Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obóz Treningowy W Calpe :d


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopad 2016 - 21:15

Wrzucam grzecznościowo, może ktoś się zainteresuje:

 

Dwa tygodnie obozu treningowego w Calpe/Hiszpania. 3 terminy do wyboru:

 

1) 25.02-11.03

2) 11.03-25.03

3) 25.03-8.04

 

Cena: 550 euro (~2400 zł)

 

W cenie:

-noclegi w trzy gwiazdkowych apartamentach 4-6-8 osobowych,
-bilet lotniczy* w obie strony na trasie Warszawa Modlin - Alicante - Warszawa Modlin
-transfery z i na lotnisko w Hiszpanii,
-pełne ubezpieczenie w tym OC, NW oraz sprzętu sportowego,
-opiekę masażysty wraz z pakietem masaży,
-transport roweru z Polski kurierem (maksymalna waga 25kg i wymiary kartonu 150x80x25, tak więc można spokojnie dorzucić ubrania itp) z pełnym ubezpieczeniem,
-koszulkę zgrupowania
-wspólne treningi w grupach o różnych poziomach zaawansowania z opiekunem prowadzącym grupy (min. 2 różne poziomy),
-pomoc w doborze tras na treningi indywidualne,
-przykładowy plan treningowy dostosowany w zależności od poziomu uczestnika,
-auto techniczne, które zabierze osoby z technicznymi problemami z tras treningów,
-opieka serwisowa roweru - rower na zgrupkę zabieramy SPRAWNY!***
-profesjonalne sesje zdjęciowe, prowadzone przez zawodowych fotografów z doświadczeniem,
-możliwość uczestnictwa w codziennym rozruchu z ćwiczeniami rozciągającymi.

 

*bagaż podręczny zgodnie z wymaganiami Ryanair.
***bezpłatna wymiana części w przypadku awarii w ramach ubezpieczenia (wraz z kosztem części), w przypadku awarii i niemożliwości naprawienia roweru, bezpłatnie dostarczony zostanie rower zastępczy.

Dla każdego dodatkowo możliwość:

-wykupienia wyżywienia - śniadanie + obiadokolacja (cena w zależności od ilości chętnych, podana będzie w grudniu).
-zakupu profesjonalnego stroju rowerowego w bardzo korzystnej cenie (informacja odnośnie ceny w zależności od ilości osób zainteresowanych, podana będzie w grudniu),
-wypożyczenia profesjonalnego roweru na miejscu - dostarczonego do apartamentu w dniu przyjazdu (cena dodatkowo 10 euro za dobę), wyposażonego w zapasowe dętki czy pompkę****
-wykupienia miejsca w apartamencie z 1 sypialnią (max 2 osoby lub 2 dorosłych i 2 dzieci) i zabrania swojej rodziny - cena za osoby towarzyszące jest do ustalenia.

****Cena obowiązuje tylko dla uczestników obozu

W miarę zebrania się grup 4/6/8 osobowych noclegi będą odbywały się w apartamentach dostosowanych do ilości osób w grupie. W przypadku zgłoszeń pojedynczych o miejscu ulokowania, zadecyduje organizator w porozumieniu z uczestnikiem. Osoby, które chcą zostać dłużej - proszę o kontakt w sprawie ceny całkowitej obozu.

 

Zgłoszenia - *filtr antyspamowy działa* :D jak ktoś zainteresowany podam na prv

 

W treści zgłoszenia należy wpisać następujące dane, które potrzebne są do zgłoszenia do ubezpieczenia oraz do wykupienia biletu:

 

-imię i nazwisko,
-nr dowodu osobistego lub paszportu, kraj wydania i datę ważności,
-datę urodzenia
-adres zmieszania,
-nr telefonu,
-termin obozu,
-rozmiar koszulki (orientacyjnie),
-wyrażenie ewentualnego zainteresowania pakietem wyżywienia,
-wyrażenie ewentualnej chęci zakupu stroju rowerowego.

 

Po otrzymaniu powyższych danych, w odpowiedzi podany zostanie nr konta do wpłaty zaliczki w wysokości 1000 zł od osoby. Należy także wypełnić przesłane zwrotnie oświadczenie, podpisać je i przesłać skan lub zdjęcie. Po zapisaniu się do obozu zostaniesz dołączony do specjalnej grupy na Facebooku oraz do listy mailingowej, w której przekazywane będą wszystkie istotne informacje.

Zaliczka w przypadku wycofania się uczestnika po 01.12.2016 nie jest zwrotna. Pozostały koszt zgrupowania płatny będzie maksymalnie do końca stycznia 2017.

