Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rutlandcycling.com Kupno Roweru Z Uk

defy giant rutland endurance

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 omskikk

omskikk
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 maj 2016 - 16:33

Witam przymierzam się do kupna szosy typ raczej do jazdy turystycznej (geo endurance) dystan 150-200 km .W typach jak na razie mam giant defy , zainteresowała mnie oferta z http://www.rutlandcycling.com/ ktoś miał doświadczenia z tym sklepem. Budżet jakim dysponuje to 5-6 tys .Jeśli nie giant to są jakieś inne typy które możecie mi polecić pozdrawiam



#2 dixidi

dixidi
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 04 maj 2016 - 16:59

w tym pułapie cenowym to Canyon Endurance , za 4500 zł jest wersja na pełnej 105tce



#3 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 04 maj 2016 - 18:24

Osobiście mocno odradzam zakupy w tym sklepie. Kupiłem tam mojego trekkinga. Rower przyszedł bez sztycy, siodła i katalogowych świateł (sprawdziłem stronę producenta i wszystko było w zestawie wychodząc z fabryki). Napisałem im maila, żeby mi wysłali brakujące elementy, bo tak jak jest, to jest rower niezdatny do użytku, albo niezwykle niebezpieczny w przypadku użycia. Odpisali tylko, że nie wyślą i że mogą mi oddać kasę. Podziękowałem, bo potrzebowałem wtedy roweru na gwałt, na zaraz, ale zastrzegłem, że będę odradzał tam kupno każdemu, kto tylko będzie to rozpatrywał.

 

 

Omijałbym zatem ten sklep z daleka.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman




Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: defy, giant, rutland, endurance