Skocz do zawartości


Rower Szosowo-Turystyczny Zzr Romet - Pomoc W Indentyfikacji

romet

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_Zbinx_*

Gosc_Zbinx_*
  • Gość

Napisano 02 wrzesień 2016 - 22:49

Witajcie, 

pisze z prosba o pomoc przy indentyfikacji roweru ROMET. Rower mial blotniki z porzodu i z tylu, bagaznik z tylu i trzy rzedowy wolnobieg. Niestety nie bylem w stanie przypisac modelu do tego roweru, z nr seryjnego wynika ze jest to rower z 70roku?

Załączone pliki



#2 oska

oska
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 03 wrzesień 2016 - 07:00

Nie jestem pewna, ale czy to nie jest Romet Rekord?

#3 Gosc_Zbinx_*

Gosc_Zbinx_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2016 - 19:41

Nie jestem pewna, ale czy to nie jest Romet Rekord?

Kurcze, jest podobny ale nie mam pewnosci. Moj mysle ze ma fabryczne podzespoly tj 3 rzedowy wolnobieg z tylu i jednorzedowa korbe. Z przodu jest wybite ZZR na blaszczce, ma ciekawe malowanie z ta szachownica bialoczerwona i znak olimpijski na rurze podsiodlowej. Siodelko tez jest inne niz na Rekordach. Fragment tych szachownic znalazlem na tej stronie http://mslonik.pl/ro...74-rowery-rometprzy grafikach Jaguara, kolor tez jest ten tylko tak jak wspomnialem ma te biegi ubogie. (nie twierdze ze to Jaguar)



#4 Gosc_Zbinx_*

Gosc_Zbinx_*
  • Gość

Napisano 04 wrzesień 2016 - 23:44

Kurcze, jest podobny ale nie mam pewnosci. Moj mysle ze ma fabryczne podzespoly tj 3 rzedowy wolnobieg z tylu i jednorzedowa korbe. Z przodu jest wybite ZZR na blaszczce, ma ciekawe malowanie z ta szachownica bialoczerwona i znak olimpijski na rurze podsiodlowej. Siodelko tez jest inne niz na Rekordach. Fragment tych szachownic znalazlem na tej stronie http://mslonik.pl/ro...74-rowery-rometprzy grafikach Jaguara, kolor tez jest ten tylko tak jak wspomnialem ma te biegi ubogie. (nie twierdze ze to Jaguar)

Mysle ze jest to Romet Maraton.  :arrow:



#5 zuczek222

zuczek222
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 06:03

Poszukaj, tu jest wszystko http://mslonik.pl/ro...74-rowery-romet



#6 Gosc_Zbinx_*

Gosc_Zbinx_*
  • Gość

Napisano 05 wrzesień 2016 - 16:30

Czemu nie przeczytales mojego posta gdzie umiescilem ten link sam? Niestety nie ma tam zdjecia do tego modelu, ale z google wydaje mi sie ze znalazlem.


  • jacekj lubi to

#7 oska

oska
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 19:10

Zbinx Jaguar to nie jest na pewno. To co znalazłeś u wujka google?

#8 Gosc_Zbinx_*

Gosc_Zbinx_*
  • Gość

Napisano 05 wrzesień 2016 - 22:44

Zbinx Jaguar to nie jest na pewno. To co znalazłeś u wujka google?

No napisalem ze Maraton. :-) Nie posadzalem mojej maszyny o to ze jest Jaguarem. 



#9 RBT

RBT
  • Użytkownik
  • 111 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 październik 2016 - 20:16

To jest najprawdopodobniej ZZR Kormoran. Przemawia za tym moja pamięć, jedna tarcza i trzyrzędowy wolnobieg.

#10 Zweitakter

Zweitakter
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 27 wrzesień 2017 - 05:22

Maraton, Albatros oraz wczesne modele Kormorana  rekordowo dłuuuugie i ekstremalnie rozlazłe to jedna i ta sama rama :)
Modyfikacje kolejnych właścicieli to "osobna para majtek"

Litości taśma w kratkę była pod koniec lat 70' chyba jedynym dodatkiem tuningowym...





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: romet