Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania Do Adminów...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lobster

Lobster
  • Użytkownik
  • 351 postów
  • SkądTcity

Napisano 08 październik 2016 - 20:58

 1.Czy Mod ma prawo usunąć post bez powiadomienia o tym fakcie jego autora? Nie ma prawa - tako rzecze regulamin. Mnie to spotkało, żądam więc wyjaśnień. 

 2. Czy Administracja ma obowiązek dbania o interes sponsora poprzez ingerencję w treść postów? 


  • ROZMIAR lubi to

#2 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 08 październik 2016 - 22:25

Co to był za post i co zawierał..?


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#3 Lobster

Lobster
  • Użytkownik
  • 351 postów
  • SkądTcity

Napisano 08 październik 2016 - 22:38

O ile pamiętam to chyba Ty go usunąłeś przy okazji opatrując dosyć niedorzecznym komentarzem.



#4 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 październik 2016 - 10:54

O ile pamiętam to chyba Ty go usunąłeś przy okazji opatrując dosyć niedorzecznym komentarzem.

To jak się to w takim razie ma do?:

 

 bez powiadomienia o tym fakcie jego autora?

;)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#5 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 09 październik 2016 - 11:24

Kur..., a ten znowu jątrzy...



#6 Lobster

Lobster
  • Użytkownik
  • 351 postów
  • SkądTcity

Napisano 09 październik 2016 - 12:17

To jak się to w takim razie ma do?:

 

;)

No cóż, powinienem od Moda dostać powiadomienie na PW o zamiarze usunięcia postu lub bezpośrednio czerwonym tekstem. Nic takiego nie miało miejsca, ponieważ to Siarze mój post się nie spodobał więc mam prawo podejrzewać że to on go usunął, ale oczywiście pewności jak na razie nie mam. W każdym razie zrobił to ktoś z Administracji, lekceważąc regulamin.



#7 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 październik 2016 - 13:25

No cóż, powinienem od Moda dostać powiadomienie na PW o zamiarze usunięcia postu lub bezpośrednio czerwonym tekstem. Nic takiego nie miało miejsca, ponieważ to Siarze mój post się nie spodobał więc mam prawo podejrzewać że to on go usunął, ale oczywiście pewności jak na razie nie mam. W każdym razie zrobił to ktoś z Administracji, lekceważąc regulamin.

Nie musisz tłumaczyć, emotikonka w moim poście wyjaśnia wszystko. Mnie też się bardzo nie podobają niektóre manewry moderacji.

 

A do Akwafana - małego to sobie gościu możesz poszukać gdzie indziej.


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#8 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 09 październik 2016 - 14:23

A, kojarzę. Utworzyłeś nowy temat gdzie pisałeś o fakcie zakupu ubrania, zamiast dopisać posta do tematu Nasze Zakupy. Kiedy poinformowałem Cię o istnieniu tego wątku (nic wtedy nie usuwałem) zmieniłeś treść swojego pierwszego posta w temacie na emotę: :o .  

 

 

Jeśli mowa o innej sytuacji to ponawiam pytanie:

 

 

Co to był za post i co zawierał..?

 


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#9 Lobster

Lobster
  • Użytkownik
  • 351 postów
  • SkądTcity

Napisano 09 październik 2016 - 18:03

 Najpierw wyjaśnię jaką różnicę widzę miedzy działem "Nasze Zakupy" a działem "Odzież", ten pierwszy to wg mnie po prostu tablica z anonsami o zakupie tego i owego, ten drugi to miejsce gdzie możemy dzielić się spostrzeżeniami na temat użytkowanych ubrań co moim zdaniem ma większy sens niż tylko obwieszczenie o fakcie zakupu. 

  Opisałem moje wrażenia dotyczące windstopperowej koszulki Gore, dodatkowo umieściłem tam link do testu tejże na Road.CC bo były tam jej zdjęcia w realnym otoczeniu, również podałem źródło zakupu i atrakcyjną moim zdaniem cenę. Nie widzę niczego co wyklucza umieszczenie mojego postu w dziale Odzież, wprost przeciwnie. 

  Nie wiem co sprowokowało Cię do usunięcia go ( bo to Ty go usunąłeś, prawda?), ale jestem prawie pewien że był to fakt ujawnienia miejsca zakupu i ceny, wyjątkowo atrakcyjnej w porównaniu z innymi sklepami sieciowymi np tym na R.

  W dalszym ciągu nikt z Adminów nie wyjaśnił tej sytuacji - czekam.



#10 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 09 październik 2016 - 20:33

Administracja nie musi się z niczego tłumaczyć. Administracja podejmuje działania mające na uwadze jak największą przejrzystość i czytelność naszego forum. Jeśli nie potrafisz założyć tematu w odpowiednik dziale, albo powielasz temat istniejący to musisz się liczyć z tym, ze taki post/temat zostanie usunięty. Codziennie do administracji spływają dziesiątki powiadomień o nadużyciach w postach i zazwyczaj takie posty są przenoszone/usuwane. Nie myśl sobie, że administracja siedzi w wygodnym foteliku przez 24h/dobę, pobiera za to dobre wynagrodzenie i będzie każdym jednym postem zajmowała się przez kilka/kilkanaście minut opisując powód usunięcia bądź przeniesienia. 

Jeśli takie zasady Ci się nie podobają, to najlepszym wyjściem będzie jeśli przestaniesz tutaj pisać, nikt Cie nie zatrzymuje. 

