Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycja tematu: co dzisiaj kupiłem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sewi

sewi
  • Użytkownik
  • 236 postów
  • SkądOpole

Napisano 20 kwiecień 2010 - 20:31

Czy jest już jakiś temat typu: co dziś kupiłem? Chodzi o kupione elementy - nie całe rowery - bo taki temat już jest. Temat byłby nie po to żeby się chwalić, ale żeby podyskutować o wadach i zaletach pewnych elementów.

Ktoś kiedyś proponował, że będzie taki temat, ale nie bardzo mogę znaleźć czy już został stworzony?

Na innych zagranicznych forach taki temat istnieje prawie zawsze i myślę, że może służyć pogłębieniu wiedzy o tym co istnieje na rynku rowerowym.

Dla przykładu: Składając rower samemu kupuje się pewne elementy, ale czasem nie warto na samym początku kupować elementu ful wypas o danych rozmiarach, bo może się okazać po kilku jazdach, że nie pasuje. Dotyczy to kierownic, mostków, sztycy etc. Ja tak miałem z mostkiem, kupiłem karbonowy mostek o dł. 120mm, ale kilka jazd pokazało, że jest za długi. Teraz miałem pytanie o ile kupić krótszy od 10mm o 20mm. Kupiłem więc mostek 100mm, w miarę jak najtańszy by się później nie okazało, że jednak lepszy jest 110mm. Jutro przetestuję ten krótszy. Po jakimś czasie jeśli się okaże, że będzie dobry to może kupię coś lepszego.

Co myślicie o takim temacie?

#2 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 20 kwiecień 2010 - 20:48

To co napisałeś pasuje jakby do tematu np " jak z głową złożyć rower" :)

Ja też parę bobów odwaliłem, wcześniej nie pomyślałem o długościach /sredniach i takich tam

u2250y2014v3.gif


#3 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 kwiecień 2010 - 21:49

Zgodnie z tytułem pisze co następuje :
Kupiłem dzisiaj :
2 zapiekanki do wypieku, Sok 1 l jabłkowy, 1 szt Powerade, no i beczke oleju :-D

Hm temat kicha , identyczny jak " mój dziisiejszy trening " czyli pokaż kolarzu co masz w garażu.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#4 sewi

sewi
  • Użytkownik
  • 236 postów
  • SkądOpole

Napisano 20 kwiecień 2010 - 21:56

Zgodnie z tytułem pisze co następuje :
Kupiłem dzisiaj :
2 zapiekanki do wypieku, Sok 1 l jabłkowy, 1 szt Powerade, no i beczke oleju :-D

Hm temat kicha , identyczny jak " mój dziisiejszy trening " czyli pokaż kolarzu co masz w garażu.


Ok, Twój głos jest przeciwko, ale może są inni którzy mają inne zdanie. Skoro są ludzie, którzy wpisują się do tematu "mój dzisiejszy trening" to znaczy, że dla kilku ludzi jest on potrzebny. Przecież nikt nikomu nie każe tam zaglądać jak się mu nie podoba ten czy inny temat. Każdy jest inny i szanujmy to ...

A propos zapiekanek i soków... ten temat byłby w dziale sprzęt, a nie trening-odżywienie ;)