Skocz do zawartości


Zdjęcie

Profesjonalne Stroje Na Zamówienie


21 odpowiedzi w tym temacie

#1 mareksabik

mareksabik
  • Użytkownik
  • 315 postów

Napisano 28 październik 2016 - 15:30

Witam,

 

Poszukuję firmy, która robi naprawdę profesjonalne stroje rowerowe (z nastawieniem na 'aero') według graficznego projektu klienta. Wymagania: 

 

1) Ma być naprawdę pro jakość

2) Ma być możliwie najbardziej aero

3) Ma być możliwość własnego projektu graficznego nawet przy małym zamówieniu

 

Ktoś coś poleci?



#2 chlebu

chlebu
  • Użytkownik
  • 651 postów
  • SkądKrosno

Napisano 28 październik 2016 - 15:42

Raso, Kallisto.



#3 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 28 październik 2016 - 15:57

Verge

 

Jakości pro nie zweryfikuję, bo nie miałem ich ciuchów w rękach, ale widziałem prosów w tym jeżdżących.



#4 tomekvolvo240

tomekvolvo240
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 28 październik 2016 - 15:58

Dmtex



#5 palli

palli
  • Użytkownik
  • 580 postów
  • SkądKonstancin

Napisano 28 październik 2016 - 21:42

Raso robi super ciuchy.



#6 Gosc_Peelos_*

Gosc_Peelos_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2016 - 07:07

Kiedyś robiłem listę polskich producentów i oprócz tych wyżej masz jeszcze Martombike, Vidioni, Quest, cmt, vitesse.

Wysłane z z1c



#7 Kresowiak

Kresowiak
  • Użytkownik
  • 532 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 październik 2016 - 07:24

Danielo

#8 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 29 październik 2016 - 10:55

Kiedyś robiłem listę polskich producentów i oprócz tych wyżej masz jeszcze Martombike, Vidioni, Quest, cmt, vitesse.

Wysłane z z1c

Jeszcze Attiq.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#9 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 październik 2016 - 11:12

Attiq, Martombike i inne przy całym szacunku dla nich, to jednak nie jest pro poziom.



#10 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 29 październik 2016 - 11:28

Co do spodenek, jestem gotowy się zgodzić - wkładki mają świetne, ale krój pozostawia nieco do życzenia. Ale z koszulek od nich jestem bardzo zadowolony.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#11 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 październik 2016 - 11:42

Ja też jestem zadowolony, ciuchy są naprawdę ok. Ale jeśli ma być naprawdę pro i aero, to nie ta liga. Czołowi producenci używają teraz kosmicznych materiałów, jakieś specjalne faktury materiału na ramionach dla polepszenia przepływu powietrza, idealny krój itp. Widziałeś takie cuda w ciuchach większości ww. producentów? Ja nie bardzo. ;)



#12 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 29 październik 2016 - 13:06

99% gadania o aero to i tak niepotwierdzone niczym brednie producentów. Dlatego byłbym bardzo ostrożny, zanim wydam taki osąd.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#13 Gosc_adazz_*

Gosc_adazz_*
  • Gość

Napisano 30 październik 2016 - 09:10

99% gadania o aero to i tak niepotwierdzone niczym brednie producentów...

 

To nie producenci "gadają" to raczej kolarze, i to oni dyktują "co i jak ma być szyte". Jako ciekawostkę, jeśli będziesz mieć okazję to poprzyglądaj się niektórym ciuszkom w WT, albo lepszych grupach kontynentalnych - wszystkie niemal bluzy, koszulki są poprzeszywane na przedramionach (przeszycia w poprzek) .... i to jest DIY kreowanie aero.

Dobrym przykładem może być Nasze, polskie podwórko i poprawianie ciuchów repry, przez reprę *(DMTex) . Ogólnie z tym aero to zasada jest prosta, ma nie być fałdki (żadnej!), i lajkra ma się rozciągać na cztery strony .... a producenci dokładają tylko faktury i struktury materiałów.

