Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zintegrowane Kierownice Aero


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mareksabik

mareksabik
  • Użytkownik
  • 315 postów

Napisano 13 luty 2017 - 13:51

Szukam ostatnio jakiejś kierownicy zintegrowanej z mostkiem o aero przekroju. Co byście polecali? Najlepiej jakby nie było trzeba wydać majątku (z tego powodu odpada np. kierownica od Trek Madone 9 czy Vision 5D), odpadają też wszelkiego rodzaju podróbki - mam złe doświadczenia z karbonem 'no-name'.



#2 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 13 luty 2017 - 19:41

A dlaczego nie alu? 


  • Arni lubi to

#3 HESHER

HESHER
  • Użytkownik
  • 305 postów

Napisano 13 luty 2017 - 19:55

Kolego takie kierownice carbonowe niestety w oryginale kosztują majątek mi się bardzo podoba Fsa i Most 



#4 radomir82

radomir82
  • Użytkownik
  • 879 postów
  • SkądBergen

Napisano 14 luty 2017 - 21:00

Most-a sobie odpuść bo to mega ciężki syf, szczególnie te starsze wersje.



#5 HESHER

HESHER
  • Użytkownik
  • 305 postów

Napisano 14 luty 2017 - 22:13

Nigdy nie miałem ich w ręku, dzięki za radę, ale Fsa już miałem i powiem ze kształt super i lekkie, mysle ze kształtem ładniejsze od ritchey

Dzięki za radę odnośnie most przymierzam się do kupna ramy pinarello dogma i pewnie nieświadomy tego faktu dokupilbym do kompletu i kiere i plulbym sobie za kasę wyrzuconą w błoto 



#6 radomir82

radomir82
  • Użytkownik
  • 879 postów
  • SkądBergen

Napisano 14 luty 2017 - 22:26

Lekkie jak na kierownice zintegrowane trzeba by dodać, bo 350-400g to wcale lekko nie jest, biorąc pod uwagę kasę jaką trzeba za taki sprzęt wyłożyć.

 

Co do komponentów Most, to o ile na sztycę będziesz raczej skazany, to kierownicy (ani nic innego z tym logo) za żadne skarby bym do własnego roweru nie zamontował.





Dodaj odpowiedź