 

Pozdrawiam


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#11 Lobster

Lobster
  • Użytkownik
  • 351 postów
  • SkądTcity

Napisano 09 październik 2016 - 21:08

Administracja nie musi się z niczego tłumaczyć. Administracja podejmuje działania mające na uwadze jak największą przejrzystość i czytelność naszego forum. Jeśli nie potrafisz założyć tematu w odpowiednik dziale, albo powielasz temat istniejący to musisz się liczyć z tym, ze taki post/temat zostanie usunięty. Codziennie do administracji spływają dziesiątki powiadomień o nadużyciach w postach i zazwyczaj takie posty są przenoszone/usuwane. Nie myśl sobie, że administracja siedzi w wygodnym foteliku przez 24h/dobę, pobiera za to dobre wynagrodzenie i będzie każdym jednym postem zajmowała się przez kilka/kilkanaście minut opisując powód usunięcia bądź przeniesienia. 

Jeśli takie zasady Ci się nie podobają, to najlepszym wyjściem będzie jeśli przestaniesz tutaj pisać, nikt Cie nie zatrzymuje. 

 

Pozdrawiam

Bełkot. Pomijasz zupełnie meritum, zalecam zapoznanie się z regulaminem.



#12 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 październik 2016 - 21:09

Administracja nie musi się z niczego tłumaczyć. Administracja podejmuje działania mające na uwadze jak największą przejrzystość i czytelność naszego forum. Jeśli nie potrafisz założyć tematu w odpowiednik dziale, albo powielasz temat istniejący to musisz się liczyć z tym, ze taki post/temat zostanie usunięty. Codziennie do administracji spływają dziesiątki powiadomień o nadużyciach w postach i zazwyczaj takie posty są przenoszone/usuwane. Nie myśl sobie, że administracja siedzi w wygodnym foteliku przez 24h/dobę, pobiera za to dobre wynagrodzenie i będzie każdym jednym postem zajmowała się przez kilka/kilkanaście minut opisując powód usunięcia bądź przeniesienia. 

Jeśli takie zasady Ci się nie podobają, to najlepszym wyjściem będzie jeśli przestaniesz tutaj pisać, nikt Cie nie zatrzymuje. 

 

Pozdrawiam

Administracja musi się tłumaczyć. Nie ma tak, że ktoś coś stworzył, a wy to zniszczycie. Możecie go poinformować co jest źle. Możecie to usunąć z forum, ale wysłać mu to na PW. Każdy z nas jest tutaj redaktorem-dziennikarzem.

Kiedyś istniał kosz i tam lądowały wywalone posty, ale nadal każdy je widział.

No i kiedy następuje sprawa spięcia miedzy moderatorem a użytkownikiem, to powinien zając się tą sprawą ktoś trzeci.

Po za tym  dział z recenzjami sprzętów powinien powstać już wieki temu.


  • Lobster lubi to

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#13 ratek

ratek
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 październik 2016 - 21:54

Nie myśl sobie, że administracja siedzi w wygodnym foteliku przez 24h/dobę, pobiera za to dobre wynagrodzenie i będzie każdym jednym postem zajmowała się przez kilka/kilkanaście minut opisując powód usunięcia bądź przeniesienia. 

 

Nikt Cię nie zmuszał do zostania moderatorem. Jeśli to dla Ciebie TAKI wyczyn i niechciany obowiązek, to przekaż pałeczkę komuś innemu, proste.



#14 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 październik 2016 - 22:55

Nikt Cię nie zmuszał do zostania moderatorem. Jeśli to dla Ciebie TAKI wyczyn i niechciany obowiązek, to przekaż pałeczkę komuś innemu, proste.

Jeśli nie proponujesz siebie to lepiej nie pisz. Moderator to nie jest przyjemna robota.


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#15 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 10 październik 2016 - 03:09

Szczerze to nie przypominam sobie usuwania czegokolwiek. Usuwam na tym forum tylko kilka rzeczy - spambotowe posty, oferty sprzedaży w złych działach i oferty sprzedaży w dobrych działach bez podania ceny, ale po uprzednim upomnieniu i sprawdzeniu czy po tym fakcie użytkownik wchodził na forum. Cała sprawa z usuwaniem nie wygląda jak moje modus operandi. 

 

Upomnienie o pisaniu o zakupie ubrania w temacie o zakupach jednak podtrzymuję. Dział "Odzież" jest wg. mnie od rozwiązywania problemów w ogólnym temacie ubrań wszelkiego sortu. Temat "Nasze zakupy" służy zarówno do pochwalenia się kupioną rzeczą, jak i do napisania recenzji (subiektywnej, bądź obiektywnej) danego artykułu. Temat w zamyśle może miał być tablicą z obrazkami, ale działa już od dłuższego czasu jako nieoficjalna forma dyskusji i wpisywania opinii o zakupionych przez nas rzeczach.

 

Jeśli ma powstać temat z recenzjami, proszę bardzo, niech ktoś stworzy. Jeśli będzie "żył", podepnie się go na górę działu. Jednak uważam, że temat "Nasze zakupy" spełnia tą rolę teraz. 

 

Jeśli mówimy o całym dziale lub poddziale "Recencje" to już większa sprawa i proszę się z tym wnioskiem udać do administracji. Moderacja nie ma możliwości wydzielania działów. 


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#16 ratek

ratek
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 październik 2016 - 08:26

Jeśli nie proponujesz siebie to lepiej nie pisz. Moderator to nie jest przyjemna robota.

Nie, nie proponuje siebie.