Już dostałeś odpowiedź z tydzień temu, to wagant, albo w ogóle inna konstrukcja turystyczna, jaguar nie, o ile się orientuję to jaguary nie miały mocowania na pompkę... no i geometria śpiocha.
to na pewno nie wagant ponieważ ma gwint suportu, prawdopodobnie jakaś zagraniczna, może niemiecka?? rama podobna do Favorita ale jak widełki oryginalne od tej ramy to będzie coś innego.
Zapodaj zdjęciem tylnych haków , tak aby było widac przy okazji ja wchodza w rurki tylnego trójkąta , wtedy pownno się okazać czy to wagant. Z drugiej strony te przelotki pod górną rurą troche mieszają... Co do suport to jestes pewien że jest tam gwint a nie klejonka?