Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lody :) Czy Mogą Zaszkodzić ?


73 odpowiedzi w tym temacie

#61 kat_wan

kat_wan
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 05 sierpień 2016 - 08:39

Ja jem lody raz w tygodniu, max 2 gałki, w lodziarni, gdzie mają domowe i naturalne lody z małą ilością cukru. A jak już strasznie mnie przyciśnie, to robię sama z jogurtu, mleka i owoców, w domu :) 



#62 stomek

stomek
  • Użytkownik
  • 506 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 09:28

Ja jem codziennie ale tylko jak jest ciepło .  Około 200 ml. Nie zauważyłem, żeby mi zaszkodzily. W zimie może lodów nie być.



#63 Frania.Bania

Frania.Bania
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 05 sierpień 2016 - 10:07

Lody, dużo śmietankowe z Kobylina super z malinami i borówkami co dziennie, a nawet 2 razy dziennie, z polewą czekoladową.

 

Nie zaszkodziły mi jeszcze, waga 57kg 165cm kategoria K50

 

 


  • Cyklo Ziutek lubi to

#64 Dr0zda

Dr0zda
  • Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 20 październik 2016 - 11:08

Tylko że prawdziwych lodów to w zasadzie nie można kupić (są wyjątki jak Haagen Dasz tyle że cena jest mocno zaporowa jak na produkt do codziennego odżywiania ) - w sensie zrobionych ze śmietany czy żółtek jaj. To co sprzedają w sklepach to napompowany powietrzem słodzony tłuszcz palmowy. Polecam zakup maszyny do ich kręcenia i własny wyrób - raz że wiesz co jesz a druga sprawa że kosztują grosze - wyrób dwóch litrów lodów z czystej śmietany wyniesie mniej niż 10 PLN ....



#65 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 październik 2016 - 11:12

Lody są bardzo dobrą metodą odżywiania deserowego. Jeśli do nich dodamy naturalne składniki (owoce, soki naturalne) to są super metodą odżywiania. 

Po pierwsze to jak dodasz do lodów owoce czy soki to będzie znacznie gorzej niż gdybyś zjadł same te lody.

 

A po drugiej jesteś reklamowym spamerem, więc zamilknij.


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#66 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 20 październik 2016 - 12:20

Testo miał inne zdanie co do owoców i w sumie dobrze wyglądał. :P

 



#67 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8584 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 21 październik 2016 - 09:52

Zastanawiam się, czy mu przekoksowanie resztki mózgu przekręciło, czy takie rynsztokowe słownictwo to jedyne jakim potrafi się posługiwać.

 

A ja wczoraj miałem chandrę i zżarłem 0,9l lodów w dwóch podejściach. Ta pogoda działa przygnębiająco... Jakoś zimę trzeba przetrwać, ale bez gromadzenia dużych zapasów tłuszczowych, no nic czeka mnie jeszcze walka z naturą... Za słodkie dziadostwo fuj. Lubię bazujące na mrożonym jogurcie i chyba się do nich ograniczę... Byleby tylko umiarkowanie. A najlepiej wcale ;).


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Medrida HFS, Merida TFS 

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#68 stomek

stomek
  • Użytkownik
  • 506 postów

Napisano 21 październik 2016 - 10:27

Tez musiałem wczoraj posiłkować się lodami. Wczoraj nawet przez chwile nie przestało u nas padać, dzisiaj właśnie zaczęło :-(  Nie pamiętam tak brzydkiego października. Jak jutro nie wyjadę to chyba na trenażer wejdę czego nienawidze ;-)



#69 ratek

ratek
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 październik 2016 - 11:34

Zastanawiam się, czy mu przekoksowanie resztki mózgu przekręciło, czy takie rynsztokowe słownictwo to jedyne jakim potrafi się posługiwać.

To jest satyra, klasyka internetów :)



#70 kat_wan

kat_wan
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 24 październik 2016 - 14:22

Ja ostatnio pożarłam pudełko lodów o smaku masła orzechowego z kawałkami czekolady. Miałam trochę wyrzutów sumienia, ale potem uznałam, że warto było :P Były pyszne!



#71 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 październik 2016 - 16:07

Ale smaku narobiłaś. :D Co to za lody były jeśli można wiedzieć i gdzie je kupić? :P


  • diaremi lubi to

#72 kat_wan

kat_wan
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 08 listopad 2016 - 14:38

W Lidlu kupiłam, jak był tydzień amerykański. A mają te tygodnie cyklicznie co jakiś czas, to sprawdź następnym razem czy są  :D Takie: 

http://3.bp.blogspot...600/Obraz01.JPG



#73 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 styczeń 2017 - 18:52

Tutaj jest ciekawy sposób na zrobienie fajnych lodów bez maszyny, o miękkiej, prawdziwej konsystencji, z własnych składników, jakie ktoś tam chce użyć. Nigdy wcześniej nie wpadłem na tę metodę. Od 5:29 się zaczyna.


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#74 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 02 styczeń 2017 - 19:10

O curwa ale kyrk :roll:  pozdr





Dodaj odpowiedź