 

Od siebie mogę napisać doświadczenia z tamtego roku. Pakiet nie był tak bogaty, w sumie to apartament + transport roweru + transport z i na lotnisko w Hiszpanii. Tutaj było ekstra, bardzo wygodnie i bezproblemowo. Masażystka też była, super sprawa. Ekipa super. W tym roku lecę na trzeci termin 25.03-8.04.

 

dorzucam jakiś tam kawałek trasy z poprzedniego wyjazdu:

 

Jeżeli ktoś chce się zgłosić, proszę dać znać.

 

 



#2 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 02 listopad 2016 - 21:36

Kilka pytań:

1. Kurier w sensie UPS, DHL itp czy organizator jedzie swoim vanem i tam pakuje sprzęt uczestników?

2. ad pytanie 1. - rower może być zabrany z dowolnego miejsca czy musi to być Modlin?

3. Czy w tych apartamentach jest kuchnia i pralka? Te apartamenty to są wynajęte mieszkania czy pokoje hotelowe?

4. Czy znana jest trasa na dany dzień/cały wyjazd z góry? Przykładowo mogłaby mi się nie podobać danego dnia i wolałbym pojechać w inne miejsce indywidualnie.

5. Cena w przypadku wypożyczenia roweru na miejscu (odpada koszt kuriera) jest niezmienna?



#3 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopad 2016 - 22:04

okej więc:

 

1. Kurier w sensie kurier :) , nie wiem czy akurat UPS czy DHL, w każdym razie w tamtym roku, jechał przez Polskę i w ustalonych punktach w dużych miastach zbierał rowery. Cała przesyłka była ubezpieczona. Rowery wysłane były kilka dni przed wylotem, po przyjechaniu na miejsce kartony czekały już w apartamentach.

 

2. Jw, jechał przez kilka miast zbierając rowery. Na pewno Warszawa była, Poznań był o ile pamiętam, Białystok, Olsztyn, było też któreś miasto z Trójmiasta.

 

3. Jest kuchnia i jest pralka. Te apartamenty to bardziej pokoje hotelowe, w sensie np ten w którym byłem, miał 3 łazienki, kuchnię, balkon z basenem i 4 pokoje + duży dzienny i kuchnia. Mieszkania to nie są. Pościel np w ciągu dwóch tygodni raz mieliśmy zmienioną, więc też hotel to to nie jest.

 

4. Wiesz co, w naszej grupie ustalaliśmy sobie trasę każdego wieczora, i kto chciał to jechał, kto chciał to jechał sam, kto chciał to tylko część jechał. Było zawsze kilka ustawek i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Do tego organizator ładnie ogarnia tereny i jak coś będziesz chciał konkretnego to Ci pomoże trasę dobrą wyznaczyć.

 

5. To i mnie boli trochę, ale wygląda na to, że zostaje. Sam się zastanawiałem czy dla wygody nie połasić się na pożyczaka. W tamtym roku oddzielnie płaciliśmy za kuriera, to wyszło 400zł za transport w obie strony. 10EUR/dzień to wychodzi 120EUR za 12 dni jazdy. Ale... z tego co kojarzę, to wypożyczenie roweru sporo droższe jest niż 10 EUR, a dostajesz porządny sprzęt (kolega był bardzo zadowolony z Orbei którą dostał, no i jego pytałem ile płacił za wypożyczenie.. pamiętam, że wybił mi to z głowy przy zestawieniu z kurierem).

 

 

 

 

 

 



#4 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 03 listopad 2016 - 09:44

Dzięki za info. Cenowo wygląda to przyzwoicie w porównaniu do np. Veloartu, który życzy sobie 4k zł za tydzień. Co prawda z wyżywieniem, ale przebitka wyraźna. Gdybym się zdecydował to do kiedy należy się zgłosić? A, i organizatorem jest osoba prywatna czy biuro podróży?



#5 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 listopad 2016 - 10:16

Organizatorem jest osoba prywatna, liczba miejsc jest ograniczona. Generalnie wszyscy znajomi którzy jada już wysyłaja zgłoszenia, ja również wysłałem wczoraj. Teoretycznie do końca listopada przyjmuje zapisy, ale w praktyce biorąc pod uwage, że na każdy termin jest 25 miejsc, ja wolałem zapisać się już. Jak będziesz chciał, to odezwij się na pm, podeślę maila i zdecydujesz co chcesz zrobić.

