Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z kaseta dura-ace


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaktus188

kaktus188
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądBiłgoraj

Napisano 12 maj 2010 - 21:49

Witam
Mam taki problem kupilem kasete dura ace 9s choc miala byc campa zalozylem do tego nowy lancuch ultegra i na "zebach" 12-13 przeskakuje bo zauwazylem podkladka jest ciut wezsza i jakos tak nierowno pracuje caly osprzet.Moze byc to winna bebenka ktory ze starosci ulega fabrycznej deformacji tak jak korba? wlozylem duzo kasy i chce aby wszystko ze soba gralo :-) nie ukrywal ze przeszkadza mi to w normalnym trenowaniu :-x

#2 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 maj 2010 - 22:23

Witam
Mam taki problem kupilem kasete dura ace 9s choc miala byc campa zalozylem do tego nowy lancuch ultegra i na "zebach" 12-13 przeskakuje bo zauwazylem podkladka jest ciut wezsza i jakos tak nierowno pracuje caly osprzet.Moze byc to winna bebenka ktory ze starosci ulega fabrycznej deformacji tak jak korba? wlozylem duzo kasy i chce aby wszystko ze soba gralo :-) nie ukrywal ze przeszkadza mi to w normalnym trenowaniu :-x


Durace, Campa - chyba nie siadaja na tych samych bębenkach ;-)

Poza tym bebenek ze starosci jak piszesz juzto dostaje luzów jeśli piasta jest na kulkach , ale ten luzik nie powinien miec wpływu na prace przerzutki.

Sprawdż łaskawie od manetki do przerzutki co jest nie tak, zakładam że regulacja przerzutki jest nie tak ,albo manetka inna i kaseta inna - ilość biegów

ewentulni linka w pamcerzu, bądź krzywy hak.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#3 kaktus188

kaktus188
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądBiłgoraj

Napisano 13 maj 2010 - 22:34

Miala byc campa ale mam kola mavic helium i z tego co sie dowiedzialem z serwisu mavica jest niemozliwa zamiana bebenka zbyt stary model dlatego pozostalem przy shimano. Po dlugim przegladzie udalo mi sie wyregulowac choc myslalem juz ze nic z tego nie bedzie ale udalo sie znow moge wyjechac na rower :mrgreen:

#4 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 maj 2010 - 07:15

Nie ma tak aby się nie dało wyregulować jeśli części sa kompatybilne ze sobą i ktoś nie skopał montażu.
Powodzenia

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo




Dodaj odpowiedź