatego ja będę śledził ten wątek i w ramach protestu będę przeglądał wszystkie zdjęcia Łukasza, oraz podziwiał jego rower, jego stroje, jego kask, oraz krajobrazy, które podczas swojej jazdy mija. I tyle tu chciałem jeszcze dopowiedzieć.



#30 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 24 maj 2016 - 22:38

Forum, na którym kasowanie głosów w dyskusji staje się normą, szybko przestanie działać. Chyba, że byłoby pełne idiotów. Bo jak inaczej nazwać ludzi, którzy godzą się na usuwanie tego, na co poświęcili choćby drobną cząstkę swojego życia? Każdy z nas dokonujących wpisów jest AUTOREM wypowiedzi. I tylko on może ją zmienić lub usunąć. Wyjątkiem może być nawoływanie do nienawiści, i takie tam inne...

 

A ja i tak wolę kręcić, niż ślęczeć przy komputerze. Ale bym się zjeżył, gdyby ktoś tu - oczywiście oprócz Łukasza - vide pierwszy wpis - chciał cokolwiek moderować.

 

Reasumując - tu czujmy się bezpieczni. Przynajmniej na razie... ;)



#31 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 25 maj 2016 - 09:41

Panowie kończymy ten Offtopic. Temat został założony po to, by tytułowy użytkownik mógł się tutaj udzielać, a jego fani w łatwy sposób znaleźć przekazywane przez niego treści. Rozumiem komentarze do zdjęć, ale wszystko inne będzie od tego momentu kasowane bez ostrzeżenia! 

Miłego dnia


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#32 łukasz80

łukasz80
  • Użytkownik
  • 1006 postów

Napisano 25 maj 2016 - 19:40

zdjęcie trosze inne niż wszystkie :)

 

https://picasaweb.go...325692092004434

 

a tu standardowe

 

https://picasaweb.go...697525515112914



#33 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 26 maj 2016 - 09:25

Całkowicie się z Tobą zgadzam! Do tego Łukasz nigdzie nie naruszył regulaminu. A tak go potraktowano... - wyrzucono go z tamtego tematu, choć każdy powinien pokazywać swój trening tak, jak JEMU się to podoba.

 

Między innymi dlatego ja też już przestałem pisać o swoich treningach. Ale cały czas je wykonuję!

 

Łukaszu! Siły i samozaparcia! Niech wszyscy wiedzą, że każdy może przekazywać informacje PO SWOJEMU. A przecież nikt nikomu nie karze tego czytać/oglądać. Choć widzę, że Twój kask robi tu furorę. A ja też mam taki sam, tyle, że w innym malowaniu.

Jak kiedyś miałbyś ochotę przyjechać do Wrocławia z rowerem i kamerką ;) - daj znać na priv.

 

 

Ortografy! Edytowany przez; Haligówka

NIEUKU!!! WRACAJ DO SZKOŁY, PÓKI JESZCZE MASZ CZAS!!! KTO CI DAŁ UPRAWNIENIA MODERATORA???

 

Nie zamierzam nikogo KARAĆ! Nie mam, nie miałem, i nie zamierzam mieć nic wspólnego z wymiarem sprawiedliwości!!! W zdaniu chodziło o KAZANIE. Czytanie ze zrozumieniem było w drugiej klasie podstawówki!!!

 

Jeżeli wszyscy moderatorzy tego forum mają podobny poziom wykształcenia, wrażliwości oraz kultury osobistej, to ludzie, dla których ważne są nie tylko mięśnie, czy waga ramy rowerowej albo ostatnio zdobyte rekordy, NIE MAJĄ TU CZEGO SZUKAĆ!!!


  • berski i poziom79 lubią to

#34 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 26 maj 2016 - 09:32

Panowie kończymy ten Offtopic. Temat został założony po to, by tytułowy użytkownik mógł się tutaj udzielać, a jego fani w łatwy sposób znaleźć przekazywane przez niego treści. Rozumiem komentarze do zdjęć, ale wszystko inne będzie od tego momentu kasowane bez ostrzeżenia! 

