Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba O Ocenę Roweru Szosowego - Pilne!


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 kishoth

kishoth
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 07:43

Witam,

Jednak zdecydowałem się nie odkładać zakupu roweru szosowego na następny sezon i w tym roku coś zacząć kręcić na szosie. Mam na oku jeden rowerek i mam prośbę o ocenę tegoż roweru, z racji tego że aukcja się kończy dzisiaj wieczorem byłbym wdzięczny o szybka odpowiedź:

 

http://allegro.pl/ko...43.html#thumb/1

 

Kompletnie się nie znam na rowerach szosowych i czy jest wart zainteresowania? I ewentualnie do jakiej kwoty warto licytować? Również chciałbym Was się poradzić o stan osprzętu - czy trzeba będzie wymieniać blaty czy kasetę itp. Podaję również moje wymiary z kalkulatora: wydaje mi się że szosa będzie pasowała idealnie :) Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

  

Załączone miniatury

  • Kalkulator2.JPG


#2 roweras88

roweras88
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 08:06

Ja bym w to nie wchodził - połączenie karbonu z aluminium po 23 latach może sprawiać problemy...Bywały na alle podobne ramy gdzie rurki karbonowe wysuwały się z tych aluminiowych muf. Lepiej gdyby to było jakieś cromo. Oczywiście to tylko moje zdanie :)


  • Vannaion lubi to

#3 kishoth

kishoth
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 13:04

Dzięki za odpowiedź. Ktoś jeszcze? Ponieważ nie wiem czy licytować czy nie... A jak z osprzętem mam dylemat nad 8 rzędową kasetą bardziej 9 rz by mnie urządzało, no ale jak się nie ma co się lubi to się ma. I jak ewentualnie z serwisowaniem tej grupy kosztami itp.



#4 kishoth

kishoth
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 11:39

No i stało się udało mi się nabyć droga kupna za 861 zł na razie jestem napalony jak szczerbaty na suchary :) zobaczymy jak do mnie przyjedzie i co pokażą bliższe oględziny. Oby wszystko było w porządku :)



#5 Stasko

Stasko
  • Użytkownik
  • 497 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 11:47

Gratulacje :)



#6 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 24 sierpień 2016 - 20:56

Piękna Koga, dobry osprzęt. Nic tylko jeździć :)


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#7 BODZIu

BODZIu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 06:51

Witam jestem nowym członkiem grupy i nie chcę zakładać nowego wątku a mam dylemat co szanowne grono powie mi na temat tego roweru https://www.olx.pl/o...67-IDhRtUL.htmldodam że mam 176 wzrostu Dziekuję za odpowiedź 



#8 Dr0zda

Dr0zda
  • Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 10:02

http://www.tesco.com...d?source=others

13.3 kg jak na ramę 21''  to jakiś kosmos ..... nowy kosztował 200 funtów ......



#9 roweras88

roweras88
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 12:08

Makrokesz jak ta lala :)

#10 zales

zales
  • Użytkownik
  • 295 postów
  • SkądGrójec

Napisano 07 listopad 2016 - 17:06

I jeżeli z Anglii to może mieć kierownicę nie po tej stronie... ;-)


  • marlo lubi to

Małymi krokami uparcie do celu...

 

Dd 7 lutego 2017r szczęśliwy tatuś

 


#11 BODZIu

BODZIu
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 19:08

Dzięki panowie za odpowiedź z tą kierownicą to faktycznie może być problem Pozdrawiam.

 





Dodaj odpowiedź