Jump to content


Photo

Co to za ramka?


9 replies to this topic

#1 rayan

rayan
  • Użytkownik
  • 19 posts
  • SkądG-ce

Posted 09 April 2010 - 15:20

Co to za ramka?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2 Bikemaster

Bikemaster
  • Użytkownik
  • 1,048 posts
  • SkądWWL

Posted 09 April 2010 - 16:31

Jakaś szosowa o klasycznych kątach.

Zrób fotę z boku bo mało co widać.

#3 rayan

rayan
  • Użytkownik
  • 19 posts
  • SkądG-ce

Posted 09 April 2010 - 16:34

Dołączona grafika

#4 tymon

tymon
  • Użytkownik
  • 168 posts
  • SkądPiekary Śląskie

Posted 09 April 2010 - 18:01

Stary polski Jaguar :-), możesz trochę poczytać o tych rowerach na stronce:
http://rowerowe.wrot.../jaguarhuragan/

nawiasem mówiąc wygląda na to że jest jeszcze w ładnym stanie, a mi osobiście się bardzo podoba.

#5 rayan

rayan
  • Użytkownik
  • 19 posts
  • SkądG-ce

Posted 09 April 2010 - 18:29

Ponoc to nie jest Jaguar- a tylko "naklejki" ? :->

Osprzet: Hamulce: Weinmann Symetric, przerzutki przod Miret (nie jestem pewny czy dobrze odczytalem). ;-)

#6 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1,010 posts
  • SkądLublin

Posted 09 April 2010 - 22:46

Już dostałeś odpowiedź z tydzień temu, to wagant, albo w ogóle inna konstrukcja turystyczna, jaguar nie, o ile się orientuję to jaguary nie miały mocowania na pompkę... no i geometria śpiocha.

#7 ziele477

ziele477
  • Użytkownik
  • 192 posts
  • SkądWrocław

Posted 10 April 2010 - 05:35

to na pewno nie wagant ponieważ ma gwint suportu, prawdopodobnie jakaś zagraniczna, może niemiecka?? rama podobna do Favorita ale jak widełki oryginalne od tej ramy to będzie coś innego.

#8 Elo78

Elo78
  • Użytkownik
  • 63 posts
  • SkądPoznań

Posted 11 April 2010 - 14:48

Zapodaj zdjęciem tylnych haków , tak aby było widac przy okazji ja wchodza w rurki tylnego trójkąta , wtedy pownno się okazać czy to wagant. Z drugiej strony te przelotki pod górną rurą troche mieszają... Co do suport to jestes pewien że jest tam gwint a nie klejonka?

#9 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3,267 posts
  • SkądPoznań

Posted 11 April 2010 - 14:55

Przerzutka przód to nie czasem Huret?? Rowerek bardziej turystyczny niż szosowy.


#10 rayan

rayan
  • Użytkownik
  • 19 posts
  • SkądG-ce

Posted 12 April 2010 - 08:25

Hurnet tak.



Reply to this topic