Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odchudzanie Czy Brać Jakieś Suplementy? Co Pić?


230 odpowiedzi w tym temacie

#201 herbatniczek

herbatniczek
  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 17:49

Cześć, ktoś próbował tego sposobu na trudny tłuszcz? Chodzi mi o lekki trening przed śniadaniem (tętno pewnie do 140) + maść końska na zimne okolice ?

 



#202 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 01 sierpień 2017 - 20:24

O treningu przed śniadaniem słyszałem, ale maść końska na zimne (sic !) miejsca ? - czegoż to ludzie nie wymyślą.

Przynajmniej roztacza się wokół siebie ciekawy zapach.   :)


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#203 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 01 sierpień 2017 - 20:57

Cześć, ktoś próbował tego sposobu na trudny tłuszcz? Chodzi mi o lekki trening przed śniadaniem (tętno pewnie do 140) + maść końska na zimne okolice ?

 

 

Kiedyś intuicja podpowiadała mi żeby spróbować coś takiego w pasie, ale nic sensownego na ten temat nie znalazłem. Głównie takie opowieści dziwnej treści ;)

Maść końska jest słaba a capsidermu nie można często stosować bo może uszkodzić nerwy.

Jak już to wybrał bym kompres.

 

To nie będzie chyba jednak taka działająca termogeneza.

Za to pewnie stracisz wiecej wody ;)

 

Na temat jedzenia zimnego już jest trochę inaczej. Jest więcej materiałów. Dużo energii z tłuszczów do ogrzania bardzo schłodzonych potraw, ale czy to nie jest niekorzystne dla narządów to nie wiem.

 

Z ciekawości poszperam.


logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#204 OpaQ

OpaQ
  • Użytkownik
  • 185 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 01 sierpień 2017 - 21:58

A Wy co?

Macie problem z  tkanką na brzuchu?

Poróbcie systematycznie zwykłe " brzuszki" ( kilkanaście- dziesiąt ) dziennie.

Cała filozofia. A nie słuchacie kolejnego trola z internetu.

Końska maść........szkoda słów.

 



#205 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 01 sierpień 2017 - 22:20

Nie wszystkim pomogą brzuszki. Szczególnie Panom po 40.


logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#206 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 01 sierpień 2017 - 22:20

Od "brzuszków" to ... rosną mięśnie brzucha, a nie traci się tkankę tłuszczową "na brzuchu"  ;)


  • Prozor i Look lubią to

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#207 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 02 sierpień 2017 - 07:27

https://www.youtube....h?query=tłuszcz


logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#208 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 02 sierpień 2017 - 08:53

Cześć, ktoś próbował tego sposobu na trudny tłuszcz? Chodzi mi o lekki trening przed śniadaniem (tętno pewnie do 140) + maść końska na zimne okolice ?

 

 

Ta. Liposukcja.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#209 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 02 sierpień 2017 - 08:56

Mówię o chrześcijanach. Jezus sam pościł 40 dni na pustyni, Biblia wielokrotnie mówi o znaczeniu postu w życiu wierzących i o tym jak i kiedy pościć.

W wielu kościołach protestanckich (nazywając to roboczo) dużo naucza się o poście i praktykuje się go indywidualnie i zbiorowo.

 

Twój znajomy być może posiwiał dlatego, że post pozwolił mu w końcu zobaczyć swoje życie w prawdziwym świetle.  

 

Duby smalone. Wiara czasami czyni cuda, ale równie dobrze może zaszkodzić. A już takie naginanie i nad interpretowanie poprzez twierdzenia, że post sprawił, że facetowi wzrok się poprawił i przez to osiwiał... Litości... 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#210 OpaQ

OpaQ
  • Użytkownik
  • 185 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 02 sierpień 2017 - 09:13

Nie wszystkim pomogą brzuszki. Szczególnie Panom po 40.

 

Pomagają pomagają, zależy po prostu co chcesz, i czy robisz to systematycznie.

 

Co do wieku , też mam 4 z przodu, to trochę inaczej niż 15 lat temu, ale można.

 

Od "brzuszków" to ... rosną mięśnie brzucha, a nie traci się tkankę tłuszczową "na brzuchu"  ;)

Dobra dobra, wystarczy tylko w odpowiedni sposób. ;)

 

W życiu na siłowni nie byłem, jeżeli już robię to 2-3  podstawowe ćwiczenia,  bardzo dużo roweru, czasem bieganie, ale ostatnio bardzo mało.

https://zapodaj.net/...59665a.jpg.html

 

 

A końskie maści, to zwykła sprzedaż i marketing, którego osobiście nie uznaję. ;)

 

 

 

 

 



#211 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 sierpień 2017 - 12:35

Jeżeli to twoje zdjęcie, to masz zajefajne geny. Żeby zrobić taką sylwetkę na "2-3 ćwiczeniach" i brzuszkach to naprawdę trzeba wygrać w totka.

"Brzuszki" (ogólnie pojmowane ćwiczenia na brzuch) nie sprawią, że spalisz tłuszcz na brzuchu. Tłuszcz spalasz przez deficyt kaloryczny. Żadna filozofia. Natomiast ćwiczenia na brzuch mogą poprawić sylwetkę poprzez rozbudowanie mięśni i korektę wady postawy, jeśli ktoś taką ma.