 

to co mogę więcej napisać to:

 

-noclegi w trzy gwiazdkowych apartamentach 4-6-8 osobowych, <- apartamenty były bardziej niż ok

-bilet lotniczy* w obie strony na trasie Warszawa Modlin - Alicante - Warszawa Modlin <- w tamtym roku sam kupowałem, w tym roku oni ogarniają, więc zobaczymy jak wyjdzie ;D

-transfery z i na lotnisko w Hiszpanii, <- w tamtym roku było, zorganizowane super, 0 problemów

-pełne ubezpieczenie w tym OC, NW oraz sprzętu sportowego, <- w tamtym roku sam wykupowałem, w tym oni tym się zajmą, zobaczymy

-opiekę masażysty wraz z pakietem masaży, <- wyglądało to tak, że dostawaliśmy sloty i każdy mógł wpisać 2x/tydz masaż. W praktyce można było wykorzystać niewykorzystane przez kogoś innego masaże :D w tym roku nie wiem jak będzie

-transport roweru z Polski kurierem (maksymalna waga 25kg i wymiary kartonu 150x80x25, tak więc można spokojnie dorzucić ubrania itp) z pełnym ubezpieczeniem, <- z przesyłką nie było problemów, po przyjeździe na miejsce kartony były w apartamentach, większość ciuchów upchałem w karton. Karton to normalny rowerowy karton, jednak warto się upewnić, że te 25cm szerokości jest zachowane

-koszulkę zgrupowania <- nowość, nie wiem nic na ten temat

-wspólne treningi w grupach o różnych poziomach zaawansowania z opiekunem prowadzącym grupy (min. 2 różne poziomy), <- również nowość, ja raczej nie będę z tego korzystał

 

-pomoc w doborze tras na treningi indywidualne, <- tutaj korzystałem, korzystaliśmy, kolega naprawdę ogarnia tamte trasy, polecam

-przykładowy plan treningowy dostosowany w zależności od poziomu uczestnika, <- nowość, nie korzystałem

-auto techniczne, które zabierze osoby z technicznymi problemami z tras treningów, <- nowość, na pewno będzie dotyczyć tych zorganizowanych wyjazdów, więc raczej nie skorzystam

-opieka serwisowa roweru - rower na zgrupkę zabieramy SPRAWNY!*** <- nowość, chociaż i rok temu nie było problemu z serwisiem

-profesjonalne sesje zdjęciowe, prowadzone przez zawodowych fotografów z doświadczeniem, <- nowość, wiadomo, tylko wyjazdy zorganizowane, na pewno na któryś pojadę dla kilku fotek :D

-możliwość uczestnictwa w codziennym rozruchu z ćwiczeniami rozciągającymi. <- nie korzystałem, ale chyba podobnie rok temu było

 

jeżeli nowości będą zorganizowane jak wszystko inne w tamtym roku, to przewiduję miazgę, szczególnie w tej cenie :D



#6 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 listopad 2016 - 17:10

pojawiło się opcjonalnie jedno miejsce na półowkę, od 1.04 do 8.04. cena 1800 za full pakiet. Jeżeli ktoś w ogóle chciałby na pół jednego cyklu, to jest szansa, że może udać się to zorganizować, przy odpowiedniej ilości chętnych i jeżeli terminy się zazębią. Chociaż o ile całość jest mega, o tyle połówka jest nieporównywalnie gorszą ofertą :(



#7 siwyo2

siwyo2
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 22:04

siema
ja bylbym chetny jezeli jest mozliwosc ze polece z norwegii to moge ogarnac dwa tygodnmie na ostatni termin , jezeli z polski to tylko na tydzien prosze mi napisać czy są jeszcze wolne miejsca,jeżeli są to prosze o numer telefonu na priv . pozdrawiam

#8 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 listopad 2016 - 09:21

mysle, ze nie powinno byc problemu :) wysylam numer kontaktowy na prv, jeżeli się zdecydujesz to juz bedziemy mieli lacznie 3 osoby z forum w tym samym terminie! :P

 

przypominam, że standardowe zapisy do końca listopada :)

 



#9 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 grudzień 2016 - 11:50

3) 25.03-8.04

 

ostatnie dwa miejsca w tym terminie, koszt jak wspomniane wcześniejszej na zapisy od grudnia zwiększył się do 580EUR.



#10 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 luty 2017 - 07:45

do osób które jadą na trzeci termin. Jeżeli ktoś szuka noclegu w Warszawie z 24 na 25.03 to proszę dać znać na prv. Nieodpłatnie mogę udostępnić jedno miejsce.



#11 mess

mess

    tłuścioszek

  • Użytkownik
  • 2692 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 marzec 2017 - 18:18

post do usuniecia





Dodaj odpowiedź