Miłego dnia

Zarzucanie innym, że są offtopic w dziale offtopic, to już szczyt debilizmu!!! No chyba, że tu chodzi o jakieś prywatne zagrywki...


  • poziom79 lubi to

#35 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 26 maj 2016 - 12:24

Miałem nie zbierać głosu, ale dalej widzę, że moderatorzy nie ogarniają tematu, a najlepszym tego przykładem i jednocześnie najbardziej krzywdzącym jednego z użytkowników forum, było usuwanie postów Łukasza z tematu "Mój dzisiejszy trening".

 

Dla przypomnienia moderatorom, dyskusja tam powinna się toczyć wg ustalonych wcześniej zasad:

 

 

http://szosa.org/top...iejszy-trening/

 

z skąd pozwolę sobie przytoczyć fragmenty:

 

.............................

2. W jakiej formie będzie wpis, to zależy tylko i wyłącznie od autora.
.............................

3. Mile widziane są linki ...................................... do galerii zdjęć z treningu.

.............................

5. Zabrania się komentować naszych dokonań (np. średnich czy dystansów) w sposób złośliwy. .............................................
............................
Jeżeli czyjeś wpisy nas irytują, nie wierzymy w średnie itp to często jest lepiej użyć opcji "ignoruj". 

 
............................................................

7. Wszelkie posty zupełnie niezwiązane z tematem będą usuwane.
 
Uważam, że wtedy, porządny moderator powinien:
1. Upomnieć tych, którzy złośliwie komentowali wpisy Łukasza.
2. Powinny być usuwane ICH  posty, zawierające złośliwe komentarze.
 
 

  • Greek i sum lubią to

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#36 sum

sum
  • Użytkownik
  • 723 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 26 maj 2016 - 12:36

robo dokładnie

#37 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Napisano 26 maj 2016 - 15:28

Tak się składa, że akurat od dobrych kilku miesięcy poziom moderatorów zdecydowanie się podwyższył. O poziomie kilku poprzednich
którzy albo przestali w ogóle jeździć na rowerze albo mniej się udzielają na forum nie warto nawet wspominać.

#38 berski

berski
  • Użytkownik
  • 574 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 26 maj 2016 - 16:05

Gwoli ścisłości - to nie był temat "mój dzisiejszy trening" a "nasze zdjęcia nasze twarze"

Zacytuję sam siebie - jako, że tematu o treningu nie czytuję, nie wiedziałem że wszystkomogący moderator, czy jak go tam nazwać, całkowicie bezzasadnie usunął wpisy Łukasza z tematu, którego regulaminu w żaden sposób nie naruszał. Potem było już tylko gorzej.



#39 Gosc_gocu_*

Gosc_gocu_*
  • Gość

Napisano 26 maj 2016 - 16:15

Tak się składa, że akurat od dobrych kilku miesięcy poziom moderatorów zdecydowanie się podwyższył. O poziomie kilku poprzednich
którzy albo przestali w ogóle jeździć na rowerze albo mniej się udzielają na forum nie warto nawet wspominać.

 

Śmiem wątpić. Moje posty są usuwane bez informowania o tym, a mój mail z prośba o usunięcie konta pozostał bez odpowiedzi.

Czytam kilka forów i mam porównanie, poziom moderatorów tutaj jest po prostu fatalne, sprawiają wrażenie że niektórzy użytkownicy są ich kolesiami, do tego dochodzi bardzo mało merytoryczny sposób załatwiania spraw (vide - ten wątek)  - między innymi dlatego też nie traktuję tego forum poważnie.



#40 Gosc_gocu_*

Gosc_gocu_*
  • Gość

Napisano 26 maj 2016 - 16:17


 ludzie, dla których ważne są nie tylko mięśnie, czy waga ramy rowerowej albo ostatnio zdobyte rekordy, NIE MAJĄ TU CZEGO SZUKAĆ!!!

 

To akurat na tym forum wiadomo od dawna. Tu się liczy tylko karbon, ogolone nogi i narcystyczne fotki.


  • poziom79 i Greek lubią to



Dodaj odpowiedź