Hehe zaje... fajna cenzura jest na tym forum :P

#212 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 02 sierpień 2017 - 13:05

Jak by mi ktoś powiedział że gość z tego zdjęcia nigdy nie był na siłowni i jedynie robi podstawowe ćwiczenia w domu i jeździ na rowerze to bym pomyslał że pracuje na budowie albo w magazynie  :)


logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#213 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 02 sierpień 2017 - 19:39

Reklama i marketing .....

 

Najbardziej rozwalają mnie slogany typu: " Przyjmując .... 2 razy dziennie, bez wysiłku, bez mączących ćwiczeń stracisz 15 kg w 4 tygodnie" , albo "Gwarancja zbudowania 15 kg suchej masy mięśniowej w trzy tygodnie". Oczywiście poparte zdjęciem gościa, którego wygląd świadczy, że jego głównym zajęciem od 10 lat są ćwiczenia siłowe, dupsko ma skłute jak sitko, i obrobione (zdjęcie nie dupsko - a może i dupsko na zdjęciu  :) )  w fotoszopie.


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#214 OpaQ

OpaQ
  • Użytkownik
  • 185 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 02 sierpień 2017 - 20:08

Jeżeli to twoje zdjęcie, to masz zajefajne geny. Żeby zrobić taką sylwetkę na "2-3 ćwiczeniach" i brzuszkach to naprawdę trzeba wygrać w totka.

"Brzuszki" (ogólnie pojmowane ćwiczenia na brzuch) nie sprawią, że spalisz tłuszcz na brzuchu. Tłuszcz spalasz przez deficyt kaloryczny. Żadna filozofia. Natomiast ćwiczenia na brzuch mogą poprawić sylwetkę poprzez rozbudowanie mięśni i korektę wady postawy, jeśli ktoś taką ma.

Hehe zaje... fajna cenzura jest na tym forum :P

Tak to moje. Zgoda, deficyt  musi być, reszta to poprawianie, ale temat był o końskich maściach na nadmiar tkanki i do tego się odniosłem.

Uważam też, że bieganie ładnie kształtuję górne partie, oczywiście kwestia ile, i jak systematycznie.

Daje słowo,  zmienię liczbę na  4 ćwiczenia, nic więcej. Pompki ( szersze, węższe ), brzuszki, ale nie takie wyciskane tylko szybkie ( taki trochę Tabata ) , nogi w górze, leżenie na brzuchu, podciąganie tułowia do góry + rower + bieg.  Tyle.

Powtórzę się, ilość i systematyczność, tak sobie myślę.

Geny? To na pewno ma znaczenie. Każdy jest inny. :)

 

Jak by mi ktoś powiedział że gość z tego zdjęcia nigdy nie był na siłowni i jedynie robi podstawowe ćwiczenia w domu i jeździ na rowerze to bym pomyslał że pracuje na budowie albo w magazynie  :)

 

Nie pracuję fizycznie, nigdy nie byłem na siłowni, a sport lubię od dziecka. ;)

 

Końska maść nie pomoże, przy nadmiarze dostarczanych kalorii.
 



#215 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 02 sierpień 2017 - 20:22

QpaQ a pijesz jakieś alkohole np. piwo?

Reszta zrzucających brzuszek pije?


logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#216 OpaQ

OpaQ
  • Użytkownik
  • 185 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 02 sierpień 2017 - 20:28

QpaQ a pijesz jakieś alkohole np. piwo?

Reszta zrzucających brzuszek pije?

 

Piję, przeważnie piwo, czasem w weekend wino.

Nie wiem czy zrzucający  piją , ja nie rzucam brzuszka. :)

 

Czuje się nieswojo pisząc tyle o sobie. :unsure:
 



#217 Karolcio

Karolcio
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • SkądTarnów

Napisano 02 sierpień 2017 - 21:52

Reszta zrzucających brzuszek pije?

Przez prawie rok sporo schudłem, piwa w tym czasie wypiłem więcej niż "normalnie". Generalnie za piwem nie przepadam, pijam w towarzystwie, ale będąc na redukcji i przy dużej dozie ruchu zauważyłem, że piwo po wysiłku smakuje dobrze, więc piłem prawie codziennie. Każdorazowo jednak nie były to duże ilości - zwykle "bączek" 0,33l, czasem szklanka 0,25l, rzadziej całe, duże piwo - 0,5l. 



#218 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 03 sierpień 2017 - 11:24

 

Uważam też, że bieganie ładnie kształtuję górne partie, oczywiście kwestia ile, i jak systematycznie.

 

 

Widać to zwłaszcza u tego z lewej:

http://d12gru76acl07...n_sprinter1.jpg



#219 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 03 sierpień 2017 - 11:58

Nie wiem jak bieganie miałoby rozbudowywać górne partie. Od machania rękami bez żadnego obciążenia?

#220 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 sierpień 2017 - 12:25

Otóż to. Bieganie co najwyżej pozwala spalić kalorie i w ten sposób uwypuklić mięśnie znajdujące się pod spodem, ale wypracowane innymi metodami.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?




Dodaj odpowiedź