 

ps. no nie wierze że osoba trenująca sporo sama sobie nie poprawiała/poprawia ciuchów, sam poprawiam niektóre ciuchy z raphy...



#14 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 październik 2016 - 09:22

Proponuje jeszcze fiting w tunelu aero :)


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#15 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 30 październik 2016 - 09:55

"kolarze dyktują co i jak ma być szyte"... haha, dobre :)

Oni zakładają to co im dają/każą założyć i nie mają nic do gadania.

Niejednokrotnie widać jak używają np. siodełka innego producenta z "przemalowanym" logo lub nazwą, tak aby zgadzało się z tym co daje sponsor ;)

A przykład kadry? Chyba najgorszy z możliwych. Związek podpisał umowę z Dmtex, to w czym mają jeździć? Choćby były nie wiem jak niewygodne, gryzące, cisnące itp. to i tak muszą to założyć. Pozostają im tylko samodzielne poprawki z igłą i nitką w zaciszu pokoju ;)


  • mikroos lubi to

#16 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 październik 2016 - 10:15

Otóż to. Tuning możesz robić co najwyżej pod kątem wygody - i tu rozumiem, jeżeli masz konkretne potrzeby, zapewne dobrze robisz.

 

Ale że takie domowe dzierganie ma poprawić aero... El Oł El ;)


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#17 Gosc_adazz_*

Gosc_adazz_*
  • Gość

Napisano 30 październik 2016 - 16:57

Otóż to. Tuning możesz robić co najwyżej pod kątem wygody - i tu rozumiem, jeżeli masz konkretne potrzeby, zapewne dobrze robisz.

 

Ale że takie domowe dzierganie ma poprawić aero... El Oł El ;)

 

Nie chce mi się wyszukiwać zdjęć z nijak wyglądającymi przeszyciami na nieraz markowych ciuszkach, poprzyglądaj się jak będziesz miał okazję "w realu". A co ma niby poprawić przeszywanie panelu przedniego ciuszka....na pewno nie wygodę, czytać ze zrozumieniem "ma nie być żadnej fałdki" .... "EL OŁ EI" 

 

ps. no jeśli uważacie że jeżdżenie w "swetrach" jest spoko, to ok, rzeczywiście nie powinienem zabierać głosu - nie znam się, nie wiem, i brnę w złą stronę ... przepraszam :D

 

ps. ps. @ROZMIAR , gdybym miał taką możliwość to dlaczego nie? pytam poważnie - dlaczego nie???

 

ps. ps. ps. dyskusja odbiega od wątku i tematu produkcji ciuszków, jeśli ktoś chce dalej prowadzić dysputy w klimacie "swetry vs. obcisłe" to zapraszam na PRV.



#18 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 30 październik 2016 - 21:37

 

3) Ma być możliwość własnego projektu graficznego nawet przy małym zamówieniu

 

 

Co znaczy małe zamówienie? 

 

W Raso jest minimalna ilość 10 kompletów. 

 

Generalnie, zrobiłem sobie w raso swoją grafikę, model aero. Gorąco polecam, szwy nie uwierają, grafika siadła też idealnie, trafiłem dobrze z rozmiarem, więc wyszły faktycznie aero. 

 

pozdr


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#19 Helium

Helium
  • Użytkownik
  • 141 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 20:38

Aero  w ciuchu jest bardzo ważne.,  Aero, które liczy się  w kolarstwie zawsze,  w przeciwieństwie do wagi. Dobrej klasy Polski komplet krótka koszulka, krótkie spodenki kosztuje około 360-450 zł spodenki Raphy mogą kosztować 800 zł stąd biorą się różnice. Niemniej jednak  jest kilka firm których stroje można polecić Verge, Quest, Vitesse. Nie zamówił bym czegoś co ma być aero, bez przymiarki.



#20 .bast'ia:n

.bast'ia:n
  • Użytkownik
  • 99 postów
  • SkądKamieniec Ząbkowicki

Napisano 28 styczeń 2017 - 18:11

Zapraszam do Questa :)





Dodaj odpowiedź