Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wahoo: Komputerki Treningowe: Elemnt, Bolt

1026 odpowiedzi w tym temacie

#1021 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 478 postów

Napisano 10 luty 2020 - 19:52

Zapisz żonce link jako pierwsza zakładka w przeglądarce i z głowy. 

Pytanie o live track.
Jak wyślę jednorazowy link pani żonie to wszystko gra. Jak ustawię stały link to też działa. Ale jak to z paniami żonami jest, mail z linkiem ginie w przepastnych czeluściach kobiecej skrzynki mailowej i dzwoni gdzie jestem i kiedy będę. Ręcznie wysyłać za każdym razem mi się nie chce albo zapominam.
Ustawiłem, żeby każda nowa aktywność wysyłała maila i wysyła. Tylko jest problem, że w mailu są same krzaki i link nie jest do otwarcia przynajmniej na telefonie. Na kompie nie sprawdzałem ale i tak chodzi mi o to żeby był w telefonie.
Ja tylko tak mam czy ktoś jeszcze? Jak znajdę te krzaki wkleję print screena.
Ewentualnie w czym problem?

#1022 Jaca911

Jaca911
  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 11 luty 2020 - 22:43

Jak na złość dzisiaj link się naprawił
Na złość, bo żona wypatrzyła, że będę przejeżdżał koło bankomatu który wydaje po 20,PLN a jutro wypłata kieszonkowego dla dzieciaków. I średnia poszła się paść i jeszcze zmarzłem stojąc na wietrze przy bankomacie...

#1023 mareq

mareq
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 12 luty 2020 - 08:12

Zachciało się techniki :) .

Trzeba było dokończyć trening a potem w ramach rozjazdu pojechać do bankomatu.

#1024 Orzecho

Orzecho
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 12 luty 2020 - 08:13

Jak na złość dzisiaj link się naprawił
Na złość, bo żona wypatrzyła, że będę przejeżdżał koło bankomatu który wydaje po 20,PLN a jutro wypłata kieszonkowego dla dzieciaków. I średnia poszła się paść i jeszcze zmarzłem stojąc na wietrze przy bankomacie...

Kto by tam na średnia patrzył

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

#1025 cegla11

cegla11
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 14 luty 2020 - 09:06

mam pytanko, wiecie jak podłączyć elemnt roam z kickr corem na "sztywno" przez ant+? Mi zawsze łapie po bf. Pulsometr na początku też, ale poczytałem, żeby maksymalnie zbliżyć go do licznika i zadziałało teraz łączy się zawsze przez ant+ jednak z trenażerem to nie działa, a połączenie przez bf jest niestabilne.

#1026 cegla11

cegla11
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 14 luty 2020 - 09:06

mam pytanko, wiecie jak podłączyć elemnt roam z kickr corem na "sztywno" przez ant+? Mi zawsze łapie po bf. Pulsometr na początku też, ale poczytałem, żeby maksymalnie zbliżyć go do licznika i zadziałało teraz łączy się zawsze przez ant+ jednak z trenażerem to nie działa, a połączenie przez bf jest niestabilne.

• vpablov lubi to

#1027 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 989 postów

Napisano dziś, 21:36

mój 4-letni VDO do górala chyba właśnie wyzionął ducha (nie kontaktuje z nadajnikiem na widelcu i od kilku dni nie mogę nic z tym zrobić, może styki już nie stykają) a przy okazji czeka mnie w kwietniu-maju-czerwcu sporo wyjazdów rowerowych szosa/mtb i chciałbym ogarnąć przy okazji coś z navi zamiast sięgać przed każdym zakrętem po ajfona i sprawdzać kierunek 

pytanie obiektywne - czy są jakiekolwiek przeciwwskazania żebym nie kupował Bolta? :D ten czas pracy jakiś koszmar.. 

Dodaj odpowiedź